poster

Maggie má plán

 • USA

  Maggie's Plan

 • Slovensko

  Maggie má plán

Komedie / Drama / Romantický

USA, 2015, 99 min

Režie:

Rebecca Miller

Scénář:

Rebecca Miller

Kamera:

Sam Levy

Producenti:

Rebecca Miller

Střih:

Sabine Hoffman

Scénografie:

Alexandra Schaller

Kostýmy:

Malgosia Turzanska
(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Aljak
  *

  Neviem ako ostatným, ale mne to prišiel tento film o podivnom trojuholníku dosť absurdný. V podstate nechápem zmýšľanie ani jedného z tejto trojice. Ten kontrast egoizmu a empatie bol až k neuvereniu. Ono by to to v podstate pôsobilo ako tak reálne, keby vzťah Maggie a Johna narazil na nejaký závažnejší problém, resp. keby Maggie získala voči Johnovi averziu. Ale tak to zrejme nebolo... Napokon zrejme jedinou prednosťou filmu zostáva výborné herecké obsadenie. Už som to asi niekde asi písal (pri inom filme), ale Greta Gerwig je nová Kate Winslet.(20.9.2016)

 • kaylin
  ****

  Velmi dobré, civilní herecké výkony, které ale přitom mají skvělou dávku karikatury, hlavně v případě Julianne Moore. Do toho příběh o tom, jak to může dopadnout s jednou takovou plánovačkou která chce život plánovat nejen sobě, ale i ostatním lidem.Trochu komedie, trochu drama, vše pěkně vyvážené.(17.8.2016)

 • jhrasko
  **

  "We have to be realistic. The snow is melting...."(8.6.2016)

 • Handle
  *

  Tyhle filmy nechápu, fakt ne...(31.5.2016)

 • Chrustyn
  ***

  Allenovka bez Woodyho. Přijemná hořkosladká komedie, u které je hlavním problémem velice pomalé tempo, díky kterému jsem si myslel, že je film tak o půl hodiny delší. Na jedno podívání rozhodně neurazí a herci dokážou překvapit.(11.11.2016)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace