Miluj souseda svého

• slovenský

Miluj suseda svojho

Komedie / Drama

USA, 2014, 102 min

Bill Murray slávi veľký žánrový návrat v malom žánrovom filme. Viac v recenzii pre Obrazor.(12.1.2015)

Úplně po všech směrech průměrný černo humorný snímek o nápravě alkoholického, nevrlého dědka, pomocí malého kluka. Film nijak nepřekvapí, ale potěší nestandardním Billem Murrayem.(14.7.2015)

Neoriginalita je druhoradá, ak sa pri filme cítite príjemne. Aspoň v tomto žánri. A to sa mi nestalo. Vlastne stalo, ale tiež som z toho chytil parádnu depku a tá prevážila. 70% Ps: Naomi Watts kompletne vystrihnúť(29.1.2015)

Bill Murray znovu dokazuje, že mu vážné role sluší minimálně stejně jako ty komediální.(30.12.2014)

Bill Murray jako bručoun, ze kterého se stane - tak trochu chtěně i nechtěně - chůva. Jsou zde pasáže, kterým se opravdu zasmějete, ale pak přicházejí rádoby dramatické okamžiky, které vám dají direkt na solar. Já měl ovšem pocit, že s tímto dávkováním autoři snímku nakládají špatně - a než, že by účelově chtěli diváka emočně nahlodat, spíš mi to připadalo tak, že se nemohou rozhodnout, co vlastně natáčejí. Což byl asi můj největší problém s tímto filmem. Přesto rozhodně St. Vincent stojí za zhlédnutí. Poznámka na závěr: Naomi Watts zde vypadá naprosto šíleně! :D(10.2.2015)