Policista Jack Stone byl zatčen za vraždu svého kolegy a přichází do kriminálu, kam poslal mnoho zločinců. Celé vězení ovládá ruský mafián Balam, který má prsty ve vraždě Jackovy manželky a dcery. Jackovou jedinou touhou je dostat se k Balamovi a pomstít se... (TV Prima)

ilemas

Solidní béčko,které na první shlédnutí docela funguje, napodruhé bych hodnotil méně neboť je v tom spousta nesmyslů. Vydržel jsem do konce jen kvůli skvělým bitkám, ale vcelku je to blbina. Stárnoucí Lundgrén dělá jen uklízeče, takže v hlavní roli celkem nevýrazný Reese. A nemám rád, když má film několik rúzných názvů, pro mě je to prostě originál Riot. ()

bourec

Typický béčko,s chybama v záběrech,a celej děj je jen o tom jednom,rozkopat druhýmu prdel.Děj je ovšem hodně slabej.40% ()

Rodriguez

Tak jsem čekal snímek s Lundgrenem a ono prdek. Mistr Dolphík si klidně hraje druhé housle a jako maskot basy leští podlahy. 50% ()

Johnny.ARN

Ale že taká B-čkovina, z ktorej to až kričí! Našťastie súbojov bolo veľa, boli dobré a človek im aj prepáči tie nezmyselné dejové linky a iné kekse. A Reeseho by som ešte chcel vidieť v nejakých bojovkách, vidím v ňom potenciál. 3 z 5 ()

ywo666

Vau. Škoda že to je nízkonákladové béčko. Keď Dolph je nejlepší herec po hereckej stránke, každý vie ktorá bije. Keby to má lepších hercov, lepší budget a lepšiu produkciu verím, že by Lyde natočil dobré divadlo. Poďme ale hodnotiť film na pomery v akých sa točil. Tu musím iba chváliť. Akciu tvorí jedna prestrelka (relatívne solídna) a kopec väzenského násilia. Masové bitky, jeden na jedného, bojové umenia, MMA, profi likvidácia. Široká škála fightov. Bez zbytočného strihu. Techniky prehľadné. Krvavé. Možno všetci účastníci nie sú top fighteri. Možno choreo mohla byť lepšia. Ale pri tom strihu je to fakt nadpriemer. Chuck LIddell je slušný záporák a no name Matthew Reese bol tiež prekvapivo solídny hlavný hrdina. Lundgren si dá svoje a filmu na kráse neubral. Naopak tá blondína na kráse pridala. Vo fightoch síce trochu zaostávala, ale snaha sa jej nedala uprieť. Béčko kde nie vždy existoval talent, ale ani trochu som nemal pocit, že by to herci flákali a boli na place z donútenia. Lepšie 3*. ()

JohnSmith

Ve finále to bylo koukatelný. Příběh sice divný, uspání stráží opravdu na palici, ale akce bylo dost a nebyla špatně natočená. ()

sedm.1

Blesk z čistého nebe! Jasně, je to primitivní, přímočarý, levný béčko, ale to vše je naprosto nepodstatné v případě, že to ve výsledku dopadne jako právě Riot. Od první minuty jde totiž o kurevsky kvalitní bojovou jízdu, která postupně graduje až do luxusního finále, kde jsem si už vážně stříkal do kaťat, neboť po dlouhé době jsem zas viděl poctivě zpracované bitky, správně drsné a nekompromisní, perfektně choreograficky zvládnuté, bez nesmyslných střihů a jiných podobných tvůrčích zásahů, chlapci a dívky (!!!) tu prostě ukázali, co umí a já se u všech těch nakládaček královsky bavil. Matthew Reese je jinak pro mě objev roku, Oscara za své herecké kvality tedy asi skutečně nikdy nedostane, ale co se muskulatury a bojového umění týče, smekám a chci ho vidět v dalším filmu, to je borec jako kráva. Bojuje jako tank, řeže to hlava nehlava, kosti láme na počkání, protivníky většinou likviduje jedním, dvěma masakrálními údery, jednoduše nádhera. Dalším potěchou pro mé oko byla Danielle Chuchran, která je nejen velmi pohledná, ale i její bojové umění mě nehorázně bavilo a například její souboj s dalšími třemi protivnicemi ve vězeňské kuchyni je dokonalý!!! A ikdyž tu pak Lundgren prakticky hraje až třetí housle, tak i on po dlouhé době zas ukázal, že tedy na odpis ještě fakt není. Krom toho mě ale oslovilo i zpracování atmosféry vězeňského prostředí, strašně mě bavil i nastolený šílený spád, zkrátka tohle je vážně jedno z mála béček, které určitě stojí za pozornost, takže za mě v rámci produkce a možností prostě maximální spokojenost, já jsem nadšen! ()

klúčik

Absolútna hlúposť . Ako môžu na takúto srač.. dať peniaze. Scenár, ktorý sa opakoval v mnohých, podobných filmoch.. 40%. ()

Hanys_ odpad!

