Zombie Hunter

Záhadná droga způsobila, že se z některých lidí stanou zombie. Hordy živých mrtvých se stávají nebezpečím pro hrstku přeživších. Hlavní hrdina Hunter (Martin Copping) je alkoholik a je mu vše jedno. Pro zábavu si vezme ojetý vůz, zbraně a hodně chlastu a takto vybaven jezdí a jen tak pro zábavu zabíjí mrtvé. Na své cestě narazí na skupinu lidí, kteří se snaží apokalypsu přežít. (Terva)

Frgy

A já se tak těšil na Dannyho Treja a když sem se ho dočkal, tak se nadšení stejně nedostavilo. Snad jen hezky slečny a za každou z nich jednu hvezdičku. Velké zklamání .... Takže pokud se rádi nudíte, tak si tenhle snímek určitě najde místo na vašem seznamu. ()

Hapretor

Jedna * za tu podbízející se vnadnou čičinu. Jinak hlavní macho - ten blonďák - to byl teda vopruz - pořád se tvářil tak drsně, a přitom mi připadal jak trapák. Danny Trejo je neherec, to mu ale všichni herci tolerujou a stejně ho uznávaj. Tady měl roli opět Oskarovou. Ono by to bylo koukatelné, prostředí je dobré, triky odpustitelné, ale ono je to nudné, bez nadsázky a nějakého vtipu ... a ten blonďák mi neskutečně lez krkem ... jinak ostatní postavy se daly vydejchat ... jen když chcete ztrácet čas ... ()

kolibricek

Módní přehlídka kreténů. Víc deprimovaný ho vypravěče sem neslyšela. Denny by byl lepší volba než ten hňup  Martin co si hrál na hrdinu. ()

petrik11 odpad!

Desná ujovina, bez ladu a skladu, efekty na úrovni počítačových hier z deväťdesiatych rokov, správanie postáv ako zo špeciálnej školy. Nevidím žiadny klad. ()

Oxymoron5

Dobrej sranec plnej fialový krve. Jako velkýho fandu zombíků mě to ale nezaujalo. Klišovitý předvídatelný hlášky, efekty jak z malování a herecký výkoný taky nikde. Tenhle film je jedno velý C mínus. ()

johnsnow odpad!

Už začiatok ma nezaujal a čím ďalej to šlo tým to bolo horšie. Po 45 minútach fajrond. Škoda Treja ten bol fajn. ()

Mamlas odpad!

Tak jsem to nějak narychlo proklikal, protože dívat se na to nedá. Typická trejovina, tzn. laciné, blbé a hrozné. CGI více než úsměvné. Děj, nápad, příběh - žádný. Sem tam hrály aspoň dobré písničk, jinak film nula. (2%) ()

Facerr

Styl alá Grind house by byl, nějaký ty zombíci taky, ALE bylo jich málo, stejně jako jakýkoliv atmosféry! Na druhou stranu je fajn, že se tady objevili ještě další zástupci "monster světa". Silně amatérský efekty se evidentně místo snahy o dokonalý provedení situovaly do vizuální elity 80tých let. S podobným nadhledem člověk musel evidentně brát i situace, který měli ASI působit jako odlehčení včetně některých zvracejících scén. Zamrzela smrt největší (a nejprsatější sympaťandy), ale úúplně nejhorší byly dialogy. Fakt strašná snůška keců, který se nedaj brát vážně a bohužel se jim nejde ani smát. Zombie hunter tak zůstal stát na půli cesty. Buď se mělo přidat na akci a ubrat na dementních kecech, nebo měli scénáristi zapracovat trochu na fórech a k žánru přidat slovo komedie. ()

wallax

Beriem to ako školský projekt za drobné prachy. Inak mi to prišlo ako výsmech žánru (to všetko by som zobral späť keby tam neboli tie otrasné animované postavy a ten trápny koniec). Škoda, mohlo to byť zaujímavejšie a aj hodnotnejšie. ()

djbarrel

Klasická zombie béčkovina říznutá Texaským masakrem motorovou pilou a Resident Evilem. Příběh klišovitý, tam nic zajímavého hledat nelze, pouze se snaží navodit atmosféru různýma flashbackama a zpomalovačkama, no popravdě se to moc nedaří. Některé scény jako takové fungují dobře, jako celek to sláva není. Parta hrdinů je taky hodně šablonovitá - drsný vůdce Jesus, tlusťoch, nadržená striptérka, hodná holka, její blbej brácha a taky týpek co umí pilotovat letadlo. A samosebou Hunter - drsňák co se ničeho nebojí. Bohužel je škoda, že Jesus celkem brzo zaklepe bačkůrkama, protože se mi zdál o dost lepší než nevýrazný Hunter. Suma sumárum, nic převratného se nekoná, ale koukat se na to dá. Jen poznámka za mě - růžová krev fakt nic moc. 40 % ()

