poster

Smosh (TV seriál)

Komedie

USA, 2006, 196x3-7 min

 • Tumbik
  *****

  Naprosto skvělé, vtipné, geniální. U každého videa se směji jako blázen. Smosh má velice originální nápady na videa a nepřestává mě udivovat :). Jejich primitivní a přitom geniální humor mě pokaždé rozesměje.(21.8.2015)

 • xxmartinxx
  *

  Za začátku to ve skutečnosti nebylo zase tak špatný. Když šlo jen o nadšenecký pořad dvou blbečků, kteří si to, že jsou blbečci, uvědomovali a dělali si z toho srandu, bylo to do jisté míry sympatické. Ale přeměnu na komoditu tenhle formát neutáhl a nekonečné ždímání už vůbec ne.(25.9.2014)

 • pankreminek
  *

  Smosh má a vždycky měl lepší a horší chvilky. Když zrovna došlo na ty lepší, tak fajn, ale jak mám hodnotit jinak, když je většina, tak k uzoufání trapná?(16.8.2014)

 • Kucndo
  ****

  Youtubové guilty pleasure #1. Humor primitivní, trapnost maximální, ale mě to prostě baví sledovat... a to podobný channely fakt ignoruju.(16.4.2014)

 • Splasher

  Haaaaaaaaaaauuuu itz goin'? My name is PjůůůůůůůůůdiKráááááááááááj. ČSFD. Thats cheating. YOU BROKE THE RULES! YOU BROKE THE RULES! YOU BROKE THE RULES! YOU BROKE THE RULES! YOU BROKE THE RULES! YOU BROKE THE RULES! YOU BROKE THE RULES! YOU BROKE THE RULES! YOU BROKE THE RULES! YOU CANT FIX IT! ggvkjvbvbkjf jbvcjbajbvjfv ajfbv jf vfjvb jb fjb jfbvabfvfbvaubf vbdfjvj bfdjb vfdvb fdvb fdc fmcffdckdvfbdvbdbvid\vbjk fbbb\ bd. __________________________________________________________________________________ Bro fist, POMO.(12.8.2013)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace