poster

NESHOW (TV pořad)

Komedie

Česko, 2013, 20 min

 • Radek99
  ***

  Sympatický pokus partičky kolem pořadu Na stojáka o novodobou Českou sodu, který ale zůstal stát tak někde na půl cesty... Chybí jednak Čtvrtníčkův šmrnc a hlavně adekvátní kvalita formy zpracování, v režii Karla Janáka bohužel studiová Neshow vypadá jak poloamatérské první díly legendární ,,sody" z počátku 90. let. V roce 2012 bych si třeba parodii reklamy představoval natočenou přeci jen trochu víc sofistikovaněji...(5.1.2013)

 • DaViD´82

  Česká Soda wannabe. Potenciál to má... Zatím skrytý. Na druhou stranu i ta Soda začínala spíše bez bublinek a vykrystalizovala až časem.(5.1.2013)

 • Splasher
  *

  Hodnotit "skečový pořad" jenom na základě jednoho dílu ... to je takové všelijaké. Za mě ale musím dodat: žádná škoda, pokud u jednoho dílu zůstane.(10.3.2013)

 • DadysGirl
  ****

  Nešťastně zvolený formát pořadu, ale humor skvělý...(22.1.2013)

 • lubospoti
  **

  Hodnotím zatím pouze na základě prvního dílu. A první díl je vždy značně dvousečný. Člověk by si řekl, že do něj autoři napěchují to nejlepší ze své tvorby. Pokud však měli v šuplíku pouze těchto pár průměrných vtípků, tak se trochu obávám pokračování. I když zase na druhou stranu je možné, že se trochu vyprofilují a odváží a vtipnost tohoto pořadu půjde nahoru.(5.1.2014)

 • - Úvodní znělka je celá udělaná pouze „na hubu“, tedy pouze za použití úst, ačkoli zní mnoha melodiemi, nástroji a bicími. Její autor En.dru je vicemistrem světa v loopingu. (..Lucas..)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace