The Eurovision Song Contest

(pořad)
všechny plakáty

Mr.Bulanek

Horší než loni, možná je to tím že, jedno semi-finále jsem měl holandsky komentované a druhé rusky a až finále od BBC s výborným komentářem (Graham Norton). Celé mi to přišlo takové suché, písničky o ničem, žádná show. Alespoň je sympatická vítězka, což je velké plus, protože si nevybavuju nějakého sympatického vítěze. A další písničku na kterou si vzpomenu je už jedině (Alcohol, Alcohol,) Alcohol Is Free, která měla šťávu. Můj názor je, že toto má být show, a je pěkné že, občas jsou zde i umělci kteří opravdu zpívají nebo jsou zajímaví (Rumun byl hodně drsný), ale je jasné, že ti nikdy nevyhrají. No uvidíme se za rok přes most v sousedním Dánsku. ()

viper65

Aj keď celá show sa niesla v komornejšom duchu podobne ako v Oslo 2010) moderátorka bola výborná vtipná a navyše skvelé oblečená. Prenos bol nominovaný aj vo švédskej televíznej národnej ankete podobnej nášmu OTO-vi, alebo českému TÝTY-mu. Čo sa týka komentára tak na ten sa ja sťažovať nemôžem na Slovínskej verejnoprávnej RTV SLO sa tomu dalo výborne rozumieť. V tých národných výberoch boli lepšie pesničky(než tie, ktoré sa stali reprezentantmi). Asi aj preto bola víťazka od začiatku viac menej jasná. Kto mi najviac chýbal vo finále tak to boli Chorvátsko, Rakúsko, Slovínsko, San Marino a Srbsko a práve ich reprezentantov by som posunul do finále namiesto Arménska, Belgicka, Holandska Litvy a Malty. Taktiež dúfam, že skončil trend, ktorý vlani odštartovali Buranovskie Babushky a totiž ťahať seniorov na pódium. Pre mňa osobne jednoznačne najepší roční z hľadiska rozmerov, SHOW, PODIUM, nasvietenie, scéna Bol Dosseldorf 2011 Aj keď od Nemcov, ako od "fajnšmekrovô ESC som čakal kreatívnejší výber, než je atrapa na Laňskú víťazku v podobe Cascady. ()