Existuje správný a špatný způsob, jak být nezadaný, ale... je tu také Alice. A Robin. Lucy. Meg. Tom. David. New York je plný osamělých srdcí hledajících vhodný protějšek za účelem flirtu, manželství či něčeho mezi tím. A někde mezi provokativním laškováním a známostmi na jednu noc mají všichni tito nezadaní lidé společné to, že se potřebují naučit, jak být svobodní ve světě, ve kterém se definice lásky neustále vyvíjejí. Spát s kdekým ve městě, které nikdy nespí, ještě nikdy nebyla tak velká legrace. (Freeman Ent.)

Samuel7 odpad!

Nejryzejší příklad ubohé americké komedie. Já ten jejich křečovitý humor zkrátka nedávám. Vulgární, trapná a kýčovitá slátanina s rádoby hlubokým poselstvím a koncem, co se zoufale snaží hrát na city. Horší film jsem dlouho neviděl a hodnocení 59 % je nanejvýš zarážející. Inteligentní filmy tu mají často srovnatelné hodnocení. ()

ywo666

Priemerný film, priemerná komédia. Tá tučná bola fakt nechutná a nikdy by som o ňu svojho vtáka neotrel. Mladá verzia Melissy McCarthy. Dakota je pekná baba a dosť dobrá herečka. Ale jej postava nie nejaké extra terno. Celkovo je to skôr smutné a často som sa cítil nepríjemne už len za to, že to pozerám. Aj keď niekoľko dobrých vtipov tu je. Film je skôr ale pre baby. 60%. 3* ()

Minimie

Poslední dobou mám pocit, že najít opravdu vtipnou komedii není dneska nic jednoduchého. Neříkám, že How to Be Single je bůhvíjaký zázrak, ale je to film, u kterého jsem se doopravdy smála nahlas. Miluju praštěnou Rebel Wilson, jejíž hlášky jsou snad film od filmu lepší. Skvělá oddychovka, kterou si klidně ráda pustím znovu. ()

venison

Rozhodně nic převratného, ale film „Jak přežít singl“ dosáhl na solidně vyvedené béčko.. První polovina filmu byla daleko zábavnější a vyrovnanější než chaotická, místy až trapná, část druhá.. Hlavním tahounem filmu je bezkonkurenčně úžasně potrhlá Rebel Wilson :-) Jednodušší crazy vztahovka, která řeší nejen milostné problémy, ale také vztahy na úrovni kamarádek. S hlavní hrdinkou by se asi řada normálních lidí neztotožnila, ale možná i o to víc diváka pobaví, když se v některých scénách sama „vykoupe“ ve svém životě. Příjemný relax, který neurazí.. ()

Pavlínka9

Bavila jsem se. Je tam až s podivem plno zajímavých informacích, které vím, že jsou pravdivé a dávají smysl...a prostě - nepřišlo mi to celé jako předvídatelné klišé :) :) Skvělá hudba a dobře znázorněné myšlenky hlavních představitelů :) A koukat na to ještě single - vidíte v tom mnohem víc :) :) ()

oveckaoa

Největším pozitivem tohoto filmu je soundtrack , který je parádní. Příběh je průměr a když se člověk povznese přes ten milion dialogů co zde je dá se na to i dívat bohužel humor zde není takřka žádný jelikož pobavil jen Gandalf a jedna humorná scéna jinak nic. Velké mínus za postavu Rebel Wilson nedokážu pochopit jak se někomu ta herečka může líbit a přijít vtipná. 60 procent lepší průměr ()

