Victoria (Laia Costa) je mladá číšnice z Madridu, která do Berlína přijíždí pracovat a užívat si noční život. Na konci jedné party potká mile vypadajícího Sonneho (Frederick Lau) a jeho trojlístek kamarádů z mokré čtvrti. Namísto mátožného opileckého rána ale mladou Španělku čeká adrenalinová jízda metropolí, namísto kocoviny boj o holý život. Sonne a jeho parta jsou totiž okolnostmi donuceni provést narychlo bankovní loupež. A Victoria se ocitne za volantem auta, kterým prchají. (Film Europe)

Skokan44

Ambiciózní plán zkusit natočit akční film na jeden záběr ztroskotává na přílišné schématičnosti a předvídatelnosti. Poslední hotelová scéna se pak zdá natolik pomalá, že kdybych na filmu byl v kině, tak bych asi musel odejít, protože bez zrychleného přehrávání by byla dost nesnesitelná. Jinak je ale celý děj relativně uvěřitelný, dává smysl a rozhodně má vtahující atmosféru. ()

CerstvySneh

Jeden z mála filmov, ktorý som videla bez toho, že by som o ňom čokoľvek vedela. A sklamaná veru nie som. Či už to bolo prvoplánové alebo nie, mne sa páčilo, že to dali všetko jedným švihom, bez pomoci strihu. A dej ma pekne strhol. S nevysloveným bedákaním na perách v zmysle: "Ajajajajaj, dievča, dávaj bacha!", som tŕpla aj za Victoriu vyše dvoch hodín, ()

nickymilka

Výborná kamera, ačkoliv hlavní hrdinka nebyla snad v jediném záběru zepředu, vždycky jen z profilu :D Zajímavý nápad, akorát teda (bacha spoiler) kdybych šla vyloupit banku, tak pak asi nejdu hned pařit do baru a rozhazovat lup... No, celkově je to zajímavý film, ale sejde z očí, sejde z mysli..... ()

Snakefinger

Prostě po půlce mě to neuvěřitelně začlo nudit. Tyhle filmy nejsou vůbec pro mě. Více o tom nedokážu napsat. Jinak Victoria mi byla krajně nesympatická stejně jak ti čtyři prosmažení kreténi co se kolem ni motali celou dobu. ()

Jarda68

Výborně nasnímaný film, který má slibný námět,celkem sympatické postavy,dobrou akci...Bohužel je zbytečně dlouhý,má pomalý rozjezd(prvních 50 minut je nekonečných) a naopak protahovaný, podivný konec plný nelogičností...60% ()

Jankocour odpad!

Příšerná nekoukatelná sračka, vůbec ty lidi nechápu. Kanál Filmeurope je naprosto jasný důkaz o toho, kam až došla degenerace západní společnosti. ()

90125

Toto nie je film o neobyčajne naivnej španielke v Berline. ktorá spozná nesprávnych ľudí a spraví niekoľko nesprávnych rozhodnutí za sebou. Toto je film o tom, že je natočený v jednom zábere. Povedať nemáme čo, ale sa chceme predviesť čo sme nacvičili a čo dokážeme. Určite som sa nestal fanúšikom tohoto logistického cvičenia. Pre mňa je filmové umenie aj umenie strihu, umenie záberovej skladby. Napríklad sa prostredníctvom strihu dá posunúť čas. Prva hodina tohoto filmu je totálna nuda a trebárs by možno nemusela byť, keby boli udalosti klasicky zostrihnuté tak na 20 minut. Mohli by sme v prestrihoch vidieľ tváre hrdinov, ich reakcie na dialogy atd... Ale ok. Hitchcockov Rope, ako aj Inarritovho Birdmana mám veľmi rád. To je ovšem celkom iná uroveň, iná klasa. To boli filmy o niečom. Okrem toho v týchto filmoch bolo aj niečo vidiet. V tomto filme bola drvivú väčšinu tma. Ľudské tváre bez predného svetla pripominajú skôr dovolenkové, opilecké video alebo dúfam už nadobro vymretý faundfutič. 48 % ()

Kaat

Viděla jsem tenhle film v kině v Berlíně, kousek od místa, kde se točil. Mrazilo mě, jak autentický všechno bylo - věřila jsem každýmu pohybu, každý emoci, všemu. A že je všechno natočený na jeden záběr? Wow. ()

Konev odpad!

První hodinu jsem sledoval partu ožralých povalečů v nočním Berlíně, ke kterým se přidala věčně se pochechtávající dívka, která prý neumí německy, ale je přitom prodavačkou v kavárně v Berlíně. Pak se pustí do zdánlivého dobrodružství amatérů, kteří jdou vykrást banku. Když se jim to podaří, tak nemají lepší nápad, než že to jdou "oslavit" do nočního klubu, ve kterém před pár hodinami neměli na vstup, a teď rozhazují na všechny strany 100 EU...mám pokračovat? Nebudu, protože jsem to vypnul. Pro mě nikdy více! ()

AMINIA

Jednu hvězdu dávám za jeden záběr. A tu druhou za herecké výkony. Víc si dle mého tento film nezaslouží. Hlavní hrdinka mi byla absolutně nesympatická tak, jako zbytek herců a to nemluvím o tom, jak mě naprosto iritovala její hloupost. A co že mi to vlastně tento dvouhodinový snímek dal? Možná jsem až doposud netušila, jak daleko až může zajít lidská hloupost. Rozhodně to není nic, na co bych se podívala znovu. Víc netřeba komentovat. ()

Gagin

Posledních 45 minut je na plný počet, jenže co těch 95 předcházejících? To je obrovská nuda za 30-40%. Takže natáhnutá stopáž je v tomhle případě na nic, stejně jako týpci o kterých to je. Jediná ucházející je právě Victoria. ()

Roborooney

Zo začiatku som sa nudil, postavy mi boli ukradnuté a ich chovaniu som nepochopil. Druhá akčná časť ma bavila viacej, kamera bola skvelá - dávam 3*+ ()

Opeth

Kdyby měla úvodní hodina například 26 minut, bylo by to super. Kdyby konec nebyl takovej roztáhlej jako nožky prostitutky Lojzičky, bylo by to super. To mezi tím bylo docela super. ()

Harry77

Já myslím, že každej kdo tady tomu dal plnou palbu, stručně už v komentářích vystihnul celkový klady tohohle totálního zjevení. Takže na co se rozepisovat, všechno bylo řečeno. Berlín od soumraku do úsvitu, totální sugesce a vcucnutí do děje, absolutně neuvěřitelně uvěřitelný herecký výkony( hráli to vůbec?) a vychází z toho něco, na co fakt nezapomenu. ()

Desátý ročník Be2Can začíná zítra!

Desátý ročník Be2Can začíná zítra!

03.10.2023

Be2Can, přehlídka výrazných filmů ze tří největších filmových festivalů v Berlíně, Benátkách a Cannes, oslaví jubilejní desátý ročník. Odehraje se mezi 4. a 11. říjnem a do programu ji zařadí 28… (více)

To nejlepší z festivalů v kinech

To nejlepší z festivalů v kinech