Drákulův sluha

Komedie / Horor

Itálie, 1985, 88 min

Neri Parenti

Luciano Tovoli

Tak tohle se povedlo, opravdu jsem nečekal nic než jen přitroublou parodii. Ale ono to zas tak blbé nebylo. Film párkrát sice klopýtnul ale to vynahradila překvapivě atmosféra, opravdu párkrát by zamrazilo nebýt vtipných scén, a hlavně masky které byly dokonalé. Film sice dnes ničím nepřekvapi ale na zabití odpoledne postačí. Bavil jsem se.(19.3.2011)

Paolo Villaggio je výborný italský komik. Miluju pana účetního, ten je super, ale tenhle film se mu moc nepovedl. Není tak vtipný jako jiné. Nápad není špatný.(15.1.2009)

• Rex Mundi

Uf, uf, uf... buď som už z Paola Villaggia vyrástla, alebo ma omrzel, alebo som mala najradšej jeho účtovníka Fantozziho. Ale k týmto jeho komédiám už nechovám žiadne horúce city a skôr sa nudím. O smiechu tiež ťažko môže byť reč. Ale! Ale bolo aj tu zopár originálnych momentov a milých čiernohumorných nápadov, a za ne dávam 2*.(29.10.2009)

..slabší než klasická dějová scenérie Pana účetního, ale přesto rozkošně milé..(13.7.2008)

Režisér Parenti se pokusil vtipnou formou skloubit komedii s hororovými prvky a kapkou strachu. Vzniklo z toho průměrné dílo, ve kterém se objevilo pár dobrých hlášek, srandovní grimasy P. Villaggia a famózní svatba byla tím nejlepším, co jsme mohli ve filmu vidět.(5.5.2010)