Dvaja neznámi ľudia, fotograf Will (Nat Wolff) a novinárka Jane (Lucy Hale), sa stretávajú na svadbe spoločného priateľa, kde takmer prepadnú vášni, aby sa po mnohých sklamaniach v láske včas zastavili. Na druhý deň začnú spoznávať jeden druhého a svoje romantické príbehy v nádeji, že v sebe konečne našli životného partnera. (Arsenal83)

Arsenal83

Ďalšia z tých romantických komédií, ktorá kým prejde k uplakanej romantike musí si prejsť komediálnosťou typu bezbrehá promiskuita, všetko je len o sexe a povestnou ponožkou v sandáloch sú vtipy, ako si týpek pri súloži krásne ocákal oko. Nádherná predstava, veruže romanťárna alebo skôr reklama na očné kvapky. Našťastie zhruba v dvoch tretinách sa film trochu spamätá a neskončil v odpadkoch. ()

Mukade

Scenár: Keith Bunin, chlap. Zistil som si to po "úžasnej" scénke, kedy osoba oznámila snúbencovi, že spala s jeho bratom. Mmm, čo presne tým sledovala? Experiment ako čo najlepšie vraziť nôž do chrbta blízkej osobe? Keď už to urobila, tak mohla predsa o tom aspoň čušať, right? To by bola neuveriteľná pizda keby bola reálna, ale je to len "čo sa babe chcelo to sa babe snilo" pána scenáristu, ktorý má toho (scenárov) za sebou skutočne veľa (viď). ................. A ten "happy end" na konci, lol, jeho životnosť by bola... ()

• Natáčalo sa v New Jersey v septembri 2023. (Arsenal83)
  • Prvá spoločná scéna v aute sa nakrúcala dva dni. Natáčanie totiž prerušil hurikán. (Arsenal83)