Drákulův sluha

Itálie, 1985, 88 min

Neri Parenti

Luciano Tovoli
  • Hadža

I na Fantozziho dosti nezabavne.(17.1.2013)

Režisér Parenti se pokusil vtipnou formou skloubit komedii s hororovými prvky a kapkou strachu. Vzniklo z toho průměrné dílo, ve kterém se objevilo pár dobrých hlášek, srandovní grimasy P. Villaggia a famózní svatba byla tím nejlepším, co jsme mohli ve filmu vidět.(5.5.2010)

• LIVINGDEAD

Fantozziho miluji a mám skoro všechny jeho filmy. Film "Drákulův sluha" se mu ale nepovedl a dokonce jsem u filmu nudou usínal..(14.12.2008)

Tak tohle se povedlo, opravdu jsem nečekal nic než jen přitroublou parodii. Ale ono to zas tak blbé nebylo. Film párkrát sice klopýtnul ale to vynahradila překvapivě atmosféra, opravdu párkrát by zamrazilo nebýt vtipných scén, a hlavně masky které byly dokonalé. Film sice dnes ničím nepřekvapi ale na zabití odpoledne postačí. Bavil jsem se.(19.3.2011)

• Rex Mundi

Uf, uf, uf... buď som už z Paola Villaggia vyrástla, alebo ma omrzel, alebo som mala najradšej jeho účtovníka Fantozziho. Ale k týmto jeho komédiám už nechovám žiadne horúce city a skôr sa nudím. O smiechu tiež ťažko môže byť reč. Ale! Ale bolo aj tu zopár originálnych momentov a milých čiernohumorných nápadov, a za ne dávam 2*.(29.10.2009)