Mishqo

75-80% ... Človek by mal objaviť najprv sám seba, predtým ako sa pustí do vzťahu s niekým iným. Nielen extra zábavný film, ale aj niečo na zamyslenie podané nenúteným spôsobom. A navyše, tam kde sa zjaví Rebel Wilson, to vždy stojí za to. Ale celý cast bol znamenite vydarený. No a soundtrack tiež ladil výborne k filmu. ()

hroubek

Film je jiný, než jak ho propagovali trailery. Trailery film propagovali jako R jízdu, kde si holky budou léčit srdéčka, tím, že budou spát s co nejvíce muži a do toho pařit jako o život. Takových scén jsme tam pár měly, přesto film nabízí i něco více, což jsem nečekal a docela dost mě to překvapilo. Je to docela zajímavý krok, který se tak úplně nepovedl. Protože, nemohl nebo nechtěl jít více do hloubky a taky by hlavní hrdinka nemusela být totální pipka a vybírat si samé osli. Režisér Christian Ditter se snaží něco říci, ale bohužel klouže po povrchu klišé, a pokaždé naráží na mantinely, které si sám filmem vystavil. Dakota Johnson není ošklivá a hrát taky umí, jen z ní scénář dělá hloupou holku. Je vzdělaná, přesto nepoužívá svůj mozek a snadno se nechá odstrčit ze vztahu, hned po prvním problému. Leslie Mann má z filmu nejvíce čitelné cíle a i řešení svých problémů, které se netýkají jen toho, aby s někým byla. Rebel Wilson je vtipná a filmu dodává vtipy a dynamiku, ale na konci jsem zjistil, že bez ní by film fungoval lépe. Mám rád Alison Brie a fakt mě mrzí, když někdo nedokáže využít její potenciál. Většina mužských postav jsou docela sympaťáci, ale z většiny z nich scénář dělá sobce, co myslí jen penisem nebo slabochy, který nezvládnout první problém, který se ukáže. Jak přežít single není špatný film, jen není tolik vtipný, jak mohl být a furt balancuje na hraně jestli chce něco říci, nebo jen bavit. ()

VasaX

Průměrná komedie o běžném tématu plná zaběhlých klišé a šablon. Alison jsem měl rád z Community, tak jsem se na to těšil, ale tady je taková nijaká. Celkový humor je fajn, ale žádný armageddon bránice se rozhodně nekoná, herecký ansámbl nepřekvapí a Rebel Wilson si jede svoje "bomby" podobně jako jinde. Víc se o tom asi nedá napsat, aniž bych nezačal popisovat děj. Je to více komedie, než cokoli a sic používá stereotypy ze života, tak jedou ve filmových kolejích, takže se to nedá brát jako rada/varování do života. Pokud chcete něco víc "ze života", dejte si raději Blue valentine. A ne, není to komedie. Ano, je to spíš depka. To se vám nelíbí? Tak se raději vraťte ke komedii typu How to be single. ()

DeathTheKid

První a vlastně původní důvod proč se na film podívat byly perfektní kozy Alison Brie, ale nakonec se z toho vyklubala docela vtipná a decentně citlivá podívaná. Dobře to klapalo, tak nějak mi to i dávalo smysl, bylo možná i trochu pravdivé a dlouho to sahalo po 4*, ale dost spadlo tempo v části, kdy se film věnoval více naší holce v "stává se ze mě vyspělá žena a pomalu vím, co chci" období. Což bylo otravné a zbytečně to přidalo pár minut. Jak říkám vtipné, citlivé, jen to chtělo lepší scénář a pěknější chlapy. Asi jako jsem já. ()

andalin

Chtěla jsem si pustit něco, u čeho nebudu muset myslet vůbec na nic a jen se smát. Nějakou průměrnou americkou vztahovou slátaninu... A i přesto, že se tak tenhle film tváří, je i dost na zamyšlení. Čekala jsem, že to bude blbost, ale vlastně se mi vážně líbil. Příjemně mě i překvapila Dakota Johnson, kterou znám akorát z připitomělých 50 Shades. Hudba dobrá, scénář takový genuine, ne moc škrobený... A dokonce mě potěšil i konec á la Divočina. :) ()

herr_carter

O Vánocích a po svátcích mám každoročně doslova zkurvený filmový apetit. Potom se mi nikdo nemůže divit, že jsem sáhl i po filmu How to be single, což bude zřejmě na 99 % kus pro ženy,nicméně se mi to s flaškou vína a kýblem středně a hodně ztvrdlého cukroví docela líbilo. Líbilo tím jednoduchým scénářem....který vlastně asi ani žádným scénářem není. Prostě banda žen a dívek, na žebříčku lidských hodnot, charakterů a IQ, libovolně zastoupených případů (čti: chytrá, normální, starší i tupá) jsou single, snaží se být single, nebo se ze statusu single dostávají někam jinam. Ve filmu zazní narážky na módu, koníčky, muže i jejich části (především slovo pták je hodně časté) a nakonec se všechny feministky nažerou a já jsem zůstal taky celej překvapivě,takže ano, jsem jednoduchý člověk............................moje hodnocení = 6 z 10. ()

