Slunce, seno, slanina

(pořad)
  • Slovensko Slnko, seno, slanina
Reality-TV
Slovensko, 2013, 32x60 min

Máte už plné zuby nadváhy a chcete nadbytečná kila vyměnit za eura? Zkuste to na farmě Anky a Jana Bučkových, kde se deset boubelatých obyvatel snaží zhubnout. Ten, kdo ztratí během odtučňovacího pobytu nejvíce kilogramů, získá finanční odměnu. Ale čekají na ně všemožné nástrahy. (TV Prima)

Silviaxx odpad!

Spočiatku som si myslela, že to bude len jedna ďalšia primitívna jojkárska show, pri ktorej sa však aspoň vychillujem a nebudem myslieť na každodenný stres. To čo je z toho teraz, ma úprimne šokuje a je mi z toho na zvracanie! Ja byť tam a robia mi to, čo tam robia tým ženám ich žalujem rad radom, počnúť jednotlivcom až po celú "ctenú" TV JOJ. ()

helrohir odpad!

Keď som videl reality show ako "Farmár hľadá ženu", "Mama, ožeň ma!" či iné, prevažne JOJ-kárske produkty, myslel som si, že hlbšie sa už klesnúť nedá, ale hľa, naša najdementnejšia TV to opät dokázala s veľkou bravúrou, pretože okrem primitívnej Bučkovskej rodiny sa sem vtesnalo aj zopás lenivých bachratých ľudí, ktorí by sa tu mali pokúsiť schudnúť a mi, hlúpi diváci, sa na tom máme akože baviť. No to ma poteš! ()

Aljak odpad!

Akože sorry? Ale takáto dementná "show", aby chodila v hlavnom vysielacom čase na jednej z najpoprednejších slovenských televízii? Nepochopiteľné! Ale aký národ - taká programová štruktúra. Veď keby to nikto nepozeral, tak by to predsa nielen že dali preč z hlavného vysielacieho času (20:00), ale rovno zrušili. Ale keď už toto má byť obraz "zábavy", tak to je veľmi veľmi smutné. ()

Marina111 odpad!

Bravó! Prekrmení žráci, ktorí by viac potrebovali kvalitného dietológa a ešte kvalitnejšieho psychológa, prišli skúšať šťastie a nervy dikákov do rázovitej dedinky a ešte rázovitejšej rodinky. A prečo vlastne nie? Nápad to je veľmi dobrý - Joj stratí tradičné masmediálne starosti spojené s letnou sezónou ("ach, zase uhorková sezóna; ako si pritiahnuť diváka..."), Bučkovci stratia zase trošku súdnosti a súkromia (čo im však očividne nerobí problém), pupkáči stratia pár kíl (azda) a diváci tejto "podarenej" relácie stratia množstvo času; ale vlastne každému, čo jeho je - len by som už raz konečne videla aj reláciu o ľuďoch, čo vymýšľajú a natáčajú podobné TV produkty - nebolo by zaujímavejšie ako civieť na tučné a prepotené indivíduá nadávajúce v hnoji pozrieť si "reality" o tých, ktorí za tým všetkým stoja? To by až bola "podívaná"... ()

Trustme

Zapomeňte na Survivor, tohle je nejdrsnější reality show na světě. Výkvět ultra absurdních jedinců, kteří se dali sehnat po slovenských tv reality show, kteří se předhánějí v bizarnostech, exhibicích a vulgaritě a zároveň se snaží přežít na farmě, kde jsou násilím nuceni sloužit pod záminkou zchudnutí. Jen pro otrlého diváka, který ocení napětí, nechtěnou tragikomičnost a místní kulturu a náturu. ()