NESHOW (TV pořad)

Komedie

Česko, 2013, 20 min

Sympatický pokus partičky kolem pořadu Na stojáka o novodobou Českou sodu, který ale zůstal stát tak někde na půl cesty... Chybí jednak Čtvrtníčkův šmrnc a hlavně adekvátní kvalita formy zpracování, v režii Karla Janáka bohužel studiová Neshow vypadá jak poloamatérské první díly legendární ,,sody" z počátku 90. let. V roce 2012 bych si třeba parodii reklamy představoval natočenou přeci jen trochu víc sofistikovaněji...(5.1.2013)

• Splasher

Hodnotit "skečový pořad" jenom na základě jednoho dílu ... to je takové všelijaké. Za mě ale musím dodat: žádná škoda, pokud u jednoho dílu zůstane.(10.3.2013)

Ohromně statečný pokus o zábavnou dvacetiminutovku ve stylu České sody. Tak provokující jako Čtvrtníček a spol. sice nejsou, ale z talentu účinkujících se těží statečně. Když alespoň jednou za rok vznikne v České televizi něco podobného, bude to výrazně více než v minulé dekádě.(7.1.2013)

• korndaddy

Tanhle pořad mě asi nezasáhne. Převaha trapných skečů doprovázená nezábavnou moderátorskou dvojicí. A jestli sem se za necelou půl hodinu jednou maximálně dvakrát skoro pousmál? To mi přijde celkem málo.(5.1.2013)

• lubospoti

Hodnotím zatím pouze na základě prvního dílu. A první díl je vždy značně dvousečný. Člověk by si řekl, že do něj autoři napěchují to nejlepší ze své tvorby. Pokud však měli v šuplíku pouze těchto pár průměrných vtípků, tak se trochu obávám pokračování. I když zase na druhou stranu je možné, že se trochu vyprofilují a odváží a vtipnost tohoto pořadu půjde nahoru.(5.1.2014)