Romulus a Remus

Romulus a Remus

Duel of the Titans

Akční / Drama / Historický / Válečný

Itálie / Francie, 1961, 89 min

Niečo takéto som očakával. Proste svalnatý krásavci, blonďavá krásavica a všetko k životu potrebné vybojované mečom. Inak boli to poriadni borci, tí herci. Film ako taký mi veľa nedal, ktovie či bol podľa skutočných udalostí do menších detailov, lebo na to nevyzeral, každopádne tie udalosti asi neboli nejako zvlášť zaujímavé, než napríklad vymyslený Gladiator. Pár nezmyselných rečí, nejaké divné efekty, trocha súbojov na lúkach a to bol asi tak tento film.(11.6.2013)

veľmi nezáživne podaný príbeh a proste celé sa to nesie v nezáživnej povrchnosti, na dobu vzniku nejde o moc podarený výtvor /40%/(15.4.2014)

Klasický film, který pravidelně uváděla tehdy černobílá ČST, když chtěla soudruhy vzdělat i v něčem jiném, než byl tehdy značně populární dialektický materialismus:-)))(4.5.2010)

Když jsem ten film prvně viděl, tak se mi zdálo, že se zakládá posvátné městečko. A to za pořádných bolestí. Nyní už je vše jinak. Už to nechci vidět.(27.8.2010)

Zajímavý příběh, dobrý scénář, který bohužel trpí průměrným zpracováním a tak mi je líto, že nemůžu jít s hodnocením výše. Škoda.(4.5.2010)