Drákulův sluha

Itálie, 1985, 88 min

Neri Parenti

Luciano Tovoli
  • anderson

SLOVENSKÁ TELEVÍZNA PREMIÉRA: MARKÍZA = 1.5.2010 - to čo spáchala so slovenským dabingom tohto filmu MRTVÍZA fakt nemá obdoby. Dušan Szabó ako Fantozzi ??? WTF ??? Dušan Kaprálik už nežije ? Alebo čo sa to zasa deje ? (4.5.2010)(4.5.2010)

• Hadža

I na Fantozziho dosti nezabavne.(17.1.2013)

Paolo Villaggio je výborný italský komik. Miluju pana účetního, ten je super, ale tenhle film se mu moc nepovedl. Není tak vtipný jako jiné. Nápad není špatný.(15.1.2009)

Pan účetní v další z jeho početné várky komedií, které pobaví, ale jsou tak říkajíc na jedno brdo. On totiž stále hraje stejného břídila, ale i tak je to stále stejná ztřeštěná zábava. Pan účetní občas dokáže už být trochu otravný. Drákulův sluha je příjemné zpestření, odehrávající se až v dalekém Rumunsku na hradě hraběte Vlada a mně to všecko příjde takové příjemné, nenápadné, ale prostě průměrné, takové jaké to prostě vždycky s Paolo Villaggiem je. Zábavné.(20.6.2008)

Cekal jsem nejakou silenou hovadinu, ale ono to funguje docela slusne. Na jednu stranu typickej Villaggio, se svejma uchylackejma gestama a koktanim kravin (s cimz to misty uz prehanel). Na druhou stranu pak docela povedena parodie na upirsky filmy. Takze jako celek to ma jednak docela solidni atmosferu a na film asi precejen byly naky ty prachy, protoze se odehrava na peknym hrade a zaroven to obcas dobre pobavi. Slabsi 4*.(26.9.2009)