Miluj ma alebo odíď (festivalový název)

Miluj ma alebo odíď

Love Me or Leave Me

(festivalový název)

Slovensko, 2012, 95 min

Nestava sa casto ze by som mal pri SK filme zimomriavky ale tu ano. Skvele vykony hercov. Fantasticky film.(23.1.2013)

• suuperchlap

Film, ktorý by som si ani v TV nepozrel. Vyhodených 600.000 Euro zo slovenských daní. Film bez pointy, bez poriadneho scenáru a tým pádom bez deja. Najhoršie je, že po premiére, ikeď potlesk bol fakt vlažný, sa každý tváril,že je to ok, že film sa na nič nehral. Vážení, film za moje dane by sa už konečne mohol aspoň trochu podobať na zábavu!Videl v kine premiéru!(20.1.2013)

• Kefas21

Dokážu Slováci vôbec natočiť niečo, čo je bez vulgarizmov, plytkého príbehu, zápletky každého s každým a s nejakým zmyslom alebo myšlienkou? Dokážu vôbec natočiť niečo, čo by bolo hodné aspoň tých troch hviezd? Asi nie. Téma rodinných vzťahov a všetkého okolo toho už boli dávno vyčerpané. Po zhliadnutí tohto "diela" na domáci film do kina ešte dlho nepôjdem...(26.2.2013)

Dal som šancu slovenskému filmu, aby som videl kam naša kinematografia smeruje. Zdá sa, že nikam, len prešľapujeme na mieste a čakáme na odpich. Herecké výkony prijateľné, neskĺzli do trápnosti, ale rezervy sú. Slečna v červených vlasoch, zahrala ok, ale artikulovať! Výsledkom sú občas nezrozumiteľné dialógy, ktorým nepomáha ani zbytočne hlasitá hudba a ruchy. Prístupnosť od 18 rokov je trochu prestrelená, dokopy tu okrem pár nadávok, ktoré deti aj tak začujú v škôlke a jedného vibrátora nič nie je. Vulgarizmov tu síce bolo trochu viac než je na jeden slovenský film bežné, ale ich prezentácia bola v rámci možností prirodzená a netrhali uši ako v iných filmoch. Filmy o vzťahoch vždy boli a budú, lákavé väčšinou nie sú,a le záleží od podania a príbehu. Celkovo priemer, ktorý neurazí ale ani nenadchne. 60%.(5.2.2016)

• Martin741

Dokazesa tu vobec natocit a riesit aj volaco dolezitejsie nez medziludske vztahy? Preco sa za totality tocila kopa skvelych filmov, hoci nebola sloboda a bola diktatura jednej strany? Preco teraz, ked su moznosti a sloboda, nedokazeme natocit NIC PORIADNE, len lacno zmykat medziludske vztahy? Preco sa musi tocit furt a furt a furt takyto hnoj? 0 %(19.1.2013)