Vomaczka

No ty kokos! Zombies přemejšlej! To máš pak strach vyjít na ulici, protože tě nějakej nemrtvej vošoust může pozvat na partičku šachu, a to si piš, že by tě vyklepal. Nevim, jestli nepoužívám špatný návykový látky, ale i kdybych byl zombík, chtěl bych si dát nějaký číslo s Clare, protože ta její prdelka, to je mnohem lákavější sousto, než lidský maso. Kromě ní, těch 10 minut, kdy Danny máchá se sekerou tak mocně, že kdybych ho vzal do lesa na brigádu, tak máme dřevo na dekádu dopředu a ještě vlastně kromě pohledu na láhev mé oblíbené značky tequily, která mi připomíná krušné začátky pití a blití, se však není na co dívat. Jděte se radši vožrat a sejmout pár reálnejch lidí, bude bžunda! ()

MorraEddie

Tento brak jsem si pustil jen proto,že jsem žil v představě,že Danny Trejo bude hrát hlavní roli. K mému údivu se tak nestalo a hlavní roli ztvárnil jakýsi nesympatický šulda s tím,že Trejo ve filmu strávil minimum času. To bylo pro mě zklamání číslo 1 a pak bych mohl pokračovat dál a dál. Efekty,které byly tak příšerné,že jsem se tomu musel i smát. Herecké výkony byly na hranici trapnosti a tolik chyb ve filmu bijících do očí se opravdu jen tak nevidí. 1* je pro Dannyho za nic víc si to film nezaslouží. ()

prezyvkos

grindhouse tvorba pokračuje, film by bol však oveľa lepší, ak by ho tvorcovia buď skrátili alebo si aspoň odpustili nudné debaty o ničom. s akciou som veľmi spokojný, scéna ako z texaského maskaru ma skutočne pobavila, viac takýchto filmov! ()

koval45

Není to žádná katastrofa, snad by se dalo říct, že je to i stylový. Prostě je vidět, že si s tím někdo dal práci a obarvit části zombie filmu na růžovo, to je teda celkem odvážnej nápad, to mě docela zaujalo. Pár věcí mi tady ale dost vadilo. Nejvíc asi ten nesympatickej cucák v hlavní roli a jeho dementní pohledy - ani trochu jsem mu nefandil a dokonce jsem doufal, že ho nějaký zombík brzy odpraví. Film na mě působil lehce utahaně (když zrovna neúřaduje Trejo se sekerou) a trapná postelová scéna tomu taky moc nepřidá. Chtěl bych, aby to bylo svižnější, akčnější, zábavnější a kdyby tu Danny Trejo měl hlavní roli, bylo by to úplně nejlepší. ()

Allein4 odpad!

Tohle se nepovedlo. Danny Trejo by se neměl zapůjčovat takovým odfláknutým filmům. A ten monstr zombie, co to jako mělo být? Strašná slátanina, velká zhovadilost, kravina, ztráta času. ()

Wez

No,žádný veledílo to není,ale na jedno podívání se to dá-začátek mi ale připomínal spíš Mad max než zombie...Dost charismatický hlavní hrdina svoji (hodně ukecanou) ůlohu zvládl celkem dobře,ostatní mu k tomu zdatně sekundovali,masky zombie byli ucházející,akorát ty CGI monstra byli nic moc-takovej průměr... ()

Googooplexer

Strašné niečo, ale ak zavriete oči, dá sa na tom trochu zasmiať. Treba vypnúť aj zvuk, lebo dialógy tu naozaj netreba a hlas "hlavného hrdinu" nesmierne irituje. Tú spústu vypínania si ušetríte ak to vypnete celé naraz. ()