• Fr

,,…UŽ JSEM CELÁ OTUPĚLÁ. CHOVÁME SE JAKO KRÁVY…" /// Tak moc bych chtěl na konci říct, že je to sice blbý, ale dává to smysl. Ale nemůžu. Prostě to nejde! Holčičí debatu v baru a pánský dialogy z cesty prosvětlí za zvuku harfy zvracející svatebčan a já marně přemejšlím, co vede dva chlapy k pokusu o předvedení nitra ženskejch hlav (ne duše, to by je doufám ani nenapadlo!). Takový divadlo, který místy pobaví, ale v hlavě zůstane asi jen nedomrdlej lesbickej sex, páč zjištění, že život (jejich) stojí za hovno, je nahovno. Stejně překvapivá a zábavná je i pointa. Dneska už (někomu) k natočení filmu stačí kurevsky málo. Nebo vy snad věříte, že chlap ví, jak reaguje ženská, když…? /// NĚKOLIK DŮVODŮ, PROČ MÁ SMYSL FILM VIDĚT: 1.) Nechápu, že když je totálně blbá nevěsta, nemá smysl litovat ji, ale...(číšníka?). 2.) Chystám únos. Nevěsty. (a je úplně blbá!) /// PŘÍBĚH ** HUMOR * AKCE ne NAPĚTÍ ne(5.11.2014)

• Spiker01

I na české poměry poměrně nudná, nezajímavá a zaměnitelná nízkorozpočtovka, na kterou ovšem zašla hromada lidí. Takže vlastně úkol splněn?(14.11.2015)

Tleskám Petru Kolečkovi za další výbornou hru, které poslední dobou nejsou až tak samozřejmostí, i trojici hereček k výborným výkonům. Jen Jan Hřebejk narazil na úskalí propasti mezi světy divadelních prken a stříbrného plátna, kterou se snažil chabě překlenout trouchnivějícím mostem z naprosto zbytečných svatebních záběrů. Čekala bych větší kamerovou hru s prázdnotou prostoru místní hospody, který se s každým dalším odhalováním situace stísňuje. Výborně vypoentované dialogy a samotný scénář vás však nechají na tyhle nedostatky zapomenout.(1.1.2015)

• gilmore_girl

Teda to bylo blbe tak strasne divnym zpusobem, ze to neslo nedokoukat. Dej postaveny na stupidnich dialozich vsehovsudy peti postav, ale prekvapive rychle to uteklo - mozna tomu dopomohla ta notna davka vina, co jsem v sobe mela :).(23.11.2014)

• nirvana91

Zo začiatku to pôsobilo veľmi trápne, ale nakoniec to v sebe kus pravdy malo. Pozrieť si to ale už nepozriem.(7.8.2015)

• - Klip k filmové písní vznikl v aréně pražské Sparty. (jenik71)

• - Předlohou k filmu je stejnojmenná divadelní hra, která režiséra nadchla. (jenik71)

• - Natáčení začalo 21. července 2013 v Ostravě a v okolí. První klapka padla bohumínském klubu Bublina, který ztvárnil filmovou hospodu. (Missa08)