poster

NESHOW (TV pořad)

Komedie

Česko, 2013, 20 min

 • freddy
  *****

  Tady mi nezbývá nic jiného než tvůrcům zatleskat a říci bravo, protože takhle hodně a takhle hlasitě mě už žádný český pořad dlouho nerozesmál. Ať to byla reklama na hypotéku od Konvenčky, parodie na pořad Den D, reklama na supermarkety nebo upoutávka na film "Líbáš jako Poledňáková", pokaždé jsem se bavil a smál hodně hlasitě. Konečně se na českých obrazovkách objevil nový zábavný pořad, který mě ani vteřinu nenudil, který mě dokázal zaujmout a pobavit a u něhož mám pocit, že si nemůžu žádný další díl nechat ujít, pokud tedy nějaký další díl vůbec bude. Pokud tohle byla jen jednorázová záležitost (žádné další díly zatím v programu ČT avizovány nejsou), tak to budu vnímat jako hodně promarněnou příležitost ze strany ČT. Já jsem zkrátka nadšený a budu doufat, že pořad bude mít pokračování, za první díl ale nemohu jinak než udělit pět hvězd.(6.1.2013)

 • Bohemák
  ****

  Ohromně statečný pokus o zábavnou dvacetiminutovku ve stylu České sody. Tak provokující jako Čtvrtníček a spol. sice nejsou, ale z talentu účinkujících se těží statečně. Když alespoň jednou za rok vznikne v České televizi něco podobného, bude to výrazně více než v minulé dekádě.(7.1.2013)

 • DadysGirl
  ****

  Nešťastně zvolený formát pořadu, ale humor skvělý...(22.1.2013)

 • DaViD´82

  Česká Soda wannabe. Potenciál to má... Zatím skrytý. Na druhou stranu i ta Soda začínala spíše bez bublinek a vykrystalizovala až časem.(5.1.2013)

 • Radek99
  ***

  Sympatický pokus partičky kolem pořadu Na stojáka o novodobou Českou sodu, který ale zůstal stát tak někde na půl cesty... Chybí jednak Čtvrtníčkův šmrnc a hlavně adekvátní kvalita formy zpracování, v režii Karla Janáka bohužel studiová Neshow vypadá jak poloamatérské první díly legendární ,,sody" z počátku 90. let. V roce 2012 bych si třeba parodii reklamy představoval natočenou přeci jen trochu víc sofistikovaněji...(5.1.2013)

 • - Úvodní znělka je celá udělaná pouze „na hubu“, tedy pouze za použití úst, ačkoli zní mnoha melodiemi, nástroji a bicími. Její autor En.dru je vicemistrem světa v loopingu. (..Lucas..)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace