Miluj ma alebo odíď (festivalový název)

Miluj ma alebo odíď

Love Me or Leave Me

(festivalový název)

Slovensko, 2012, 95 min

• Kefas21

Dokážu Slováci vôbec natočiť niečo, čo je bez vulgarizmov, plytkého príbehu, zápletky každého s každým a s nejakým zmyslom alebo myšlienkou? Dokážu vôbec natočiť niečo, čo by bolo hodné aspoň tých troch hviezd? Asi nie. Téma rodinných vzťahov a všetkého okolo toho už boli dávno vyčerpané. Po zhliadnutí tohto "diela" na domáci film do kina ešte dlho nepôjdem...(26.2.2013)

• F-red

Ten film bol tak pekelne nudný, že pri záverečnej scéne na železničnom moste som mal pocit, že sa pozerám na americký trhák, aj keď tá scéna bola tiež nudná, ale s tou ešte väčšou nudou predtým perfektne vynikla, raz darmo, režisér vie ako na to.(29.3.2016)

• hygienik

Obávam sa, že premisa "Nechoď na domáci film, ak ti je život milý." sa zmenila z uštipačnej poznámky spred 10 rokov, na krutú pravdu dneška.(6.12.2016)

Veľmi zaujímavý film, ale miestami až priveľmi nudné a naťahované. Celkovo je to lepší priemer a niekedy sa človek aj dobre pobavil a nasmial. Je to o medziľudských vzťahoch a tie sú, ako všetci vieme, dosť komplikované a nevyhneme sa tomu ani v tomto filme. Dobre, že nebol dlhší, lebo by to pre neho dopadlo len horšie. Takto je to tak akurát a dá sa to zniesť, ale človek sa musí poriadne zamyslieť a vidieť v tom hlbšie súvislosti a hlavne čo chcel básnik povedať.(21.8.2013)

• Veronica27

Film naprosto o ničem.(5.12.2016)