We Are Still Here

Paul a Annie sú zdrvení zo smrti ich syna, ku ktorej došlo pri autonehode pred dvoma mesiacmi. Odsťahujú sa do nového domu, ktorý sa nachádza na pokojnom mieste, aby tam začali nový život. Onedlho však zistia, že si nevybrali dobre, lebo dom má temnú minulosť a v jeho pivnici striehne temnota. Oni ako aj ich blízki priatelia, ktorí ich prišli navštíviť, sa ocitnú vo veľkom nebezpečí. Nie je to ale iba temnota, ktorá ich naozaj ohrozuje... (Astaroth12)

doriana.g

Po dlouhé době opravdu krásní bubáci. Jak se Dáda poprvé zvedal v tom sklepě u stěny, normálně jsem se oježila. To se tak často nestává. Všechny sebevykrádající konju a insi to strčí do kapsy. ()

hony23

Samotný příběh je ve své slaboduchosti na úrovni asi 2156. dílu Ulice. A je to škoda, protože jinak má tento horor vše. Temnou atmosféru, několik lekaček, gejzíry krve i efektní fatality. ()

Maraboy

Zoufalí manželé po rodinné tragédii se nastěhujou do domečku kterej má temnější historii než Somálcova řiť ,ve filmu na známky nějaké negativní energie nečekáme dlouho a brzy se nám ukáže v plné kráse, tři do křupava vogrilovaní členové Dagmarovi rodiny,neboli původní majitelé.Ty rozjedou ve smém utulném domečku barbecue a grilování pro celou vesničku. Z nějakého mě podivného důvodu se Dagmarovim nový majitelé zalíbí ,tak je tam nechají bydlet společně i s jejich mrtvým synáčkem a ve sklepě tam grilujou asi až do teď . 45% ()

wick

Podprůměrný horror...který nestraší, ale odpuzuje svým tupým scénářem a maskami zřejmě s rozpočtem, který má ČT na televizní inscenace. ()

brasek

Premárnený scenár a šanca na kvalitný hororový snímok. Priemerná spokojnosť aj keď som sa Temnoty nedočkal. ()

Dacsus

X krát videné, divákovi sú podsúvané typické klišé. Síce sa to neskôr mierne rozbehne, žiaľ, ničím to neprekvapí. Mal som neustále pocit že každú scénu som už dakde videl. Momentík - hmm, to vlastne nebol pocit. Škoda toho castingu - postavy boli sympatické. ()

johnnie78

Dost rozporuplná pocta takovým těm klasickým retro hororům, na kterou měli tvůrci asi fakt jen pár babek. Zatímco strašidelná část funguje docela dobře - scéna se seancí je fakt jednou z nejlepších hororových scén ever - tak film jde bohužel do kopru ve chvíli, kdy situace začne vyžadovat nějaké efekty. "Spálení zombíci" jsou směšní a trapní, ne strašidelní. Stejně tak ten krvavý gore závěr, kdy jsem měl dojem, že tvůrci stříkají po zdech kečupem a celé to prostě působilo strašně lacině a béčkovitě. Je to škoda, možná se měli vykašlat na briketové zombie a i na gore a udělat jen psycho duchařinu s "neviditelným zlem". ()

linger

Zo slubneho hororu s pomaly budovanou atmosferou sa v polke stalo retardovane gore kosenie. A este predtym som si neprijemne uvedomila ubohe herectvo hlavnych postav, obvzlast drevena m pripadala B. Crampton. Na druhej strane, ladenie do 70tych rokov je velmi prijemne a uveritelne - nie tak nazehlene ako v Conjuringu a spociatku, nez vsetky neduhy vyplynu na povrch, pridava k celkovej znepokojivosti. ()

TesterX

Hrozně amatérská chujovina, která se ke konci přibližuje absurdnostmi prvním snímkům Petera Jacksona. Jestli zdejší horrorznalci chčijou štěstím u téhle parodické srágorky, tak všem běžným divákům doporučuji raději skřípání v Insidious, protože u toho Vám potečou strachy hovna z uší, pokud u tohohle pokusu byť jen jednou cuknete. ()

