Zakázané uvolnění je o únosu nevěsty, který se dost nepovedl, o důležitém hokejovém utkání a koktejlu, který si holky nalejou, až když je ten správný čas. (Bontonfilm)

Džasman

Něvěsta mě sice od začátku šíleně iritovala, protože to byla k...a, ovšem její hláška o klišé, kdy nemůžete na chlapy mluvit, když mají 14 dní MS, mě dostala. Jak kdybych to viděla v reálu, ovšem teď je to celý měsíc...A Ondřej Sokol alias Jelen alias králíček tak to fakt nevymyslí, jen tak někdo :-) Film má pobavit a to naprosto splnil, občas jsme prskali smíchy :-) ()

wylda

Zpočátku to vypadá, že film bude směřovat k trapnosti. Postupem času se však děj vyžene do absurdity a začíná to být sranda. Nic to však nemění na tom, že inscenace měla zůstat spíše na divadelních prknech. ()

stone

Brzy mi došlo, že v tomhle filmu si pan Hřebejk a pan Kolečko něco léčí, ale já u toho být nechci.... ()

teba

Nečekala jsem od toho (když jsem viděla ty procenta...;o) nic, o to víc mě to asi překvapilo. Zajímavá, originální situace, příběh, kterej dával smysl a nenudil, herci, kterejm jsem to všechno věřila (teda až na Sokola - jak ho mám jinak ráda, tady mi přišel, že ho ta role vůbec nebaví). Přišlo mi to celkem vtipný, bavila jsem se, co víc si přát :o) ()

Mamlas

90% filmu sedi 4 kravy v hospode a tlachaji o hovne. Odpad. Kolem se ale dej rozvine a na konci se zajimave sejde. Musim dat 2 hvezdy, ackoli prvni hodinu by me to ani nenapadlo. ()

kubilov

Filmový přepis divadelní hry, záblesky Kolečkova talentu, Hřebejkovo zoufale špatné období pokračuje a rozhodně nic nenasvědčuje tomu, že by se měl zas vrátit k o něco lepším filmům. Na druhou stranu holky jsou fajn, sice místy nesmyslně přehrávají, ale zvlášť Hana Vagnerová a i Jana Stryková jsou jedny z vůbec nejlepších českých hereckých třicátnic, přičemž to tu dokazují, hlavně tedy v první polovině, pak už moc ne. Jinak je Zakázané uvolnění jen rychlovkou, která místy pobaví absurdností, Sokolem Jelenem a dokonce i několika opravdovými fóry, nic víc, nic míň. ()

Heyyy

Náhodou to nebylo vůbec špatný. Jeden hodně bláznivej den. Ale takový věci jako nevěra jsou v životě běžný. Připomínalo to chvílema telenovelu (zkrácenou do hodiny a 20 min.), ale bavilo to. Nevěsta mi ale lezla strašně na nervy, hysterická od samýho začátku, někoho s takovou povahou bych poznala jen velmi nerada. ()

nula87

Hřebejku, Hřebejku, kam to s tebou spěje? Tři ožralé holky v baru trumfující se v tom, která se bude chovat jako větší kráva a mrtvý jelen - není to trochu málo? 40% ()

Tominni

Unášet nevěsty se nemá, z toho nikdy nic dobrého nevzejde. Tak to je i u filmu Jana Hřebejka, kde se v baru Lapačka setká trojice žen - unesená nevěsta, svědkyně ženicha a barmanka, která si vsadí 20 tisíc na výsledek 7:2 pro ČR. Protože čekání je dlouhé, tak začne vyplouvat na povrch i to, co mělo být utajeno. Jeden ze slabších filmů od Jana Hřebejka, ale není dlouhý a místy jsem se i bavil (např.fackovací scéna). ()

subic

Věc, na kterou se normálně dá dívat. Začátek se rozjíždí hoodně pomalu, ale jak si holky nakapou do strojku, tak začnou vést docela zajímavé rozhovory a dělat zajímavé věci. Kluci mezi tím trefí jelena, ale dopadne to jakž takž dobře. Na kino to ale spíš není, výprava je hodně slabá, je to takové lepší dílko upadajícího televizního Hřebejka. ()

Bigfuckman odpad!

Tenhle paskvil asi nejlepe zhodnotil sedící opilý účastník té tragické svatby. Co nova vyprodukuje nad tím zůstávají jen oči pro pláč. ()

kymla

Film, který měl potenciál. Velmi pomalé tempo, nijaké dialogy. Pozitivně hodnotím výkony Strykové a Vagnerové. Nevěsta jim to kazila, bohužel. ()

Pitryx

Velká škoda, že jedna hláška vyjde na půl hodiny filmu. Hodně jsem přemýšlel, že nedám nic, pořád to ale bylo kolem těch 15 procent a tak jsem nakonec jako plus připočetl umístění děje do míst, která znám z mládí. No a nakonec, vždyť jsem se párkrát fakt zasmál. Tak proč tu dvacítku nedat. ()

curfew77

Jakkoli se scénář dopouští celé řady autorských cochcáren, pořád je evidentní, že původní divadelní hra je vtipná a především velmi trefná. Nízká hodnocení tentokrát moc nechápu, divadelní omezenost prostoru a děje mi skoro vůbec nevadila, lesbická scéna je sexy, i když z ní prakticky nic nevidíme, a všichni herci jsou fajn, Zuzana Stavná dokonce výborná. Za mě s klidem 75 % a to Hřebejka fakt moc nemusím. Příjemné překvapení tam, kde jsem nečekal prakticky nic. PS: Už vím, pro koho píšu hlavní roli ve svém dlouho připravovaném seriálu - jednoznačně pro Janu Strykovou :) ()

l.enik.c

Léta mám ráda písničku od Michala Hrůzy, znala jsem klip, tak konečně nastal čas podívat se i na film... byla to teda chujovina, některé scény přítažené za vlasy, ale kupodivu něco do sebe to mělo a zanechalo to dojem...Minimálně jsem zpětně ráda, že se na mé svatbě žádný únos nevěsty nekonal... jsem říkala vždycky, že to je pěkně blbá tradice :D Ale teda tři lidi zamilovaný do takovýho vola jakýho hrál Sokol, i přes malý prostor, to snad ne... ()

Kinokavárna na Rock for People

Kinokavárna na Rock for People