Justin Timberlake: Suit & Tie

USA, 2013, 6 min

Režie:

David Fincher

kubilov

Hudebně to není žádná grand prix, co si budeme povídat, ale příjemná retro černobílá atmosféra z toho udělala docela příjemnej klip. ()

Golpex

Tak to bylo peklo... po minutě jsem si říkal kdy už to bude mít konec. Jedna hvězda za Finchera (škoda ho na takový hudební slátaniny). Ale když člověk vypne zvuk je to v celku fajn. ()

FOndra

Nerozumím proč tu takzvaní kritikové blijou po Justinově muzice... Člověk by neměl hodnotit muziku kterou nepochopil a nerozumí její podstatě ... Dokonale řemeslně zvládnuté je nejen video ale i samotná píseň. ()

Infantility

Rytmicky a vizuálně pěkný, ale tak nějak zdlouhavý (Jay-Z hudebně i vizuálně zbytečnej). Choreografie se mi zdá umělá, po chvíli se okouká. Režisérsky průměrný videoklip s průměrnou hudbou (a to mám Timberlakea ráda, ale Suit and Tie mi prostě moc nesedla).. ()

Hornet.CZ

70% / Pro někoho odpad ale pro mě téměř poklad. Po hudební stránce nemám až do 3. minuty a 13 sekund nic proti a opravdu se mi to líbí pak to bohužel hodně kazí Jay-Z, kde už to trochu připomíná jistou skoro neposlouchtatelnou sračku, to ovšem končí v čase 04:50 kde se jako by navazuje na část před Jay-Z a to se mi opravdu líbí. Co se týče videa tam už je více problémů, k hudbě video pasuje od 0:44-03:13 což je celkem málo na to, že video má přes 5 minut. Jinak jde o jednu z mála písní díky kterým Justina poslouchám, mimo tuto mezi ně řadím ještě Carry Out (Audio), Take Back The Night a 4 Minutes s Madonnou. ()