Máma na tahu

Moms' Night Out

Komedie

USA, 2014, 98 min

• dezorz

jtrzby hovoria jasne: mamy, ktore si dokazali urobit vecer pre seba, na tento film nesli(11.3.2015)

• ecceHOMMO

Ďalšia z radu amerických komédií s absenciou toho najdôležitejšieho: humoru a vtipu. A i keď oceňujem snahu autorov poukázať na stresové vypätie mamičiek starajúcich sa o svoje nezbedné deti, nedokážem velebiť film, ktorý neponúka skoro nič. Vlastne ma potešil až takmer na záver, svojimi múdrymi slovami písanými v blogu. Ale stálo to za to???...Odpoveď je zjavná: rozhodne nie!!! */**(1.3.2015)

• Malarkey

Představte si, že jste puberťák a doma máte otravnou matku, která to s Vámi myslí samozřejmě jinak, než dobře. Pak jí rupnou u žehlícího prkna nervy a půjde do první hospody, co v ulici potká, lejt. Jak byste řekli, že to dopadne?(1.3.2015)

• lucijelucije

Tady nebylo nic vtipného, nic normálního a nic na úrovni. Nechápu, že se takovéhle věci ještě točí.(9.5.2015)

• kaylin

Je to špatný film, o tom žádná, ale tak nějak se to dalo čekat. Ten potenciál názvu je absolutně nevyužit, protože se prostě film soustředí na něco jiného než na tu dámskou jízdu. Co mě potěšilo, to je přítomnost Seana Astina, za kterého jsem rád v každé roli. Ten hobit mi prostě přirostl k srdci a já doufám, že ho zase sem tam uvidím se Sandlerem.(19.8.2014)