Miley Cyrus: Wrecking Ball

Kamera:

Jonathan Sela

Miley Cyrus

eraserhead666

Už dlouho jsem s takovou radostí nedával plný počet. Nepovažuji se za fanouška Miley, vlastně jí ani neposlouchám, slyšel jsem všehovšudy 4-5 písní. Myslím si, že je natolik dobrá a hezká zpěvačka, že to prvoplánovité, jednoduché a snad až laciné provokování nemá zapotřebí. Ale asi to tak chce a zdá se, že na to spousta lidí slyší (ať už v pozitivním či negativním smyslu). Po hudební stránce se mi Wrecking Ball líbí hodně, jako videoklip se mi to líbí taky. Když podobné věci dělala Madonna, lidi ji obdivovali... ()

HellFire

Od kdy se na CSFD hodnotí i hudební klipy? Po filmařské stránce pěkný kus práce. Velmi čisté a jasně nalajnované. Nedivím se nízkému hodnocení, protože většina zdejší populace dává odpad ne tomuto klipu, ale Miley Cyrus. Vsadím se o boty, že ani nevíte, proč ji nemáte rádi a vezete se na nové vlně nenávisti vůči téhle osobě... ()

Handle

Není v tom zaujatost, jen mě ta image rádoby cool rebelky, která nepozná hranici vkusu, příjde poměrně trapná. Když jí nevidím vyplazovat jazyk, pózovat nebo kroutit prdelí, tak na mě vyskočí Wrecking ball - celé je to v podstatě nudné, ale všichni se přeci budou bavit o tom, jak olizuje kladivo a houpe se nahá na železné kouli. A je to škoda, protože ta píseň sama o sobě není úplně zlá a nechápu, proč videoklip nemá alespoň nějaký příběh. Asi by to ale pak už nebylo tak "cool rebelské"... :) No, někde jsem četl, že Miley "roste", ale jestli tohle má být vzor pro teenagery, tak pěkně děkuji. ()

ChArLeNe odpad!

Miley vysvetlila, že video má symbolizovať zraniteľnosť zo zamilovanosti. Pardón, ale to sa dá aj ináč znázorniť, než nahá sa húpať na demoličnej guli a lízať kladivo, že akože "aj keď ma ten rozchod ničí, nechcem sa posunúť ďalej". A teraz úprimne, keby miley naozaj chcela, aby ľudia videli tú zraniteľnosť, nemala do toho zakomponovať erotiku. Rihanna v klipe Stay je síce tiež nahá, ale video je vkusné, nijako nesexualizuje Rihannu a divák sa môže sústrediť na jej tvár a emócie, ktoré vyjadruje. Wrecking Ball nie je nič iné, len čisto prvoplánový na šok, v hlavnej úlohe s kostnatým chlapcom. ()

Lyli

Ty 3* jsou za píseň. Jinak by to bylo horší, protože klip se k songu absolutně nehodí... Je to jen pokračování provokací mladé hvězdičky, která se chce vymanit ze škatulky. Nic víc. ()

Marek1991 odpad!

Dobre, dievča chce búrať hranice a stereotypy, no kam až, až budeme všetci hromadne navzájom praktizovať análny sex na uliciach? Chápem, že asi sa to niekedy s cenzúrou a prudérnosťou preháňa, no niekedy sa to podľa mňa preháňa aj opačným smerom. Toto nebolo umenie, len to bolo provokatívne. ()

corpsy

Ťažko povedať, čo sa týmto klipom snažila Montana povedať ( to, že je šukoidná sa vie už dávno ), ale nemá to zmysel. ()

maddy

Keby to bolo regulárne porno, tak tomu napálim aj plných 5 hviezdičiek. Bohužiaľ nestalo sa a tak pokus niekdajšej nevinnej teen hviezdičky Miley Cyrus pôsobí neprirodzene a zvolená forma nemá pre pieseň vôbec žiaden význam. Trápny, zbytočný pokus šokovať. Už aj Madonna koncom 80. rokov vedela, že vešať sa nahá okolo gule nestačí, pokiaľ v tom nie je zapojený aspoň nejaký kontext. A stavím sa, že po Miley o 3 roky už ani pes neštekne. Teen-obecenstvo jej čo chvíľa odrastie a týmto si nové rozhodne nezíska. ()

Makky

Song je relatívne slušný, videoklip bohužiaľ maximálne nevhodný. Dievča by mala natočiť porno, nech sa vyjaší a nemieša svoju bujarú sexualitu do hudby. ()

..Lucas..

Kontroverzní videoklip v poslední době čím dál více kontroverzní Miley Cyrus. Po zdařilé písni We Can't Stop a naprosto zvláštním a nevhodným videem přišel další singl Wrecking Ball, který zněl také dobře, tak už bylo jen přirozené se obávat videoklipu. Musím říct, že mi vůbec nevadí nahota ve videoklipu a myslím, že celkově videoklip vystihnul atmosféru této písně. Jediné, co tam nemuselo být a je naprosto zbytečné je její olizování kladiva, to je nechutné a vůbec se to sem nehodí. ()

Murrro

Otrasný song a nevkusný videoklip s obrovskou guľou, dlhým kladivom a nahou ženou, ktorej neprajníci nechcú dovoliť dospieť, lebo odmalička "prostituovala" pre Disneyho? Máločo vypovedá o aktuálnej popkultúre lepšie. Tlieskam! ()

Patw

Další video ve kterém se zpěvačka svlékla do naha a olizuje kladivo. Dvacetiletá Miley. Touží po pozornosti... bla, bla, bla. Kdo to dnes nedělá? Klip se k písni skvěle hodí, líbí se mi to, a je to jen na Miley. ()

IceQueen

O tom, ako holé päťkilové strašidielko obkročmo sedí na demolačnej guli, hojdá sa a dramaticky z neho tryská žiaľ z nešťastnej lásky. To ju maminka neučila, že si tak môže odpáliť vaječníky alebo vypestovať kvet na pyskoch? To by sme inak robili všetky, nie? Celý čas som rozmýšľala, či sa jej, nezbednici jednej, nešmýkalo. Len tak na okraj, pesnička celkom v po-ho-ho-de. ()

Eržik

Nevím proč je tolik lidí pohoršených. Zpěvačky tohoto typu se vždycky snažili šokovat. K Mileyině škodě Madonna a Britney toho už předvedli hodně, tak ona musí jít ještě dál :-) Navíc písnička sama o sobě neví vůbec špatná, textově i hlasově, alespoň z mého laického hlediska. A nevím jestli je to má naivita, ale v té holčině je vidět hodně bolesti a komplexů. No a i kdyby se jen snažila vymanit ze škatulky Hannah Montana, tak se jí musí nechat, že se jí to jako jedné z mála nepochybně povedlo :-D ()