Albert a Eva, oba rozvedení a zaskočení, že se jejich ratolesti brzy vydají za studii. Po jejich náhodném setkání na jednom večírku by nové romanci nemuselo nic bránit. Ale o slovo se hlásí i jejich komplikované povahy. Masérka Eva je trochu flákač, Albert se trápí kvůli nadváze a jejímu vlivu na sex. I tak by to mohl být krásný vztah. Kdyby nebylo Eviny nové klientky, z níž se vyklube Albertova bývalá žena. Díky pozornosti k detailům a vykreslení obou protagonistů nejde jen o romantickou komedii, ale i o drobnou sociální a charakterovou studii, v níž se smích pojí s nejistotami, pochybami a emočními zmatky. (Febiofest)

DavidS.

Film o milovaných i nenáviděných detailech aneb vztahovka pro starší a pokročilé...Dialogová smršť, která je překvapivě svěží, chytrá i vtipná... Julia Louis-Dreyfus zjevením... ()

Michelle75

Jéééj,tak to bylo hodně příjemné. Jako je přirozené ráno vstát nebo jít večer spát,stejně přirozeně plynou dialogy s Jamesem Gandolfinim. Chlape, Tebe je škoda. Zajímavý námět,který je uchopený opravdu vkusně....jen na paní Dreyfus si musím pořád ještě zvykat, působí na mě tak nějak křečovitě a nežensky....a ředit šampáňo s džusem...to néééé.:) ()

666Carnage

První polovina filmu taková nemastná, neslaná až druhá půlka trochu za něco stála. Obyčejná dospělácká komedie, která nepřišla s ničim novým. 50% ()

Pat.Ko

Film nevyniká v porovnaní s inými, no stále ponúka zábavný zážitok. Hlavnou pozitívnou stránkou je pre mňa výkon Julia Louis-Dreyfus, ktorá s prepracovaním a autenticitou vnáša do svojej postavy živý a sympatický charakter. Dynamika medzi postavami pridáva filmu miestami to svoje ono, hoci sa môže javiť zároveň aj ako klišé v určitých momentoch. Režisérka Nicole Holofcener sa snažila vytvoriť film, ktorý sa vyhýba tradičným romantickým klišé, no zároveň mu chýba niečo, čo by ho vynieslo nad priemer. Napriek tomu, že sa nemusí stať vášňou každého diváka, stále ponúka príjemné a pobavujúce zážitky, najmä vďaka výnimočnému hereckému prejavu Julie Louis-Dreyfus. 6/10 ()

peetriss

Rozbor zajímavého trojúhelníku Gandolfini - jeho bejvalka Keener - jeho nová přítelkyně Louis-Dreyfus pohledem posledně jmenované. Stylem mi to trochu připomíná Apatowovy filmy, akorát bez vulgarit. Výborná sonda do vztahů mezi muži a ženami, o rozdílech mezi nimi, o naprostých malichernostech, které tyto vztahy komplikují, o vztazích mezi rodiči a dětmi a o tom, jak zvláštní smysl pro ironii může mít náhoda, pod jejíž vlivem může člověk udělat závažnou chybu. Je potěšující, že James Gandolfini si ve své poslední roli opět střihnul civilně příjemného sympaťáka, Catherine Keener výborně sekunduje, Julia Louis-Dreyfus na mě nepůsobila zcela sympaticky, ale to je můj problém, její průměrné herectví je však už problém její (záhadná nominace na Zlatý globus mě nepřesvědčí). 70% ()

lucijelucije

Mám ráda J. L. Dreyfus a C. Keener, takže jsem se na tuhle dvojici velice ráda koukala. Enough Said asi už tak nějak k Julií patří. Má zajímavé tragické role zoufalky, ale přitom působí neuvěřitelně pozitivně a to mě baví. Tenhle trojúhelník vzal za své a je docela legrační sledovat jeho rozdílnosti na věc. Avšak celkově vzato pro mě naprostá průměrná záležitost. ()

peto580

je to dobre ale ten úvod ma strašne pomalý rozbeh. Už som sa pýtal sám seba že čo za kravinu pozerám keď tu zrazu z toho bola celkom príjemná podívaná. ()

Gore

Filmy Nicole Holofcener nikdy nebyly mým šálkem kávy, ale tento snímek je o moc povedenější než její předchozí, za což může hlavně skvělé ústřední duo Julia Louis-Dreyfus a James Gandolfini. Je jen velká škoda, že Jamesovo čím dál lepší herectví můžeme ocenit již jen zpětně. ()

Matli

Hvězdička za snahu. Jednoduše pár, který by se dohromady nikdy nedal a ještě o tom natočit film bez nějakého výraznějšího děje....pryč s tím. 15% ()

BOURQUE

Pre mňa osobne také malé prekvapenie. Nekomplikovaný príbeh, ktorého úspech je založený len na hre hercov a herečiek. Myslím si, že od pani režisérky to bola geniálna voľba. Herecká iskra medzi J. Gandolfinom a C. Keenerovou bola takmer dokonalá. PS.: (R.I.P. James Gandolfini) Osobné hodnotenie: 80% (****) ()

GOREGASM

Nezávislé vztahové drama s Jamesem Gandolfinim v hlavní roli. Pro mě neodolatelná záležitost. Ale k věci, tento žánr americká nezávislá scéna udržuje na vysokém levelu velmi pravidelně i proto, že je herecky vždy odkud brát. Jako kdykoliv jindy absolutně přirozený Tony Soprano a spousta zajímavých žen dávají dohromady interesantní vztahový zapletenec, jehož rozplétání nejen decentním humorem pobaví i nenásilně dojme. Délka taktéž akurátní. 90% ()

Ben Nevis

Asi jsem už fakt stará, když se mi líbí filmy o zralých párech, kteří zkoušejí štěstí podruhé. Už nejsou ve hře jenom city a rozvedení se nechtějí spálit podruhé. Nebyl problém se vcítit do protagonistky Evy, která do mrtě využila možnost mít informace z první ruky. Přirovnala bych to k filmu, na který se těšíte, protože je to žánrovka. Jenže známí už ho pohanili a pokud se vám líbí, už vás sžírají pochybnosti o vlastním vkusu. Jenže když se to vezme cynicky, 99% partnerů bylo už někým odmítnuto. ()

Barak

Jeden z těch "obyčejných" filmů, který si v podstatě neklade žádné velké cíle. Jednoduchý námět, nicméně příjemně zpracovaný, který navíc velmi rychle utekl - hlavně kvůli výborně se hodícímu obsazení. A vtipných hlášek a povedených slovních výměn v něm taky není zrovna pomálu.. ()

Hpatrik

Velmi příjemná romantická podívaná s docela nenáročným, ale chytrým příběhem a zajímavým hereckým obsazením. Milá a zábavná záležitost. ()

Kofolacik

Az na otravnu Dreyfus s jej fakt tupym americkym uskrnom v kazdom zabere jeto velmi prijemny film. Skvely Gandolfini, z ktoreho aj pri malom filmiku srsi presence hereckej elity. Tento rok sme naozaj stratili velikana ktory sa svojou pracou navzdy zapisal do mojho filmoveho srdca. R.I.P. Tony :) ()