Už jen ten nástin děje je dost k smíchu, film samotný ale spíš k pláči. Hodně slabé vězeňské drama, říznuté možná nejhůře natočenými bitkami, jaké jsem za posledních pár let ve filmu viděl. A Dolph jako uklízeč-mentor, ze kterého se nakonec vyklube ... ehm, opravdu scénaristická lahůdka. ()

dannyyy

Velmi zdařilé "Béčko". Po dlouhé době béčkový film, na který se dalo koukat od začátku do konce. Dobré obsazení, bitky časté a dobře udělané a proto takové vysoké hodnocení u béčkového filmu. Povedlo se. ()

Hapretor

Lundgren už stárne, hraje v blbostech, ale pořád to zabaví. Stupidní, ale vtipné. Jedna hvězda navíc za Danielle Chuchran. Ta byla prostě skvělá. Krásná, vysportovaná, drsná, ... Oh My God !!! ()

BOURQUE

Ku podivu nie je to až taká veľká fraška, ako som čakal. Príbeh a samotná réžia bez prekvapenia. Záver by mohol byť lepšie vypracovaný. Pohodová rola pre D. Lundgrena. Osobné hodnotenie: 64% (**) ()

MickeyStuma

Ve filmografii Dolpha Lundgrena rozhodně překvapení, i když tu hlavní roli nemá. Tím šťastlivcem je Matthew Reese a Dolph mu tu jen sekunduje. Velmi jednoduchý scénář stavěný hlavně na zběsilé akci plných rvaček vypadá, jakoby byl vytáhnut z archivu. Takovéto snímky z prostředí věznice s tou největší ostrahou byli vždy v diváckém zájmu a největší boom byl na přelomu 80. - 90. let a tento snímek svým námětem právě jako z této doby vypadá. Faktem je, že asijská produkce by v současnosti pojala takovéto souboje a vůbec zápasy jako takové s daleko intenzivnější brutalitou, ale na Ameriku to taktéž nevypadá špatně. K pousmání je snad jen omráčení strážného pěstí přes helmu. Děj je v zámince k neustálé akci jasný. Jako akční zábava super. Ale jako vždy se musí u toho vypnout mozek, neboť moc velké přemýšlení akorát zkazí akční podívanou. ()

TomStrom

Jednohubka v pravém slova smyslu. Klasická schématická záležitost podle tolikrát používaného vzorce, ale vzhledem k tomu, že je tam pár poměrně solidních bitek, tak jedním zkouknutím člověk nic moc nezkazí. Dolph je tam spíš taková ozdoba, ale přece jen ten film tahá trochu výš z vod šedého průměru. ()

rublik05

Od samého začátku hrozný amatérismus. Dialogy, kamera, herecké obsazení a výkony, vše neskutečně mizerné a vrcholná přehlídka trapnosti. Děj mizerný, napětí žádné, atmosféra nulová. Opravdu nechápu, proč má někdo potřebu točit takové laciné béčka, které nemají divákovi absolutně co nabídnout. 87 minut minut nudy a utrpení. Snad jen ty souboje za něco stojí, jinak děs a hrůza. 1/10. ()

Acrobat odpad!

Za veľkú prestávku na strednej škole zbúchaný scenár pretavil do luxusnej väzenskej drámy a skutočne prvotriednych bitiek John Hyde, ktorý sa nám na škodu nestratil ešte pred prvou klapkou. Ozaj na pár strán načrtnutý dej je prenesený do fiktívneho väzenia s fiktívnymi strážcami, kde pojem realita nepozná svoje ukotvenie. Partia FBI, twisty ktoré prídu z ničoho nič, obstarožný a nemotorný Dolph a ženská väznica rovno pri mužskej. Jack Stone si jednoducho ide svoje levely a mláti každého hlava nehlava. Plány, náhody, toporné údery a rádoby drsný chlapci. Riot je provtriedny luxusne tváriaci sa odpad s nulovou výpovednou hodnotou a ešte horšou zábavou. Agentka FBI pre pána jána... (videné 02.09.2020, Filmbox archív) ()

Ceberus

Velmi, velmi jednoduchá příběhová linka, odehrávající se v maličkém vězeňském ultra low budget setu. Dolph se fyzicky nenadře, o to větší porci pak mají všichni ostatní herci. Film vypadá spíš jako pouhá reklama na účinkující kaskadéry a bojové choreografy a vůbec bych se nedivil, kdyby to byl primární účel snímku. 🙂 ()

Nix

Tohle jsem úplně náhodou zapl a nebylo zas tak hrozný. Očekával jsem teda daleko horší podívanou. I když tu Dolphík moc neúřaduje, jako mentor je dobrej a Matthew mne překvapil a řeže se dobře. Hlavně je tu fůrt něco, což filmu přidalo, jinak kdyby se snažili o moralizaci, tak by se na to dívat nedalo. Takhle i s mopem v ruce se to dá zkouknout. ()