Ninja je legenda, která přežívá staletí. Ninja je pojem, který nahání hrůzu. Ninja je mistr, který pije ze staleté studnice předků. Haru je Ninja a dělá této privilegované kastě bojovníků pořádnou ostudu. Není to snad proto, že je bílý. Není to snad proto, že je blbý. Haru je jen trošku tvrdší. Když ho jako malé dítě přinesli do jednoho japonského kláštera, vzbudil pozornost. Nemá šikmé oči, ale i tak by z něho mohl být Velký bílý bojovník. Naštěstí se tak nestalo. Haru má sílu, Haru umí kolem sebe mlátit rukama i nohama, ale chybí mu trochu koordinace. Nejeden učitel při hodinách bojového umění svlékl kimono, odhodil katanu a utekl do pralesa. A k milosrdné harakiri se chystá i nejvyšší velmistr, protože se právě dozvěděl, že Haru chce do Beverly Hills, aby v nebezpečné misi holýma rukama srovnal tlupu banditů. (oficiální text distributora)

P1tr

Těžko říct jak bych hodnotil dnes, ovšem mládí a tato komedie, to byly časy:)Pamatuji si nepříliš šikovného a mentálně nevyzralého tlouštíka toužícím po bojovém umění a pěkné blondýnce. Kombinace, která mě rozesmála.....alespoň dříve. Pro zachování pěkných vzpomínek raději v blízke době nebudu shánět:) ()

coscarelli

S tou trapnostou to neprehanaju, bol by na to iny pohlad. Vo vodovahe s dost uprimne vtipnymi situaciami, pri niektorych som zasiel za hranicu smiechu. Ale len pri niektorych. jedna sa o light relaxacny pobyt popri drinku, chutiacom najlepsie pri zapade slnka. Rezia postupujuca z bodu A do bodu B a tak dalej, tak proste vsetko vypocitane jak ma pri takychto filmoch byt. Nic víc, nic mín. ()

-Dawe-

Viděl sem tenhle film už několikrát a pokaždé se u něho skvěle bavim. Vynikající oddechová komedie, které se nestydim dát 4* :-). ()

Balu...

Hafo blbost ale asi právě ta absurdita a nadsázka celého filmu z něj tvoří o něco lepší zážitek než přehršel mu podobných =) ()

Corpsegrinder

Dle mě jde o nejlepší Farleyho komedii, samozřejmě pokud máte trochu smysl pro humor a nejste kyselá prdel z ČSFD co se může potrhat smíchy u inteligentního humoru ala BIG BANG THEORY :)) ()

Petr.Kocfeld

Ale jo,prumer.Tato komedie neni tak spatna.Nesmi se brat vazne.Utahuje si z kung fu.No 55 procent.Tloustik je trochu nemehlo,ale obcas mi ho bylo lito... ()

Prochy38

Moje oblíbená kung-fu komedie z dob, kdy jsem byl ještě mladší. Hrdina Mortal Kombatu R. Shou pro změnu v komediálním stylu. Ch. Farley v klasické roli. K tomu krásná N. Sheridan. U mě naprostá spokojenost. ()

mira007

Naprosto nesymparický hrdina, primitivní děj, humor pro imbecily nebo co - jenže co naplat, když já jsem se smál až řechtal po většinu filmu a ani nevím o čem to bylo. Jako filmový zážitek kravina, ale jako masáž bránice solidní. ()

TaanStari

Do hlavní role obsadit tlustýho blba, navléknout na něj bílý župan, na krk pověsit hokejový puk a doplnit to tou nejtuctovější blonďatou děvkou. Pro Američany jako stvořené... ()

annes

Tyjo, takhle dlouho jsem se fakt nenasmála. Pokud máte pocit, že vám něco nejde, tak skoukněte tohle a budete si připadat jako bůh:-)) ()

Candyman

Asi tady ze svýma pěti hvězdičkama moc nezamachruju, ale dívat se na nemotorného tlusťocha, který všechno podělá mě dostávalo do kolen. Smutné je, že někteří lidé, kteří tady hodnotí si myslí, že všechny filmy musí mít nějakou intelektuální myšlenku nebo dobře vymyšlený příběh. Pletou se. ()

Sign

přesně jak napsal Superpero, filmy jako je Tlouštík z Beverly Hills se nemůžou brát vážně, kdo je tak bere přichází o hodně komediální snímky :-) ()