poster

Líbej mne až k smrti (festivalový název)

 • USA

  Kiss Me Deadly

Thriller / Film-Noir / Drama

USA, 1955, 106 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • lesumir
  ****

  Meeker se s tím nesral!(23.6.2012)

 • Rogue
  *****

  Prvotřídní akce a našláplost mixlá se scénářem kategorie B - Spillane v dárkovém balení plném přítulných žen, tvrďáckých pohledů a Indyho archou jako drobnou pozorností od Bezzeridese. Dokonale funkční.(16.3.2009)

 • Tsunami_X
  *****

  Hrdina s vizáží nadopovaného Kevina Costnera kosící nepřátele jako na běžícím pásu, Tarantinův brakový kufřík, Spielbergova zářící Archa, psychicky labilní a polonahé blondýny, černovláska s očima jak moje bývalá a italské komediální motoristické vsuvky. Kašlete na ty kvanta scénáristických oslích můstků, protože tohle je černá pecka, která musí dostat každého, kdo má aspoň kousek ďábla v těle.(8.2.2007)

 • Gimp
  ****

  Trochu jsem čekal na ruské agenty a pořádnou dovysvětlovačku ale tenhle film je tak B, že si může dovolit nás o to ochudit.(12.2.2007)

 • Tommy987
  *****

  Vynikajúca prvá tretina, kapánek nudná a (aspoň zdanlivo) schematická druhá a nakoniec GENIÁLNA, napínavá a prekvapivá posledná, ktorá to na tých päť hviezd vytiahla a kvôli ktorej si Kiss Me Deadly ešte určite minimálne raz pozriem. Mike Hammer síce postráda sarkastickú sympatickosť a trhanský šarm Phila Marlowa, ale vďaka drsnosti a celkovej "bad motherfucker" povahe je rovnako funkčným a zaujímavým noirovým (anti)hrdinom. Zatiaľ je to poctivých 9 / 10, uvidíme, čo dá druhé zhliadnutie...(8.5.2008)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace