Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Marigold
  *

  Ženský jsou afektovaný krávy, Slovensko země třetího světa a Sokol nejlepší jelen (kompliment). Nic mi nezkazí den tak spolehlivě jako nová česká komedie. Hokej, chcanec a pár facek. Lesba. Buzna. Kurva. Looooool vy nuly.(5.6.2014)

 • paascha
  odpad!

  Současné vyvrcholení sestupného trendu Hřebejkovy tvorby, snad je toto dno, od kterého se alespoň pokusí odrazit.(23.10.2014)

 • GeusX
  **

  Nebýt Vagnerové a Strykové, tak není na co koukat aneb jak si hyperautor Kolečko představuje vyhrocený únos nevěsty. Trochu předvídatelné, ale dalo se.(15.11.2015)

 • Mulosz
  *

  Má cenu vidět snad jen kvůli Janě Strykové, která dokazuje, že je dobrá herečka, a výrazně převyšuje zbylé dvě hlavní protagonistky.(23.12.2014)

 • xxmartinxx
  **

  Zcela zbytečné, uměle natažené, filmově nefunkční. Škoda sympatických herců, to je jediné, co mě mrzí. Odpad, město, smrt bylo někde úplně jinde, proto mě další Hřebejkův sestup na nižší úroveň i trochu překvapil, ale už mě to nějak moc neštve. Tenhle člověk prostě vyhořel, co si budeme nalhávat. Ekvivalent 77 minut prázdného plátna.(5.6.2014)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace