Miluj ma alebo odíď (festivalový název)

Miluj ma alebo odíď

Love Me or Leave Me

(festivalový název)

Slovensko, 2012, 95 min

• hygienik

Obávam sa, že premisa "Nechoď na domáci film, ak ti je život milý." sa zmenila z uštipačnej poznámky spred 10 rokov, na krutú pravdu dneška.(6.12.2016)

• dr.horrible

Cyprián nebol úplne zlý film, na novú Čengel-Solčanskú som sa preto celkom tešil, no, a nakoniec takáto zbytočne vyhrotená nuda. Klasický príbeh o problémoch v rodine, s časom vážne stupidnými dialógmi, nesympatickými postavami a záverečným "vykúpením," ktoré nedáva takmer zmysel. Redheadka ušla, inak slabota, pán Maďarič. Ps: Takto sa to robí http://www.csfd.cz/film/230081-letni-cas/(19.1.2016)

Veľmi zaujímavý film, ale miestami až priveľmi nudné a naťahované. Celkovo je to lepší priemer a niekedy sa človek aj dobre pobavil a nasmial. Je to o medziľudských vzťahoch a tie sú, ako všetci vieme, dosť komplikované a nevyhneme sa tomu ani v tomto filme. Dobre, že nebol dlhší, lebo by to pre neho dopadlo len horšie. Takto je to tak akurát a dá sa to zniesť, ale človek sa musí poriadne zamyslieť a vidieť v tom hlbšie súvislosti a hlavne čo chcel básnik povedať.(21.8.2013)

• Martin741

Dokazesa tu vobec natocit a riesit aj volaco dolezitejsie nez medziludske vztahy? Preco sa za totality tocila kopa skvelych filmov, hoci nebola sloboda a bola diktatura jednej strany? Preco teraz, ked su moznosti a sloboda, nedokazeme natocit NIC PORIADNE, len lacno zmykat medziludske vztahy? Preco sa musi tocit furt a furt a furt takyto hnoj? 0 %(19.1.2013)

• Veronica27

Film naprosto o ničem.(5.12.2016)