poster

Krásná země

 • italský

  Il... Belpaese

 • slovenský

  Krásna zem

 • slovenský

  Krásna krajina

Komedie / Drama

Itálie, 1977, 109 min

Režie:

Luciano Salce

Scénář:

Giuseppe Moccia

Kamera:

Ennio Guarnieri
 • Tommassi3
  ***

  "Uuh-eeh-uaaa-aaaah !!" - "To už seš hotovej ??" - "Ne, ale klečíš mi akorát na tý zlomený noze !!" ;)(10.5.2014)

 • Marek1991
  ***

  Paolo, toto nie si ty, tento humor nemá šťavu. Taliani vedia vytvoriť bláznivé komédie, ale táto im veľmi nevyšla, je pozerateľná, zasmejete sa, ale je to obyčajná, ničím neobyčajná zábavka.(15.6.2012)

 • Tryskomyš
  ***

  Je to teda o něco slabší než Fantozzi.(17.11.2010)

 • K.I.N.G.
  *

  Jedna z mála tupých italských komedií. Ano, bohužel i v něčem takovém si Villaggio zahrál. Jako věrný italský občan se tu vrací z Perského zálivu, kde osm let pracoval, aby mohl uskutečnit svůj velký sen - otevřít si své vlastní luxusní hodinářství. Vrací se však do země, kterou nemůže ani jen poznat, protože tu vládne obrovská absurdní anarchie. Několik vtipných momentů vzápětí střídají provařené, obyčejné nebo i trapné, rádoby zábavné scény. Stejný chaos jako v ději navíc vládne i v samotné struktuře filmu a celkově na mě tato komedie ani nezapůsobila obzvlášť pohodovým dojmem. Smůla. 30%(28.7.2012)

 • Karlos80
  ***

  Fakt supr hustá anarchie, bezpráví se vším všudy. Až do konce filmu v podstatě nic jiného nevidíte. Upozorňuji, že časem to někoho mohlo až nudit, bylo to tak trochu přitažené za vlasy, ale co od těchto druhů filmů také chcete, že? Film jako by svým nenáročným dějem zapadal do současného stavu České republiky.:-) Jinak je snímek nabitý blaznivými situacemi (letiště, policejní stanice, vykrádačky a střílečky všeho druhu, nedobytné auto s uvězněným dědkem, držení hladovky, kolo, nebo banka) a humornými gagy, které mi tu přišly opravdu vtipné.. Jedna z těch lepších a akčnějších villaggiovek navíc s krásnou a pokaždé jinou a dokonce i s lehce hanbatou Silviou Dionisiovou..(24.3.2008)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace