Naivní Ray pašuje v břiše drogy z Thajska do Austrálie. Na hranicích ho chytí, ale on odmítá přiznat, že nějaké drogy má. Proto je odvezen do hotelu, kde policie čeká dokud nepromluví, nebo dokud drogy nevyjdou ven...
 Ray Jenkins je možná trošku naivní, ale jinak normální milý chlapík. Když mu jeho kámoš Gavin představí myšlenku o rychlém výdělku v podobě pašování drog, Ray neochotně souhlasí. Suverénně spolkne pěkných pár pytlíků plných drog a vyrazí z Thajska domů do Austrálie. Tam má v plánu proplout kolem celníků a sbalit peníze vydělané za pár hodin strachu. Po příletu však ztratí chladnou hlavu a jeho skvělý plán překazí australští federální policisté. Ray odmítá kápnout božskou o podivném obsahu svého žaludku, proto je odvezen do hotelu, kde bude sledován tak dlouho, dokud nepromluví, nebo dokud důkazy nevyjdou ven. (Cinemax)

Saxos

Jedinou výhodou je, že současná televizní technika ještě nedokáže vyluzovat pachy. Přitroublej Ray někoho bude bavit, jinýho však určitě ne. Závěr trochu mimo mísu. Nedokážu si představit co by dělal s kilem heráku - nebo vlastně dovedu, v penzionu se naučil koloběhovou hru "polkni pytlík". ()

panki9922

Nestáva sa mi často, aby som predvídal záver filmu takmer na 100%, ale tu sa to stalo. Vedľajšia dejová linka s otcom mi prišla trochu nedotiahnutá, matkina taktiež. Rayovi som absolútne nefandil a chcel som aby skončil v base. Navyše na to, že sa na letisku správal ako totálny tupec, to v hotely v urputných mukách premyslel lepšie ako Andy Dufresne v Shawshanku. Ani neviem, či by som sa radšej sračkami brodil, alebo ich prehĺtal. Scenár vykresľuje Raya ako človeka, ktorý má nudný život kde s ním každý manipuluje a berie ho ako samozrejmosť a spolieha sa na to, že všetky ostatné postavy vykreslí ako väčšie svine. U mňa to nezafungovalo. Pozitívom je herecký výkon Huga Weavinga. ()

JimWalker007

Teda videl som už kadečo, ale týmto koprofagickým úletom s nechutným hercom-sumcom som bol v nočných hodinách dosť zaskočený. Ale zaťal som zuby a odmenou mi bol zábavný a netradičný film. Tvrdý príbeh s tvrdými črevami pripomenul britské gangsterské filmy, o dochutenie sa postarali austrálski tvorcovia. Moja polovička to nezvládla dopozerať.. ()

jarmil8

On je ten zločin vlastně jedna velká sranda, sice občas někdo někoho zabije, ale máme tu alespoň toho nesympatického troubu, kterému můžeme fandit v jeho fekálním dobrodružství. Nebo ne? ()

gatuso

Pristihl jsem se, ze jsem fandil detektivum aby toho blba dostali. Ta pravnicka mrdka zosobnovala presne dnesni politickou korektnost vuci pachatelum a jejich pseudopravum vuci obetem. At jiz soucasnym nebo budoucim. Ale hezky podany film se zajimavym prubehem. ()

draxxi

Tohle se mi nahodou vazne libilo. Cert vi, kolik z toho je vazne podle skutecnosti, ale presto dobrej pribeh. I tech par nechutnosti se da v pohode prezit... :) 17/12/2022 68% ()

Montmorency

Odporný chlap a žaludek zvedající příběh - je to doslova a do písmene o "hovně".....jenom kvůli H.Weavingovi nedávám odpad ()