Nancy je novinářka a je jí už přes třicet. I přes úsilí svých přátel, kteří ji dohazují stále nové známosti, je stále single a nemůže najít toho pravého. Pomalu už ztrácí naději, když na železničním nádraží potká Jacka, který také hledá lásku a přišel na domluvenou schůzku s neznámou dívkou Jessicou... (TV Nova)

Kingjiri

Pohodová romantická komedie, která mohla obsahovat ještě víc ujetejch a lehce vulgárních scének, protože přesně k tomuhle druhu humoru se Simon Pegg hodí. Mimochodem Simon Pegg vytvořil s Lake Bell dobrou dvojku, která se vzájemně doplňovala. Jenom je škoda, že je celkovej výsledek načíchlej žánrovejma klišé. Že se do sebe ústřední dvojice zamiluje po pár společně strávenejch hodinách je hodně bizarní, ale ještě to dokážu tolerovat, patos v závěru (běžící teenageři a Jackův "rodinnej" proslov) však už nikoliv. V tomhle ohledu měl snímek rozhodně navíc. Za casting, přívětivou stopáž a slušný fórky čtvrtá slabší hvězda. ()

joker30

Naozaj romantická chuťovka podľa môjho gusta. Simon je fakt sympatický týpek a má v sebe glanc aj keď plače v krčme na hajzli. :) 80% ()

bararich8

K dokonalosti tomu něco málo chybělo, ale jinak svižně ubíhající příjemná komedie s příchutí romantiky. Na večer dobrá volba. 3,5* ()

chrispe

Nadsazuji a dávám čtyři, i když popravdě to k těm poctivým čtyřem má kus cesty. Při koukání na tento film jsem měla chuť jet do Londýna, procházet se kolem Temže a večer vyjít do osvětlených ulic. Moc se mi líbila vážnější tvář Simona Pegga a dokonce začínám brát na milost i Lake Bell. Ale i tak si neodpustím tvrzení, že kdyby vybrali trochu jiné herce, mohlo to být lepší, občas mi tam zkrátka nesedli a připadalo mi, že nějaký scény i "zabíjí". Nicméně bylo to příjemné, na mobil jsem koukala minimálně :D a tak hodnotím, jak hodnotím. ()

kilobyte

Když z romantické komedie vynecháte skoro všechnu romantiku, tak z toho může být hodně dobrý film. A tady se to rozhodně povedlo. ()

dalziel

Romatika podananá môjmu srdcu blízkým spôsobom. Ešte tomu chýbalo povestné niečo a bolo by to na plný počet. ()

Vabr

Miluju tyhlety náhodný filmy, který jen tak spatřím v telce uprostřed týdne v jedenáct večer! Sám bych totiž na něco takového nenarazil a takhle díky náhodě jo. Jedná se vlastně o velmi sympatickou komedii se svěží ústřední zápletkou, kdy hlavní postava nedopatřením vyfoukne týpce rande naslepo, jen aby tím ve skutečnosti natrefila na lásku svého života. Geniální! A k tomu to je ještě o to lepší, když se nejedná o komedii s kdejakým humorem, ale s takovým tím správně praštěným, cringe, jak mám rád (říše porna, hasička atd.). Tady se vtipy valily jeden za druhým a já se sem tam nemohl přestat smát. K plusům bych ještě přidal skvěle fungující chemii mezi protagonisty a několik hezky, trochu humorně, napsaných scén (triatlon, tanec v baru). Bohužel hodnocení dávám takové, jaké dávám, a to hned z několika důvodů. Film je hlavně dosti krátký - 88 minut - a příběh v druhé půli (poté, co se rozloučí na nádraží) sklouzává skoro až k laciné taškařici, takže to trochu drhne. Vtipy poté už moc nefungují, příběh rovněž, postavy se chovají křečovitě nevtipně a scénář se dostává do levných romantických klišé. Konec je poté jen dojezdem. Opravdu jsem po zhlédnutí balancoval mezi 4 a 3 ⭐, ale nakonec to zapíchávám na šíleně dobrých 3 kvůli druhé půli, na 4⭐ to zkrátka necítím. Vyhodnocení: Musíš se vzmužit, Nancy! - miluju použití této fráze ve vztahu k ženskému pohlaví - nedává to absolutně smysl 😆 ()

ER

Simon Pegg jako romantik? Fakt ne,ale jinak je to "evropsky" pohodový film o náhodném setkání,které k sobě svede 2 nešťastníky,kterým se vztah rozpadl a nemohou se s tím moc vypořádat. Na to,že je to spíše konverzační romantika s pouze jedním komediálním pošukem,tak čas,strávený podívanou ,rychle uteče. ()

Veronica27

Nemůžu si pomoct,ale tady opravdu nic moc a docela zklamání.Simon Pegg patří mezi mé oblíbence, ale tady to bylo poměrně slabé.Do komedie docela daleko, škoda. ()

rivah

Pořádně ulítlá romantická komedie sestávající z nevěrohodných a nepravděpodobných situací a hovorů. ()

mravec

Vtipné je to, hezké je to, šlape to a ještě to dává smysl. Pecička! A ta Lake, ta celou stopáž jen a jen mládla, nevím jestli to bylo jen hraním, nebo i dobře odvedenou prací v maskérně... ()

iKosser

Briťánci prostě umí romantický filmy nejlíp, stejně jako jejich perfektní casting. Pegg už je stálice a Lake Bell se dobře prohodila, její luxusní zadek mi nevyleze z mysli ještě tak deset minut...:) Příjemná oddychovka a jednohubka, prostě to co by měl romantický snímek být. Hlavně mě potěšila délka, není to zbytečně vyhrocené, jediné co bych snad vytknul je plitká hudba, Love Actually a jiné ji mají o dost lepší. ()

DavidWebb

Ja tento druh filmov moc nepozerám, ale na Simona Pegga je asi veľa fanúšikov zvedavých. Kto by nebol, aby sa pozrel, ako sa "strápni" v pre neho netradičnej úlohe baliča (báb)? Všetci ho poznajú ako komediálneho herca a aj tento flik má byť v prvom rade komédiou, lenže Pegg sa tu musí vyrovnať aj s romantickou linkou a to je podľa mňa pre neho nové. No a práve tu dokazuje, že zvláda aj iný odtieň svojej obľúbenej farby, čo z neho síce ešte stále nerobí širokospektrálneho herca, ale už nie je ani jednofarebný. Čo sa filmu týka, jedným z rozhodujúcich faktorov pri hodnotení je pre mňa aj to, akú veľkú chuť mám pozrieť si snímok znova. A v tomto prípade moju chuť výdatne znížila pornoherečka z rokov sedemdesiatych v hlavnej úlohe. Enyvej, pozeralo sa nato dobre. Nakoniec 70% dám hore za Whitesnake - Here I Go Again On My Own. ()

eagles22

Ač na téhle romantické komedii neshledávám nic vyjímečného, stejně nemohu jít s hodnocením pod ****. Hodně příjemný film, který mě potěšil a zlepšil mi náladu. Navíc s velice sympatickou ústřední dvojicí. Takovéto oddychovky mám moc rád. :) 80%. ()