Thomas se právě zasnoubil. S vyhlídkou krásného rodinného života se setkává s otcem své nastávající a doufá, že mu dá své požehnání. OMYL! Gilbert má pocit, že díky svému třicetiletému manželství přišel o kus mládí. Přemlouvá Thomase, aby si nebral jeho dceru Lolu, všeho nechal a začal si s ním užívat života. Oba se ponoří do svého nového divokého života jako malí kluci... (Hollywood Classic Entertainment (H.C.E.))

Hollohlaway

Nic zlého netuše, chtěl jsem se v nejlepším případě trochu pobavit. Ale pobavil jsem se královsky! Vynikající komedie s bláznivou partou herců a dialogy sršící vtipem. Závěrečná scéna na summitu mě donutila řvát smíchy a k tomu všemu Iggy Pop...úžasné. Náladu mi nezkazil ani příšerný český dabing a česky přezpívané písničky, což považuju za zločin v jakémkoliv filmu. Wazzuuup! ()

Georgex

Příjemná francouzská komedie ve stylu Fotr je lotr, jenomže s tím rozdílem, že zatímco ve zmiňovaném filmu je rodič milované úhlavním nepřítelem, tak v zde je to parťák pro kalby, hulení a všemožné vylomeniny. Moc jsem tomu nevěřil, ale jako celek to skvěle funguje a Les Gamins je za poslední léta rozhodně jednou z nejlepších komedií ze země galského kohouta. Má to nápad, tempo, zápletku, skvělý soundtrack, vyhýbá se to fekálnímu humoru, ale hlavně je to neskutečně pohodové a vtipné. Tvůrci se také neubránili rýpnutí do Íránu, nicméně právě tyto scény patří k těm nejvtipnějším. Samozřejmě to není typická francouzská komedie a je na ní patrná snaha zalíbit se zámořskému publiku, nicméně pokud by to mělo dopadnout pokaždé takto, tak proč ne. Moje hodnocení 75%. ()

vander19

Keby tento film robili amíci asi by to hodnotenie bolo nižšie. Je to taký anti Fotr Lotr. Ale postavy mi ich dosť pripomínali, až na to, že tu si otec a budúci zať rozumeli až príliš. Ja osobne po prezretí trailerov (nespočetne krát to dávali pred dákym filmom, keď som išiel do kina) som očakával viac. Ale tá atmosféra, víno, párty, proste klasika viva la France ma dostala. Zvyšok kina sa rehotal jak besný pes na kolotoči, ale ja som sa len pár krát pousmial. Proste už ma tieto komédie nedokážu až tak rozosmiať, ale za skvelú scénu prekladania típka z Iránu nemôžem ísť nižšie ako 4*. A ku tomu ešte Iggy Popp a jeho nesmrteľný song z Trainspottingu. Toto tvorcom vyšlo!!! ()

Rathalos

Tesil som sa na tuto komediu hlavne kvoli tomu,ze je to francuzska produkcia,ale tak trosku ma to sklamalo,cakal som viac,ale aj tak som sa zasmial a Melanie Bernier je fakt kocka...:-) ()

mirecek

Ze začátu se mi to fakt líbilo, kopec srandy.. Škoda že to končí jak každá americká romanticko-komická sračka. ()

mira.l

Už to tady někdo napsal. Začátek dobrý, vypadalo to na docela slušnou francouzskou komedii, ale pak se to nějak zvrtlo v docela slušnou blbost. Od ještě horšího hodnocení to zachránila hudba. Tedy ta "v pozadí", song "Já tě m-i-l-u-j-u..." rozhodně ne. ()

masekjc

Svižná a pohodová záležitost, i když se z toho dalo vytřískat o dost víc. 6/10 + hvězda navíc za soundtrack ()

DaweForeman

Na to, že je to z francouzské dílny, tak mě to velice překvapilo. Opravdu povedená komedie s mnoha vtipnými situacemi a hláškami (i když občas trochu nucenými - menší mínus) a nějakou tou životní filosofií. Přece jenom, když člověk zestárne, proč by si taky nemohl užívat trochu více života, než nudným stereotypem. Ke konci jsem čekal spíše něco ohraně nudného a zoufalého, ale celkem mě to překvapilo svou originálností a nejlepší scénou z filmu v podobě onoho mezinárodního summitu. Jediný co tomu ubírá je občasná přemrštěnost v některých situacích (ta zpěvačka nebo ten soused aj.). ()

Vämpiriüs odpad!

Francie a komedie ... osobně jsem jejich komediím moc na chuť nepřišel. Tento film na mne působil hloupě až přímo stupidně. Byla to spíše nuda než-li komedie. ()

lobo87

Príjemná francúzska komédia, ktorá má veľmi slušný rozbeh, ale postupne stráca dych, čo je pri hodine a pol dosť veľká škoda. Ústredné duo bolo veľmi sympatické a každý chlap dokáže ich pocity a správanie pochopiť. Skvelý nápad, mierne nadpriemerné spracovanie... 65% ()

Flamik

Jako pecka. Celkem vážný téma, ale probodaný tolika vtipnejma scénkama, že bych se nedivil, kdyby se z tohodle stala po nějaký době kultovka. Bohužel sem viděl jen CZ dabing, kterej mi přišel párkrát špatně namluvenej, ale na druhou stranu ty slova dávaly smysl. ()

sjrnn

Pustil jsem si film aniž bych věděl o co vůbec jde a dostalo se mi výborného požitku u kterého jsem se neskutečně nasmál. ()

LencaN

Francouzi natočili už lepší komedie. Hlavní hrdina mě vytáčel, jaký byl trouba. Nechápala jsem pohnutky k tomu, proč se ti dva chovali, tak jak se chovali, ať si chtěli vyhodit z kopýtka jak chtěli. Občas to bylo prostě dost trapné. Zápletka s otravnou dětskou zpěvačkou byla tak nějak navíc a akorát jsem měla další postavu, která mi pila krev. Nejlepším momentem byl simultánní překlad projevu iránského velvyslance, to se povedlo. Ale jinak to moji bránici nechalo zcela v klidu. ()

LukasDope

Film, který vybírá přítelkyně mi nikdy nevytváří velký úsměv na tváři, přece jenom mi první polovinu filmu úsměv vytvořil a první dojmy opravdu zvýšil až na tolik, že jsem si v duchu říkal …. ono mě to baví. Herci mi sedli, hudba vhodná mému věku, jenže se potom začali objevovat ty nudné fáze každé druhé komedie, která vše "dobré" využije v prvních fázích zauzlení a poté už jen nudně a snadno předvídatelně končí děj, který mohl být celý film zajímavý a dokonce i vtipný. Zamě3apětapadesát% ()

Kozlowski8

Thomasův život se otočí o sto osmdesát stupňů po tom,co se setká s otcem své nastávající, který ho přesvědčí o tom, že v životě se dá jít mnohem zábavnější cestou, než vstupem do manželství... Opravdu skvělá komedie, která má úplně všechno, co má mít - krásně propracovaný příběh s výbornou ústřední dvojicí a mnoha úžasnými postavičkami okolo ní, nápadité a vtipné scény jako na běžícím páse, krásné dialogy, krásnou hudbu. Prostě zábava od začátku do konce. 90%. ()