Šílenství Debory Loganové

• Česko Šílenství Debory Logan (více)

Studentka medicíny Mia (Michelle Ang) konečně našla zajímavé téma pro svou práci. Rozhodla se s pomocí několika přátel natočit dokument o projevech Alzheimerovy choroby. Několik následujících měsíců budou sledovat každodenní boj s touto nemocí v rodině Loganových. Deborah Logan (Jill Larson), která je v péči své dcery Sarah (Anne Ramsay) a nedávno jí byla tato choroba diagnostikována, je více než vhodným studijním materiálem. Je tu však háček, nad Deborou postupně přebírá kontrolu i něco jiného než tato choroba. (Magic Box)

nolitimere

Šialenstvo sa nekonalo .... bolo tam pár v celku dobrých nápadov , ale inač celkový dojem dosť slabý.Pánovi režisérovi do budúcnosti prajem lepší výber ,lebo potenciál tam určite je ... ()

andy60

Štvala mě ta poskakující kamera a neskutečné množství střihů, které působily naprosto chaoticky. Zprvu jsem si říkal, že se jedná o srdceryvný příběh těžce nemocné ženy, od půlky se to přetavilo do hororu, ale jako celek lehký podprůměr. ()

Hexx

Hodně slušný, dosti dle hodnocení podceňovaný horůrek, který začíná sice "klasicky" jako spousty jiných, ale čím více se ubírá konci, tím je zralejší, lepčejší a zajímavější. Tím naznačuji, že je samozřejmé, že to nepojede od prvních minut jako splašená rikša kdesi z jihovýchodní Asie. ()