Thomas se právě zasnoubil. S vyhlídkou krásného rodinného života se setkává s otcem své nastávající a doufá, že mu dá své požehnání. OMYL! Gilbert má pocit, že díky svému třicetiletému manželství přišel o kus mládí. Přemlouvá Thomase, aby si nebral jeho dceru Lolu, všeho nechal a začal si s ním užívat života. Oba se ponoří do svého nového divokého života jako malí kluci... (Hollywood Classic Entertainment (H.C.E.))

jozindodulik

Ze začátku hodně moderní upřímná komedie, plno skvělých hlášek a samé odpálkovávání...poté to přechází v totální trapárnu a nakonec to končí jako každa romantická sračka, dal bych 3*, ale za promiskuitu Loly váhám nad 2* ()

prostoreka

Pekní ľudia, humor podľa môjho gusta, dej pekne ubiehal bez zbytočných zadrhovačiek a čakania, kedy sa niečo stane, výborne vykreslené postavy a ich charaktery (takmer v každej som našla buď kúsok seba alebo niekoho z môjho okolia). Vôbec to nebolo silené a absolútne mi to nepripomínalo americké komédie, ako som si prečítala v niektorých skôr napísaných recenziách. Možno je to aj tým, že týmto filmom, ak sa dá, sa vyhýbam, takže nie som nimi zblbnutá. Ale tak či onak - k malým chlapcom sa určite vrátim a urobím tak veľmi rada. ()

Dataminer

Výborná oddychovka z Francie. Skvěle jsem se pobavil, zvláště při projevu Iránce na samitu, to se opravdu povedlo. Jediné co mi vadilo byla facka psovi (už jen za ten nápad bych režisérovi urval koule a pak ho s nima vyliskal), no a romantika i láska je krásná věc, ale já na Thomasově místě bych tak snadno (spíše vůbec) nepřekousl to co mu Lola provedla (navíc po takové chvilce a prakticky po jedné hádce/roztržce). Ale film je opravdu bezva a alespoň mě to sedlo. ()

gael83

Přesně ten typ komedie, který od frantíku všichni čekáme, lehkost, nadhled, sebeshazování a spousta kvalitního vína, tady se podařilo skoro všechno, dokonce to má občas i hloubku a jeden by se až zamyslel nad svým životem takže kdo očekává nadplán taky se dočká. Jen v závěru lehce ztrácí dech, ale patos se nekoná takže Dolce Francia. ()

Faldicek

Vcelku příjemná francouzská komedie. Není to nic extra světoborného, ale pro nenáročného diváka jako stvořené. Jen doporučím, opravdu si najděte film v původním znění, ten dabing je opravdu příšerný... ()

Allein4

Opravdu jako malí kluci. A hlavně malí francouzští kluci. Jop, žabožrouti umí komedie - to jsme věděli vždy a asi vždy vědět budeme. Dokud nás o tom budou přesvědčovat. A co tento film? Ten mě přesvědčil. Obzvlášť závěr s Íránským velvyslancem. Jinak ale to postrádalo trochu větší pointu, nebo jsem ji prostě nenašel. A možná to bylo tím, že jsem na to koukal na dovolené v Thajsku a myšlenkami jsem byl drobně jinde, než na monitoru... V každém případě tohle stojí za shlédnutí. 65 % ()

hajner

Sympatická komédia ktorá mala sľubný potenciál, ale to je asi tak všetko. Potenciál nevyužitý a vtipu som sa musel dosť nahľadať aby som sa pousmial. Ústredná dvojica vytvára otcovsko synovskú dvojicu skôr ako svokrovsko zaťovskú. Chlapík ktorý strhne zo sebou zaťa na chodníčky svojej kríze stredného veku, pôsobí vierohodne akoby sa nevedel vojsť do vlastnej kože ale nebolo to príliš smiešne aj keď mohlo byť. Rozhodne sa to nepodobá na tie bláznivé Francúzske komédie na ktoré sme zviknutý ale to myslím rozhodne ako plus k tomuto snímku. ()

zimi

opravdu povedená komedie, něco mezi 4a 5* Je tam ke konci, 10 min. hluché místo kde mě to krapet otravovalo a proto 4*, ale závěr hodně napraví, dost jsem se nasmál a doporučuji!!!! ()

maxs

Komedie, co neurazí, ale žádný zázraky nečekejte. Pár vtipných gagů, o tom zase žádná, pointa však od začátku jasná, celkem nenáročný příběh občas vytočený do extrému... prezident Holand a Iggy Pop si víc jak 3 * nezaslouží. ()

tompolicky

Opět ukázka toho, jak skvělý můžou francouzi být v tak těžkém žánru jako jsou komedie. Bavil jsem se od první do poslední minuty. Skvělý nápad, spousta nečekaných humorných situací, sympatičtí herci. Tohle je typ komedie, kde se člověk opravdu upřímně zasměje, z každé situace dokáže vytěžit maximum a tak potěšit diváka. Humor je navíc servírován pěkně noblesně po francouzsku, kdy se v podstatě i ze slova kurva, stane slovo noblesní a spisovné. Oba palce nahoru. ()