Ohledně minulé noci

• USA About Last Night (více)

Konečně skvělá komedie o tom, co chtějí muži a co ženy. Bernie a Joan jsou dva chroničtí baliči a vášniví nadšenci všeho, co se týká randění. Když Bernie seznámí svého nejlepšího kámoše Dannyho s Joaninou spolubydlící, je jasné, že cestou z baru do ložnice přeskočí jiskra ještě o kousek dál, než jen mezi novou dvojicí. (HBO Europe)

Svadbos

Kevin Hart sa snaží, čo mu sily stačia. Veľmi to však nepomáha filmu, ktoré mu by prospelo viac subtílnosti. ()

luxus1

To je přesně ta romantická komedie u které už po shlédnutí 15minut víte jak skončí. Každopádně děj je především diky Kevinovy opravdu funny ale to je asi vše. Film mě přesně sedí na 3 hvězdy nic víc nic míň)) ()

k.rakonos

Přisprostlá, ale poměrně vtipná podívaná, řada hlášek a k tomu přitažlivá černošská herečka v hlavní roli. Určitě nepokazí večerní náladu, myslím, že by si to zasloužilo vyšší hodnocení. ()

dati

videné na h.b.o. 2.. skvelá komédia, rýchly strih a kopa improvizácie u druhého páru.. neskutočná jazda.. mňam.. ()

stuj

V první půlce spíš na dvě hvězdičky. Pak to ale člověka i trochu začne zajímat a dokoukat se to tedy dalo. Jinak obyčejná umerická vztahová komedie. S ukecanýma černochama v hlavní roli. ()