Marianne Gravesová je úspěšná advokátka, která náhodou při služební cestě do Detroitu pozná v automechanikovi u čerpací stanice bývalého snoubence, který před patnácti lety údajně zahynul při leteckém neštěstí. Marianne je bez sebe vzteky, že ji obelhal o svém skonu. On tehdy svědčil proti překupníkům drog z řad FBI a agenta Sorensena pomohl dostat za mříže. Pak se v rámci vládního programu na ochranu svědků skrýval pod jménem Billy Ray Bowers a nesměl kontaktovat nikoho ze své minulosti. Marianne ho poznala v nejméně vhodnou chvíli. Sorensen byl právě propuštěn z vězení a nyní si přichází vyřídit účty. Zakrátko po ní se objeví najatí zabijáci a zahájí palbu. Rick a Marianne jsou pronásledováni jak gangstery, tak i policií po celých Spojených státech. (TV Nova)

dave91

Goldie Hawn byla docela dobrá,ale ten dabing,naprosto příšerný.To ječení a vřískot se nedal poslouchat.Za podívání to stálo.Podruhé se však nepřinutím. ()

Vlkodlak13

Toho scénaristu bych středně silně nakopal, protože aby Goldie Hawn půlku filmu nepříjemně ječela není fakt normální. Je to celkem zajímavá akční komedie s dobrým dějem. Ideální film na večer. Pokud překousnete neustálé ječení, doporučuji shlédnout. ()

Peddro

Příběh není špatný, ale dnes jsem to viděl po několika letech a Goldie Hawn mi strašně lezla na nervy. Její jekot se nedá vydržet .  Nechápu, proč  jí to tak scénáristé napsali? Není to vtipné, ale naopak se na to nedá koukat..... ()

-rooney-

Mě se tato akční/komedie líbila hodně,proto musí dát 5 hnězdiček. Nevím jestli je to kvůli Goldie Hawk která se mě tak hrozně líbí,nebo kvůli Melu Gibsonovi či skvělé písničce "The Neville Brothers - Bird on a Wire" .. ale nespíše proto protože je to ve filmu všechno najednou. ´=) ()

Mirrabel

Praštěná akční komedie, ve které Goldie Hawn pořád ječí a Mel Gibson je za stejného cvoka jako ve smrtonosné zbrani... ()

pupidup

3 hvězdy,po letech přehodnocuji...ano, scénář odsýpá, občas zdlouhavější honičky, ale dá se to vydržet, perfektní hudba od Zimmmera...ale ....půl hvězdičky dolů za dabing....ta, co dabuje Goldie, v tomto filmu vytrvale ječí tak, že to rve uši!Nejspíš tak vříská v originále i sama Goldie... ()

EricNor

Uz jsem to sice jednou videl, ale chtel jsem se podivat znova na akcni oddychovku. Musel jsem to vypnout, protoze Goldi, respektive dabing byly tak protivni, ze jsem to nevydrzel. A to uz byl skoro konec. ()

CaptainPixel

Cely film tahne chudak Gibson za dva. Casting vedlejsi role se proste a jednoduse nepovedl. Tohle by zahrala MNOHEM lepe obrovska rada herecek, napriklad: Diane Keaton, Jamie Lee Curtis nebo Sigourney Weaver. Takhle je to s bidou za tri a to jenom diky hereckemu obsazeni Bckovimi esy Bill Duke a David Carradine. ()

milos.bradik

Akční komedie založená na americkém humoru, tedy na tom, že největší legrace spočívá v tom, že někoho postřelí nebo mu jinak ublíží a do toho se co nejvíce ječí. ()