Richie4422

Ide o haunted house horror a preto som od toho neočakával akúsi geniálnu originalitu, ktorá by v tomto žánri spravila revolúciu. Chcel som poctivý horor, ktorým si spríjemním noc a to sa mi dostalo. Konečne niekto, kto pochopil, že 84 minút absolútne bohate stačí a preto film netrpí žiadnými dlhými scénami a zbytočnými kecami. Prakticky po 5 minútovom intre (kto to vymyslel neviem, ale budiž) sa ide rovno na vec a to je len dobré. Filmu ubližujú typické hororové stereotypy- čudný sused, zvláštne mesto, hipisácki spiritualisti a ďalšie bližšie nemenované dve postavy, ktoré sa objavia na chvíľu a splnia si svoje klišé roly. Tieto veci ťažko odpúšťam, ale som ochotný prižmúriť oko. Čo však film zabil je jeho nelogickosť. Celý ten príbeh o ohnivej rodine prestane dávať zmysel 2 minúty pred koncom- čo tí duchovia chceli, čo robili celý čas a čo tých posledných 10 minút?? Proste mi tie čudné twisty nejdú dokopy spolu so vzniknutými udalosťami (hipisák, hnev, útoky, hipisáčka, zamilovaný pár, Bobby, manželka na konci), nech nad tým premýšľam akokoľvek. Nemôžem sa ubrániť pocitu, že scenár prepisovali a robili narýchlo. Čo sa mi páči je použitý humor a gore momenty. Dám tri hviezdy, po tých ostatných veľdielach si to T.G zaslúži a ja som si film aj napriek niektorým chybám užil a v tomto roku to patrí medzi tie príjemnejšie prekvapenia. Ak chce niekto remeselne zvládnutý horor a pritom mu nevadí, že je pozliepaný z videného, hurá do toho. Rovnako horror party night s pukancami, vie totiž vydesiť a zanechať nepríjemné pocity. Meliem od veci, lebo mám pocit, že filmu krivdím, aj keď ho hodnotím pozitívne. Ak niekde nájdem vysvetlenie toho, čo mi nedávalo zmysel, šľahnem sem o hviezdu viac. ()

Brumbambule

Tak to bylo utrpení! Možná dobrý nápad na slušný příběh, nicméně zpracování filmu mě teda neuchvátilo. Bylo to dlouhé, nudné, bez nějakého lepšího překvapení a konec přímo směšný. Lituji, že jsem promarnila 84 minut svého života nad tímto snímkem. ()

Corwinus

Po prvich 10 min som fakt myslel ze pojde o super horor. Ale ono to islo s kopca a dopad bol velmi tvrdy... Priserne herecke "vykony". ()

Neaera

30 let opuštěný dům má nové majitele, kteří brzy zjistí, že si nevybrali zrovna ideální místo na žití. I přes varování sousedů pokračují v žití a chystají se udělat se svými známi party s eventuální možností vyvolání duchů předchozích majitelů. Jak už asi tušíte, tak je vše špatně..Ne však pro diváka, nýbrž pro celkem sympatické ústřední postavy filmu. Výborná atmosféra od prvních vteřin filmu se nevytrácí a díky dobovému ztvárnění z přelomu 70-80. let je We Are Still Here skvělá podívaná s pár hezkými gore scénami :) ()

zipS

Dat tomuto pocinu 3* a nedajdagmar viac hviezd.. moze dat len naozaj blazon. Kto dal 5? Wtf is wrong with you guys? Film mal celkom naslapnute stat sa konecne zaujimavou volbou v plytkych hororovych vodach roku 2015... Samozrejme ako to uz asi povinne byva.. Vsetko sa prepadlo do skoro Cckovej tvorby behom polovice stopaze. Budovana atmosfera splasla a ja si mozem hlavu buchat pre strateny cas sledovanim blbiny ()

Ayax odpad!

Slabý režisér, slabý film. Ak už chce obohrať 32456. obohrané, nech z toho radšej 8 minútový zostrih... Po veľmi krátkom začiatku koniec jasný, behajú tam nejaké pri komíne zhorené Popolušky s lepidlom medzi očami a obyvatelia mestečka, lebo sa musí niečo spraviť, inak Popolušky zase vyhrajú.... Čo je na tomto horor?? Že aj môj synovec sa vypýtal do postele po 30. minútach... ()

lajkus

Nesnáším duchařské lekačky, nic dementnějšího (snad krom rodinných a romantických komedií) neznam... O to více mě překvapil tento snímek... Přestože se jako duchařina tváří, tak lekačky nejsou tak pitomé, všechno se táhne a pak tu a tam vidíte jen stín, žádná baf mrtvola přes celý monitor... Vypadalo to na ok 3*... Konec jako vystřižený z Evil dead, případně Cabin in the woods to ale zvládl vytáhnout na 4*... Díky všici co na filmu dělali.... ()

mirodevil

Byl sem posranej až za ušima...pravda. Ale posledních 15 minut to zabilo. Absolutně absurtní chování vesničanů a kýčovitý konec...65% ()

MirINDay

Takové druhy filmů asi nejsou pro mě. Na začátku se to ve mě snaží vyvolat strach a napětí, leč marně. A na konci naopak vyrukuje s nucenými masakry a směšnou duchařinou. ()

tXtX

Obrovské prekvapenie. A či je to tým osemdesiatkovým lookom alebo pocitom, ktorý vo mne evokoval môj obľúbený The House by the Cemetery, neviem, každopádne ma to bavilo viac než dosť. Zo začiatku vcelku tichý a čisto na atmosfére stavaný horor s pomalším tempom postupne gradujúci až do finále, v ktorom sa stláčajú hlavy (doslova). Jednoznačne chválim masky obhorenej rodinky, lakačky na ktoré som naletel a určite aj kameru. Uhly z ktorých Hussain berie zábery sú svojské a originálne, presne do takéhoto štýlu hororu mi to sedí. Škoda len, že film nemá ústredný hudobný motív, niečo čo by človeku utkvelo v pamäti.. niečo na štýl Argentových alebo Fulciho tém, vtedy by to už fakt bolo dokonalé. ()