Poté, co teroristé sestřelí letadlo Air Force One, prezident Spojených států (Samuel L. Jackson) zůstává napospas divočině. Je tu jediný člověk, který ho může zachránit – 13letý kluk jménem Oskari z domorodého kmene, který se chystá složit zkoušku dospělosti. Jeho úkol spočívá v přežití v nehostinné krajině Laponska. Chystá se vystopovat jelena, ale místo toho narazí na nejmocnějšího muže planety v dosti prekérní situaci. S teroristy v patách se musí nesourodé duo Oskariho a prezidenta USA spojit a uniknout svým lovcům. Je jen na prezidentovi a jeho novém pomocníkovi, aby přežili nejvypjatějších 24 hodin svého života. Hon na prezidenta právě začal... (Indigo Film)

Aresko123 odpad!

Uplne tupy a hlupy film podobne ako Ledova archa.... jedna sprostost strieda druhu a a znova a znova.... "Super" scena ked teroristi idu zhadzovat 13rocneho chlapca z mrazaku na helikoptere tak ze ho zlozia na zem aj s mrazakom.... Alebo ked v mrazivých horach vyteperi otec velky mrazak na jeleniu hlavu na samy vrch hory... A vôbec som nepochopil ako zomrel hlavny zaporak, ten hlupy a neschopny 13rocny fin ho strelil so sipom do kravaty a on sa potom zosypal na zem? Preco, ved ten sip nemal silu ani na to aby prepichol aspon hrotom tu kravatu.... Hlupostou a neschopnostou 13rocneho chlapca anti lovca sa priblizovala aj postava amerického prezidenta. Ten bol uplny trulo, dokonca ani z mrazaku polozeneho na zemi nechcel vyskocit a zachranit sa .......... Najskôr som si myslel ze tento film je nejaky vtip ale NIE. Je to OTRAS ! ()

Kresloun

trapné a hlavně škoda času, jedna hvězda z milosti (nebo možná za tu storku s pochcanejma kalhotama) na druhou stranu si za ten ztracený čas můžu sám. dle hodnocení (40%) jsem i čekal, že to nebude nic moc, ale tohle bylo NIC než vůbec něco málo ()

Ardath odpad!

Už po pár minutách se sami sebe ptáte, zda následující scéna může být ještě pitomější než ta předchozí. Ano může. A jak! Tohle tvůrci opravdu mysleli vážně? Bylo mi trapně za všechny dobré herce, kteří se tomu upsali. ()

hoffo

Videl som už všeličo... Slovami klasika: "Viděl jsem věci, kterým byste vy, lidé, nevěřili. Zapálené válečné lodě v dráze Orionu. Viděl jsem C paprsky zářit ve tmě poblíž Tannhäuserovy brány. Všechny ty chvíle se ztratí v čase, jako slzy v dešti."...ale "totok" som ešte naozaj nevidel! Rafting v chladiarenskom boxe, po predchádzajúcom parasailingu a zorbingu v tom istom zariadení... Takto, keby išlo o komédiu, resp. paródiu, čo mi tak v niektorých momentoch celkom pripadalo, dal by som tomu možno aj 4*, takto tú jednu * dávam za pekné prírodné scenérie, inak čistý, bezduchý odpad, ktorý mi drzo vzal 90min. môjho vzácneho života a nezaslúži si už ani písmeno! ()

glici91 odpad!

Úžasný film za 5 hvězdiček ! Ne.... dělám si prdel.... Jako má vůbec smysl tohle komentovat? Po zkouknutí filmu mám jne jedinou otázku. What the hell was that? :D ()

skipik12 odpad!

Jeden z hodne malo filmu, ktery je total debilni!! Zapnul jsem to v pulce, tzn nejvetsi akce a po 10min jsem to s nadavkama vypnul!!! Debilni mrnavej kluk, co zachranuje prezidenta USA aby se zalibil otci. Posledni kapka byl ten polet v mrazaku. No tvl.... ()

Denzen

Neuveriteľná hovadina, najmenej trikrát horšia ako najnovší Hitman. Pri tomto sa ani nedalo oddýchnuť, akčné scény popierali akékoľvek zákony fyziky, ten malý krpec ma neuveriteľne štval, a nezachránil to ani Jackson. Hviezda za mrazák. ()

Triglav odpad!

Scénář pro tohle musel vzejít z náhodného generátoru scénářů. I tak "film" po celou dobu graduje, nikoli dějem, ale svou naprostou nesmyslností. ()

dave006

Tolik keců na téma "Amerika je nejlepší, Amerika má nejsilnější armádu, atd.." jsem snad ve filmu ještě neslyšel. No asi ideální film pro blbý Američany. ()

Angus250

No zabite ma, ze sa mi to pacilo! Krasna priroda a naplnene Havlove heslo "Laska a pravda zvitezi nad lzi a nenavisti!" A aj dobro nad zlom, dodavam ja...Pekna finska rozpravka... ()

Lur

Mělo to být zařazené do kategorie filmu pro mladé.., pak by v tom nikdo nehledat příliž věrohodnosti, a nevadila by tomu ta nadsázka. Vlk by se nažral a koza by zůstala celá..:-) Ale koukat se na to dalo, hudba pěkná a závěrečná fotografie na skalce byla suprová :-D ()

Thoki

Ten 1 bod je jen z úcty k S.L. Jacksonovi... prostě ztráta času, kluk, který se učí být chlap a střílet dle tradice lukem, netrefí ani oceán z lodi uprostřed Pacifiku, ale dokáže zachránit USA presidenta.. co dodat, ono to už mluví za vše né?! ()

bobo7171 odpad!

s.l.jacksom si zrejme potreboval oddychut od avengerov ked sa dal, nahovorit na take zverstvo ako je tento film, alebo mu chybali prachy na kupu dalsieho domu ? ()

jethrotull odpad!

Stupidita a sprostost.Tak dejovo dementny film som davno nevidel.Ten scenar asi pisal retardovany clovek,co nema o realite ani sajnu. A Samuel L.Jackson bud minul vsetky prachy ked do toho isiel,ale uz trpy stareckou demenciou a nevie uz co toci. Hrozny grc. ()

doublejuahel

No, se oli hieno suomalainen komedia, täynnä amerikkalaisia ​​tähtiä, terroristeja, jääkaappeja, pakko yksi... Jumala, kaikki todella nauttivat siitä... "Must stretch".....Edes kuvat kauniista luonnosta ja perinteisestä ilosta ohjauskeskuksessa eivät pelasta... ()

Itanek odpad!

Klasická americká volovina - počkat, oni to točili finové. Tak jsem tu nadsázku asi nepochopil no... Kluk jde lovit jelena a šíp z luku vystřelí maximálně 5 metrů daleko. Ale ty tvrďácký pózy na těch skalách. Samej kýč, logický nesmysl atd.. Např. jak setřást kluka z mrazáku zavěšeným v podvěsu vrtulníku? Letem v hustém lese, s tím že se neschová v mrazáku a tedy kluk vypadne, prezident zůstane, je hodné Oskara. ()

Samuel L. Jackson jako prezident

Samuel L. Jackson jako prezident