sedm.1

How to Be Single mi žánrově rozhodně spíš přišlo jako vztahové drama, než jako romantická komedie, což ovšem považuji za poměrně zásadní informaci v souvislosti s tímto snímkem, jelikož divák by pak mohl očekávat třeba nějaká příjemná romantická vzplanutí, doplněná kopou humorných situací, a to by byla docela chyba, jelikož k ničemu takovému zde skutečně nedochází. Naopak, ten film je o vážných, respektive až fatálních vztahových chybách, které nevedli k ničemu dobrému a následné rozhodování se, zda hledat někoho jiného dál, či zůstat právě nějaký čas single, mi tedy též nepřišlo jako úplná sranda, navíc veškeré přítomné postavy nepůsobí úplně odvázaným a spokojeným dojmem, a nehledě na to, že i když se nakonec několika happyendových párů přeci jen divák v závěru dočká, ani toho není dosaženo humorným tajtrdlíkováním. Co se jinak konkrétně zápletky týče, jde v podstatě jen o sled epizodních příběhů několika postav, bez nějakého kompaktnějšího pojetí, samotné postavy pak jsou sice výraznější a sympatické, a to i díky slušnému castingu známějších jmen, ale ani to film nevytahuje do nějakého nadprůměru. Když tedy shrnu, co mě tu bavilo, a naopak, co ne, tak postavy a obsazení ok, a určitě bych měl ocenit svižný spád, na druhu stranu to na mě celkově zapůsobilo takovým vyloženě zapomenutelným zpracováním, bez jakéhokoliv výraznějšího momentu a samozřejmě musím zopakovat, že prostě žánrově se nejedná o to, čím to chtělo, nebo mělo být, a to mně docela upřímně vadí. ()

NICOX

Podle traileru to vypadá, že celej film bude jen o tom, jak Rebel hází brutální hlášky. Ona je sice hází, ale kromě toho se tam děje spousta jinejch věcí, vztahovejch věcí. A občas sem se v nich dost poznávala. Vtipný, romantický a... dojemný ;) 70 % ()

misstake

Trailer byl totální podfuk, protože single je klasická romantická komedie a Rebel Wilson, bohužel nedostává prostor, jaký by si zasloužila. ()

tom.nosek

Trošku netypický rom com, který silně spoléhá na Rebel Wilson (ostatně jako téměř všechny filmy, kde hraje). Celkově postavy Rebel Wilson jsou vždy úplně stejné a snad jsem ji ještě neviděl hrát cokoliv jiného. Ostatní dějové linky mi přišly tak nějak uzavřené pouze u Leslie Mann a zbytek tak nějak vyšuměl do ztracena, protože se film snažil objevit něco nového, což se mu rozhodně nepovedlo. K tomu je film prolezlý asi milionem faktických chyb, které naprosto trhají oči. Jeden za všechny: Holku v baru rozladí staré známé, a tak s týpkem po vyzvání: "Chceš vypadnout?" odchází pryč. Problém ovšem je, že ten plný bar je toho týpka (a na 90 % lze prohlásit, že v baru není jiná obsluha) a holka nechá na baru svůj MacBook jakoby nic. ()

dopita

Další oddechová blbina. Pokusy o humor občas pobaví, jindy je to dost trapas. Romantika nefunguje vůbec. Slabota tenhle film. ()

Michalechal

V současnosti je pro mě Rebel Wilson zřejmě nejzábavnější herečka. Díky čemuž jsem mohl dát 3* i téhle hodně nenáročný komedii. Její hlášky, scénky, ksichty ... to je na tom filmu to nejlepší :-) ()

Amy Schumer se bude cítit krásně

Amy Schumer se bude cítit krásně