poster

Smosh (TV seriál)

Komedie

USA, 2005, 196x3-7 min

 • Tumbik
  *****

  Naprosto skvělé, vtipné, geniální. U každého videa se směji jako blázen. Smosh má velice originální nápady na videa a nepřestává mě udivovat :). Jejich primitivní a přitom geniální humor mě pokaždé rozesměje.(21.8.2015)

 • POWY
  *****

  Smosh jsou originální a od začátku dělali věci jinak než ostatní. Tím Vás buď dostanou nebo znechutí. Přehrávání je pro ně typické. S jejich tvorbou to jde z kopce, začinají být občas opravdu moc trapný. Nikdy je nepřestanu sledovat a obdivovat, určitě stojí za to, dát jim šanci.(13.11.2015)

 • DelMann2
  odpad!

  Jestli si někdo nezaslouží být na vrcholu yt.com, jsou to tihle kašpárci.(23.1.2015)

 • pankreminek
  *

  Smosh má a vždycky měl lepší a horší chvilky. Když zrovna došlo na ty lepší, tak fajn, ale jak mám hodnotit jinak, když je většina, tak k uzoufání trapná?(16.8.2014)

 • Splasher

  Haaaaaaaaaaauuuu itz goin'? My name is PjůůůůůůůůůdiKráááááááááááj. ČSFD. Thats cheating. YOU BROKE THE RULES! YOU BROKE THE RULES! YOU BROKE THE RULES! YOU BROKE THE RULES! YOU BROKE THE RULES! YOU BROKE THE RULES! YOU BROKE THE RULES! YOU BROKE THE RULES! YOU BROKE THE RULES! YOU CANT FIX IT! ggvkjvbvbkjf jbvcjbajbvjfv ajfbv jf vfjvb jb fjb jfbvabfvfbvaubf vbdfjvj bfdjb vfdvb fdvb fdc fmcffdckdvfbdvbdbvid\vbjk fbbb\ bd. __________________________________________________________________________________ Bro fist, POMO.(12.8.2013)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace