• Marigold

Ženský jsou afektovaný krávy, Slovensko země třetího světa a Sokol nejlepší jelen (kompliment). Nic mi nezkazí den tak spolehlivě jako nová česká komedie. Hokej, chcanec a pár facek. Lesba. Buzna. Kurva. Looooool vy nuly.(5.6.2014)

• paascha

Současné vyvrcholení sestupného trendu Hřebejkovy tvorby, snad je toto dno, od kterého se alespoň pokusí odrazit.(23.10.2014)

• GeusX

Nebýt Vagnerové a Strykové, tak není na co koukat aneb jak si hyperautor Kolečko představuje vyhrocený únos nevěsty. Trochu předvídatelné, ale dalo se.(15.11.2015)

• Mulosz

Má cenu vidět snad jen kvůli Janě Strykové, která dokazuje, že je dobrá herečka, a výrazně převyšuje zbylé dvě hlavní protagonistky.(23.12.2014)

• xxmartinxx

Zcela zbytečné, uměle natažené, filmově nefunkční. Škoda sympatických herců, to je jediné, co mě mrzí. Odpad, město, smrt bylo někde úplně jinde, proto mě další Hřebejkův sestup na nižší úroveň i trochu překvapil, ale už mě to nějak moc neštve. Tenhle člověk prostě vyhořel, co si budeme nalhávat. Ekvivalent 77 minut prázdného plátna.(5.6.2014)