Whitney Houston: I Will Always Love You

Alan Smithee

Hudba:

Dolly Parton

Whitney Houston

Hudobný videoklip k prespievanej piesni I Will Always Love You od Dolly Parton, tu vo verzii od Whitney Houston pre film Osobný strážca (1992), ktorý sa vďaka nej stal slávnym. Whitney sedí na stoličke v divadle a spieva ľúbostnú pieseň, pri ktorej prebiehajú jednotlivé scénky ľúbostného príbehu z daného filmu a okolité prostredie sa postupne mení na zasnežené.
Po vydaní pieseň prekonala mnohé rekordy a vyhrala množstvo cien, no predovšetkým si získala srdcia niekoľkých generácií. (Marek1991)

corpsy

Hodnotenie nieje ovplyvnené popularitou songu a ani nostalgickou spomienkou za dobou, keď sa točili filmy, na ktoré spomínajú do dnes milióny divákov. Je to proste videoklip, ktorý svojím vizuálnym cítením a prednesom dokázal spracovať feeling samotného filmu. ()

Marek1991

Občas som sa pri nej cítil trápne, je to skôr obľúbená pieseň mojich rodičov, podobne tak aj film, ku ktorému akoby je. Jej kvality však musím uznať po všetkých stránkach a občas v niektorých chvíľkach vie dostať aj mňa, lebo je to vrchol tvorby Whitney Houston a rozhodne aj samotnej zosnulej speváčky je veľká škoda. Symbol svojej doby v hudbe, geniálne. ()