Maggie má plán

Scénografie:

Alexandra Schaller

Kostýmy:

Malgosia Turzanska

Allenovka bez Woodyho. Přijemná hořkosladká komedie, u které je hlavním problémem velice pomalé tempo, díky kterému jsem si myslel, že je film tak o půl hodiny delší. Na jedno podívání rozhodně neurazí a herci dokážou překvapit.(11.11.2016)

• Jara.Cimrman.jr

"Láska je svinstvo. Je nelogická, nehospodárná a plná smetí." Osud mám rád, protože vím, že to se mnou myslí dobře a taky vím, že můj odpor je marný. Jenže Maggie je příliš nezkušená a tak nechce nechat svůj osud na Osudu. Proto se vzpouzí, vymýšlí své plány, chce dělat cavyky a mě to celkem nudí. Zejména proto, že Maggie do sebe zavedla okurkářův genetický materiál, ukradla si manžela, pak ho vrátila a to je všechno. Žádný humor, žádné drama, žádný děj, jen touha všechno řídit a takovým osobám se snažím vyhýbat. Maggie si mě však odchytla na lavičce, donutila mě se na to dívat a ještě mi chtěla radit s hodnocením. Jenže to už je jen na mě, děvenko. A nebude se ti to líbit.(5.3.2017)

• Johnny.ARN

Desné. Nebavia ma tieto silno zo života rodinné drámy pokurované medziľudskými vzťahmi a ženami, čo nevedia, čo vlastne chcú. Potom to presne tak dopadá, že sa dojebú dve rodiny a vyhrá to aj tak Ragnar, lebo má skvelú bradu a feťácky pohľad. A stále som čakal, že to bude len výplod a sen jej chorej mysle a nakonci sa všetko vráti kvázi pred ten sen. Zjavne som to ale zle odhadol. 1 z 5(29.12.2016)

Smrteľne nudná indy-pindy sonda (koľká už v poradí) do zložitého života americkej slniečkársko-intelektuálnej smotánky. Ale keď sa na to človek začne dívať ako na paródiu, nestačí sa zdržať smiechu. A hoci neverím, že by režisérka mala v úmysle nakrúcať práve v tomto duchu, udeľujem jej veľmi silné 4 nedopísané spopolnené romány. (26.12.2016)(26.12.2016)

• Handle

Tyhle filmy nechápu, fakt ne...(31.5.2016)