poster

Ztracený kostlivec z jeskyně rozkladu (festivalový název)

 • USA

  Lost Skeleton of Cadavra, The

Komedie / Horor / Sci-Fi

USA, 2001, 90 min

Režie:

Larry Blamire

Scénář:

Larry Blamire
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Lima
  ***

  Film od fanoušků do sci-fi béček Holywoodu 50.let pro stejně postižené fandy (mezi které se počítám i já), veskrze ultra low-budget (rozpočet neskutečných 40 tisíc dolarů) nadšenecká záležitost, kterou zabíjí k vzhledem k jednoduchosti scenáře především předlouhá 90-ti minutová stopáž (většina žánrově spřízněných filmů z 50.let si vystačily v pohodě s cca jednou hodinou čistého času). Ke konci už to bylo fakt úmorné. Zkrátit tak o půl hodiny, vyhodit slovní vatu a několik zbytečných scén, šlo by o chutný žánrový pamlsek, u kterého by nebyla na škodu i do očí bijící obrazová strohost. Horší triky (samozřejmě zcela záměrně) nikde jinde neuvidíte a hlavní záporák - kostlivec zřejmě vypůjčený někde ze školy od nějakého učitele biologie - pobavil, zejména jeho kašírované rvačky, kdy herec kostlivce drží a cloumá s ním, předstíraje zápas (stejně jako při pověstném souboji s chobotnicí v Ed Woodově Bride of the Monster). Hlavní lákadlo - monstrum vyobrazené na plakátě - mělo trestuhodně malý prostor, ale ty jeho tenisky byly prďácký :o)(24.5.2006)

 • J*A*S*M
  *

  Chápu, že to má být humor, ale nepřijde mi to vtipné ...(27.6.2013)

 • Mikita

  pro Víťu(23.1.2010)

 • T2

  Rozpočet $40,000Tržby USA $143,121Tržby Celosvetovo $-(5.11.2009)

 • matrosh
  ****

  hodně zábavní snímek o špatných scifi filmech od fanoušku špatných scifi filmu 50. let, znalost této kinematografie ale není úplně nutná(17.8.2010)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace