Mrazík

Jack Frost

Rodinný / Pohádka

Sovětský svaz, 1964, 79 min

• CheGuevara

Ten film je špatný až do morku kostí. Ten film je blbý od začátku do konce. Ten film je ohraný od jara do léta. Jenom kvůli tomu, že se stal u nás kultovním si přece nezaslouží nějakou schovívavost.(9.5.2006)

Jsou filmy, u kterých člověk už zkrátka nemůže rozhodnout, jestli jsou dobré nebo špatné. Ať už jsou jakékoliv, tak už je má v krvi, protože je viděl nespočtukrát. A vedle Vinnetoua je to i případ téhle ruské pohádky.(16.6.2002)

Viděl jsem teď znovu, rusky na DVD (doporučuji koupit, za ty peníze!), a přidal jsem 1 * k hodnocení.... Je to opravdu dobré i v originále a není to jen skvělým dabingem, jak se říká...(4.12.2006)

Ha Ivan. Nejznámější ruská pohádka. Viděl jsem ho nepočítaje a nějak výrazně mě neomrzel. To by nebyly Vánoce bez Mrazíka. ( Hodnocení: 9/10 )(18.5.2012)

• hellstruck

Já už to v žádném případě nemůžu ani vidět,přestože mě to dříve bavilo.A dávat to každé Vánoce v hlavním vysílacím čase,to by tedy nemuseli.(19.3.2011)

• - Pretože v Moskve nebol sneh, natáčalo sa za polárnym kruhom, kde herci v tom mraze skutočne mrzli. (Raccoon.city)

• - Když Mrazík volá sáňky samohybky, tak jsou tam zmatené záběry a pohyb kamerou sem a tam. Když si to "švenkování" pustíte zpomaleně, tak tam uvidíte 4 členy štábu. (Elisebah)

• - Slunce ve snímku vychází směrem doleva, jako by se film odehrával na jižní polokouli. (L_O_U_S)