Charlieho farma

• Austrálie Charlie's Farm

Partia štyroch mladých ľudí podniká dobrodružný výlet do areálu starej opustenej farmy, kde v minulosti za brutálnych okolností prišla rukami rozhnevaného davu o život jedna z miestnych rodín. Napriek mnohým varovaniam nerešpektujú pokoj zosnulých, ktorých miesto posledného odpočinku stráži samotné stelesnené zlo, jediný preživší z masakry - syn Charlie! (*CARNIFEX*)

moviefan4

Dalšie príjemné prekvapenie tentokrát z Austrálie. Charlie's Farm je horor ktorý zakladá na koncepte Texaského masakru motorovou pílou, na moje prekvapenie koncept bol prerobený dosť dobre a dej mal gule. Ano uznávam že zo začiatku kde sledujeme výlet partie nieje až tak zaujímavý ale keď sa dostane na scénu Charlie stojí to naozaj zato. Gore bolo naozaj skvelé, killi boli nápadité a nevedel som sa rozhodnúť ktorý bol ten najlepší, ale moje dva favority su hlava pod kolesom traktora a prepichnutie puškou. Naozaj doporučujem aspoň na jedno pozretie. ()

honzic

Scénář byl trochu stupidní a herecké výkony taky málo uvěřitelné. Dobré byly akorát masky. Napětí nic moc. Vše bylo předem jasné a čekané. Hodnocení: 55 % ()

Sticas

No...co k tomu dodat, herecký výkon Tary byl fakt k popukání :) posledních dvacet minut jsem přemýšlela, jestli to vůbec dokoukat, ale byla mi škoda toho času, co už jsem měla za sebou :) ()

kramatos

Příjemná řezničina, ale chybí jí to zásadní, nevyvolává vůbec pocit napětí a zhnusení. U chcípáků je Vám naprosto jedno kdo polkne úd nebo se bude pokoušet dávat hlavu pod traktor, klidně ať zhebnou všichni. ()

Rodriguess

Australske horory maju vzdy nieco do seba, taku specialnu atmosferu, ale tu tí nesympatickí herci a slabucke masky vsetko pokazili. ()

Trilobajt

Tak kua nevim. Začátek se rozjel dobře, půlka filma ok, ale zas ten konec... "plastelínová" Tara Reid mi ze začátku nevadila, ale pak jsem se musel ptát Charlieho, kdy ji konečně sejme... Chtěl sem dát ze začátku 3 hzd, ale dám 4. Za prvé film byl gut. 2. tři dávám tak nějak pořád a za 3. Charlie, kdybych nedal 4 tak si mě ten vošoust najde. ()

injoy

Dobře natočený, je vidět, že si tvůrci se scénami vyhráli a dali záležet. Hodně drsný scény. Ale co jsem těžko snášel je absolutní, totální, maximální demence postav. Ale to asi k tomuhle žánru patří. ()

miro162

Na tento slasher som sa tesil, pretoze podla traileru vyzeral nadejne, ale ked som si to pozrel prislo sklamanie. Uvod bol este obstojny, ale nasledne prisla obrovska nuda! Tvorcovia sa ani len nepokusali aspon o aky taky naznak atmosfery, dookola pocuvame hlupe reci, ktore vychadzaju z ust blbych protagonistov. Musite cakat 1 hodinu kym sa nieco zacne diat, nebyt aspon tych flashbackov, ktore popisovali Charlieho zivot, tak by to bol odpad. A uz ked sa zacne aj nieco diat a to az po tej jednej hodine, ktora je bez atmosfery a lakaciek, tak pride na scenu Charlie. Niektore sceny su podla mna urobene amatersky a trapne a vzbudzuju skor smiech nez zdesenie. Hudba tiez nie je velmi dobra a zaverecna tretina ma velmi rychly a predvidatelny spad. Vrazdy su este dobre ale to nestaci a Charlie vo mne taktiez nevzbudzoval hrozu. Tara Reid je hrozna herecka a neviem co robi v tomto horore, pretoze tu ide partiu mladych ludi a myslim si, ze zena ktora ma 40 rokov uz k mladej herecke rozhodne nepatri, je nesympaticka a vychudnuta na kost, oblecenie na nej len viselo ako na strasiakovi z pola..KATASTROFA!!! Postavy sa chovaju dementne a ani jednej z nich nedrzite palce, pretoze pocas filmu ani nemate moznost sa s nimi aspon trochu stotoznit.Pre mna je tento vytvor sklamanim a to som sa tesil. Myslim si, ze toto vysoke hodnotenie, ktore tento film ma, este casom pojde dole. ()

dveel

Popravdě, čekal jsem od toho o dost víc. Než se film pořádně rozjede, zase končí. Takže na akci zbývá pramálo času. A hlavní hrdinka to také moc nevytrhla. Škoda. ()