Debilní kecy

Komedie / Krátkometrážní
Česko, 2012, 14x3 min

Český YouTube pořad autorů Čeněka Stýbla a Erika Meldika, kteří si říkají Viral Brothers, si v jednotlivých zhruba tříminutových dílech berou na mušku debilní kecy určité skupiny lidí, jako jsou například kluci, holky, důchodci, matky nebo studenti. (PotterMan999)

Kmotr76

Co na čsfd dělaj videa z jútúb??? No nic, videa Viral Brother mi nikdy moc vtipná nepřišla. Jo, někdy se parodie vydařili, ale většinou šlo o veskrze trapná "videjka ". Navíc je vidět, že je to dělaný hlavně pro peníze a to je vidět nejvíc v posledních kouscích dvojice. Jde o jeden z mnou nepochopených "kultů" naší generace. Tohle ale kult asi nebude...za deset let o Viral Brothers nebude nikdo vědět. ()

Carol Pifková

Preboha tu už je fakt všetko. Za chvíľu budeme hodnotiť i trailery. A TV seriál? To ako fakt chodí v telke? Ale okej dávam jednu * zo začiatku to bola sranda, ale teraz je to už moc ohrané. A úprimne aj tak to hodnotím len preto, že mi chýba jedno hodnotenie k tomu aby som bola spokojná a mala 1188 hodnotení a 1088 komentárov. 88 chápeme nééé (nemá to nič spoločné s písmenom H len chcem mať na konci vždy rovnaké číslo)?! ()

janosikhood odpad!

Po první minutě "Debilních keců" mám pocit takový trapnosti, jakobych zároveň zvracela, močila, masturbovala a hystericky brečela ve frontě u pokladny. I když si odmyslím, že celá tahle série je jenom nepředstavitelně špatnou kopií "Shit peope say", při pohledu na Čendu a Erika zvažuju, jestli by se přece jen neměl obnovit trest smrti. ()

Jungolink

Pokaždé, když jen vidím náhled na video v sekci „Popular on YouTube – Czech Republic“, chce se mi brečet... a ptám se: proč? Neříkám, že každý YouTuber musí tvořit něco převratnýho a světobornýho (spousta z nich nedělá nic jiného než vlogy – proti gustu...), ale div ne ještě veřejné chlubení se tím, že jde v nemalé míře (světlou výjimku tvoří např. díl „Debilní kecy Pražáků“) de facto o překlad obsahu videí jiných tvůrců, je zvrácené. ()

L_O_U_S

Debilní Kecy (psáno důsledně poangličtěným pravopisem "Všechno Velkým") jsou vcelku zábavná záležitost a člověk se s tím může ztotožnit. To ale jen tehdy, pokud zapomene na to, že je to všechno jeden velký kalkul (statisícové odměny za virální videa s reklamou). Navíc Čenda s Erikem jsou přesně tím typem cool frajerů, co ve mně vyvolávají komplexy. (891.) ()

• ViralBrothers, autoři Debilních keců, měli na svém YouTube kanále v srpnu roku 2013 přibližně 400 000 odběratelů, tedy nejvíce v České republice. (PotterMan999)
  • Jejich videa mají několik milionů shlédnutí, nejvíce shlédnutí mají "Debilní kecy matek", a to k srpnu 2013 více jak 4 000 000. (PotterMan999)
  • Dílu "Debilní kecy psů" se dostalo pozornosti i v americké televizi. (PotterMan999)