Drákulův sluha

Komedie / Horor

Itálie, 1985, 88 min

Neri Parenti

Luciano Tovoli

Tak tohle se povedlo, opravdu jsem nečekal nic než jen přitroublou parodii. Ale ono to zas tak blbé nebylo. Film párkrát sice klopýtnul ale to vynahradila překvapivě atmosféra, opravdu párkrát by zamrazilo nebýt vtipných scén, a hlavně masky které byly dokonalé. Film sice dnes ničím nepřekvapi ale na zabití odpoledne postačí. Bavil jsem se.(19.3.2011)

• anderson

SLOVENSKÁ TELEVÍZNA PREMIÉRA: MARKÍZA = 1.5.2010 - to čo spáchala so slovenským dabingom tohto filmu MRTVÍZA fakt nemá obdoby. Dušan Szabó ako Fantozzi ??? WTF ??? Dušan Kaprálik už nežije ? Alebo čo sa to zasa deje ? (4.5.2010)(4.5.2010)

Cekal jsem nejakou silenou hovadinu, ale ono to funguje docela slusne. Na jednu stranu typickej Villaggio, se svejma uchylackejma gestama a koktanim kravin (s cimz to misty uz prehanel). Na druhou stranu pak docela povedena parodie na upirsky filmy. Takze jako celek to ma jednak docela solidni atmosferu a na film asi precejen byly naky ty prachy, protoze se odehrava na peknym hrade a zaroven to obcas dobre pobavi. Slabsi 4*.(26.9.2009)

Vůbec ne tak blbé, jak by se mohlo zdát. Villaggio je vynikající a příjemná práce s řadou horrorových klišé činí z Drákulova sluhy pohodovou podívanou na středeční odpoledne. I když to občas zaskřípe, tak závěrečná svatba nemá chybu a vyváží předchozí nudné pasáže.(23.6.2008)

• Hadža

I na Fantozziho dosti nezabavne.(17.1.2013)