Gang Peaky Blinders převezme kontrolu nad londýnským klubem Eden. Sabini přesvědčí starého nepřítele Alfie Solomonse, aby spojili síly a gang zničili. (Netflix)

drackula

Predošlá epizóda ma trochu rozladila a tak chvíľku trvalo, kým som dostal opäť chuť na pokračovanie. Celkový dojem sa o niečo zlepšil, ale stále to nie je taká bomba ako prvá séria. Silné momenty striedajú slabšie a ja stále dúfam, že sa udeje niečo, čo aktuálny stav úplne zbúra. 70% Netflix ()

LachtanShows

Vůbec nedokážu říct, proč mě první půlka druhé sérky Peaky Blinderů natolik nezaujala, že jsem nad seriálem zlomil hůl a na tak dlouho se od něj odmlčel. Teď jsem totiž dostal chuť dát Shelbyovic řádění zase šanci a najednou mě to úplně pohltilo. Natolik, že nedokoukám jen druhou řadu, ale nejspíš rovnou celý seriál. ()

Kaka

Rodinná epizoda o správných hodnotách a o tom za co má smysl bojovat. Několik brilantních dialogových pasáží střídá stylový nástup do londýnské smetánky. ()

Necrotongue

Ale jo, i tentokrát to celkem šlo. Jak to tak sleduji, gang by měl buď změnit přístup k pozůstalým, nebo se víc snažit, aby lidi zbytečně neumírali, jinak by mohl zbankrotovat. Situace v Londýně slibuje pěkně akční vývoj, doufám, že se všechno zase nevyřeší jen u stolu. ()