Film je příběhem mladého a neúspěšného herce Aidana Blooma, kterému je pětatřicet, stará se o malého syna a dceru v pubertě a stále vlastně neví, co od života chce. A tak svou každodenní nudnou existenci začne trošku oživovat s pomocí vlastní představivosti plné vesmírných rytířů a podobných představ. Život mu ale uštědří další ránu. Peníze na soukromou školu nejsou, ve státní není místo, a tak musí Aidan začít učit svoje děti doma sám. (007.)

Yossarrian

Zach Braff dobrovolně naládoval tunu sladkobolu, klišé a životních mouder do cynikova kvéru a řekl "střílej, jestli chceš, mě je to fuk." a udělal to s takovou samozřejmostí a připitomělým úsměvem na tváři, že prostě nemám to srdce zmáčknout spoušť. Naopak jsem rád, že se čas od času objeví snímek, který se snaží divákovi vkusně a vtipně připomenout, že to opravdové životní štěstí není závislé na velikosti bankovního konta, ale právě na přístupu každého z nás k těm otřepaným "banalitám a životním maličkostem" jako jsou láska, rodina, respekt a tolerance vůči svým blízkým i sobě samému. ()

fullrose16

Od Braffa jsem očekával film v duchu Garden State, ale dočkal jsem se pouze slabšího odvaru. Vtipné momenty střídaly ty smutné, nicméně celkově mi to přišlo hodně nevyvážené a některé dialogy až příliš křečovité. [DCA DUNDEE 24/09/14] ()

Neverseethat

Krásny filmík, o normálnom živote, normálnych ľudoch a normálnych problémoch. Citovo nevydiera, pritom scény na slzy tam boli. Dialógy, ktoré vyčaria úsmev cez slzy, milé, vtipné a ešte raz milé. Niečo v tomto štýle by som si prial aplikovať na CZ alebo SK. " Vždy sme sa hrali na hrdinov čo zachránia svet čo sme si vytvorili, a teraz zisťujeme, že sme tí obyčajný ľudia čo potrebujú zachrániť." To je dospelosť? I quess so... ()

pesbara

nádhernej film tak nějak o ničem a zároveň o všem. Když moc chceš a tlačíš obvykle věci nejdou, pak se něco změní a nejednou něco jde a něco přestane dávat smysl a něco naopak začne. Cítím se skvěle po takovejch filmech ()

Epco

Opäť jedno vyrovnávanie sa s dospelosťou, zmierovanie sa s otcom a pochopenie, že rodina je to o čo ide. Zabalené v balíčku ala Zach Braff. Zaleží čisto na naladení pozerajúceho ako dokáže súznieť s filmom a užiť si ho. ()

BretaKiller

TOP film roku u mě. Židovská tématika, rozhádaná rodina, Sheldon Cooper. Dva synové - jeden neúspěšný herec a druhý malé dítě (čili oba vlastně nuly?) Občas vlezlé, ale celkově film působí skvěle. ()

lajda

Jsem hrozně pyšná na to, že jsem mohla být aspoň malinkou součástí tvorby tohohle kousku a to už od samého začátku. My co v Zacha věříme a jsme ochotní do něj investovat jsme zažili opravdu unikátní jízdu a pro mě je to jeden z nejlepších zážitků v životě. Ano, příběh je to relativně jednoduchý, ale je opravdový, lidský a má ohromné srdce a duši. A navíc je jako život sám- chvíli Vás nutí se smát a chvíli zase brečet; jen kdyby k němu byl i tak fantastický soundtrack, hned by se snášel lépe. Doufám, že na další Zachův film nebudeme muset čekat tak dlouho, jako na Wish I Was Here. ()

Edwin44

Tohle to je prostě to co se mi líbí!!! Hořkosladká tak trochu komedie. Stejně jako This is where i leave you. Tentokrát ale mě tenhle film i rozbrečel, protože jsem se v Noahovi dost viděl. Takže můžu dát vlastně něco jinýho než pět?....nemůžu ()