„Zaži deň a preži noc" je motto nového denného seriálu o skupine ľudí žijúcich vo veľkometrážnom apartmáne v Bratislave. (oficiální text distributora)

Kozy9 odpad!

Po dopozeraní dvoch častí sa vo mne vzbudila nutnosť podeliť sa o svoje pocity s ostatnými a upozorniť ich, že je pre ich bezpečnosť najlepšie, aby sa vyhli tejto úbohej napodobenine seriálu. Dlho som sa hľadal odvahu napísať tento komentár v slovenskom jazyku, tak veľmi som sa totiž hanbil, že krajina, v ktorej som sa narodil zverejnila a vytvorila niečo také úbohé a nepodarené. Na seriály (ak sa to dá tak nazvať) je zlé doslova všetko a nikto bez psychických problémov nemôže byť schopný nájsť čo i len jednu pozitívnu vec na tomto programe. Moja myseľ sa zastavuje nad tým, kde sa naberie toľko peňazí a toľko hlúposti, aby niekto vytvoril dačo také neskutočne podpriemerné, ako je možné že existujú ľudia, ktorý sa nehanbia mať svoje meno v záverečných titulkách, ja osobne by som sa hanbil robiť čo i len osvetľovača. Herecké výkony nielenže pôsobia nesmierne amatérsky ale aj umelo a nereálne, ľudia v súdnej sieni sú oproti týmto výpekom hotový Nicholsonovia. Samotný príbeh je jedna veľká teenagerská hlúposť, ktorá môže zapôsobiť iba na najnižšie vrstvy. Ženské postavy predstavujú detinské rozmaznané pipky, ktorých najväčšia starosť je "bojovať" o nabíjača. Celkovo pôsobia ako výsmech normálnym ženám, definujú tú hlúpu vrstvu mladých báb, ktoré považujú za zmysel života chodiť pod diskotékach. Chlapi sa delia na dve skupiny, obyčajný hipsteri, ktorý pôsobia veľmi detinsky, a vypracované vyholené potetované hlavy, hrajúce sa ne pohoďákov. Všetky postavy v tomto seriály sa dajú ľahko vytvoriť. Návod je krátky: Zoberte slováka zo strednej vrstvy, ten typ slováka čo radšej bude chodiť v roztrhaných teplákoch ako nejaký sedliak, hlavne že má päťkového AjFóna, pridajte povrchnosť a zaslepenosť vlastnou dokonalosťou a dajte ich do BLAVY. Proste definícia naivnej hanby, v podobe ľudských bytostí žijúcich iba pre dnešok, ktorých je na slovensku viac a viac. Verím, že autori sa prebudia, okamžite prestanú točiť tento odpad, prečítajú si hodnotenia ľudí na čsfd a prestanú pre istotu s tvorbou čohokoľvek. 0% ()

andaAanda

dívala jsem se na to dvacet minut jako zjara, ve výsledku ale myslím, že to není peklo, jen další logický krok. inscenovaná reality show. nevím, jakou má pořad sledovat, já bych ho ovšem nepouštěla od osmi, ale nad ránem, hlavně o víkendu, v alkoholovým opojení to musí být podobně psycho jako kdysi teletubbies :) ()

tatka odpad!

Nie je to ani hraný seriál, ani skutočná reality, je to len hnus, humus, grc, sračka, otrasná kamera, príšerné výkony, idiotské reči. Pičovina za pár euro, vyrobená na kolene. Najhoršie je, že to bude mať určite dobrú sledovanosť, počet blbcov na Slovensku rastie geometrickou radou. A tak môžme čakať, že aj druhá blbovízia príde s týmto formátom. ()

bubblebobble

Reality show to nie je. Aj Martinke z Turca by som skôr uveril, že to celé iba hrala. Týmto ľuďom neverím ani slovo z toho čo povedia. Na reality show je to neuveriteľné, na seriál mizerné. Nemá to žiadnu pointu, rozhovori nevedú nikam (neverím, že má toto čudo scenár). Na šťastie to nepobeží dlho. Cieľová skupina na túto vec totíž neexistuje... 18.6.2013 Mením názor. Ono je to tak trápne až je to dobré TY KOKOS :-D ()

HDeer odpad!

Asi najhoršia reality-seriálna skomolenina na aktuálnej slovenskej scéne. Nejestvuje vec, ktorá by sa tu dala chváliť. Tvorcovia sú evidentne presvedčení, že odpadu, točiaceho sa okolo nešťastných teenagerských vzťahoch nie je stále dosť. A herci? Tí ľudia si také pomenovanie nezaslúžia, robia hanbu slovenskému filmárstvu. Pľuvanec do tváre človeku, čo niečo takéto dokázal pustiť do éteru! Vlastne, čoskoro ho dostane aj sám. Myslím, že toto je prvá aj posledná séria. ()

• V 75. epizóde, keď Sofia a Ole prídu do nahrávacieho štúdia, si môžeme na stene všimnúť plagáty k slovenským filmom Lóve (2011) a Zlo (2012). (ShortyIC)