foto

Nat Wolff

  • nar. 17.12.1994 (24 let)
    Los Angeles, California, USA
  • Sdílet na Twitteru
  • Sdílet na Facebooku

Biografie

Nat Wolff se narodil v Los Angeles, vyrůstal v New Yorku. Pochází z umělecké rodiny, jeho matka je divadelní a filmová herečka a otec muzikant. S herectvím začal už v deseti letech v divadle, v jedenácti režíroval vlastní krátký film a získal první filmovou roli v muzikálové komedii THE NAKED BROTHERS, na kterou později navázal stejnojmenný seriál, ke kterému Nat skládal hudbu.

V celovečerních filmech KOMUNA MÉ MATKY a STUCK IN LOVE ztvárnil podobné role mladých spisovatelů, kteří prožívají svou první lásku. V komedii ADMISSION si po boku Tiny Fey a Paula Rudda zahrál nadaného studenta.

V roce 2014 se Nat objeví v adaptaci knihy Johna Greena HVĚZDY NÁM NEPŘÁLY a po boku Jamese Franca ve filmu PALO ALTO, jež je adaptací Francovy autobiografické sbírky povídek.

Tento velký fanoušek The Beatles založil se svým mladším bratrem indie kapelu Nat & Alex Wolff, hraje na piano a složil více než 150 písní.

Kačka "kackulka" Svobodová

Herecká filmografie

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace