Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Duotone28
  ****

  Ach ten sever. Ja mám proste naň slabosť:). Depresívne divadlo, také škandinávske, presne ako ho poznáme. A aj cez to všetko ho človek miluje. A vlastne táto filmárčina sa nemilovať ani nedá. Fúzi je pán, oblúbil som si ho v prvých pár minutách. Preto nečakaj, a určite choď do toho. Nazdar:)(1.2.2016)

 • dvopet
  ****

  Kárimu se tentokrát povedlo vrátit k vlastním kořenům v tom smyslu, že spojuje zábavnost svého druhého filmu Outsider s výraznější melancholií debutu Albín jménem Noi. Tím dává zapomenout na svůj ryze průměrný předchozí snímek Dobré srdce, který se rozpliznul kdesi na cestě mezi oběma polohami. Kári umí coby scénárista pracovat s postavou, stejně jako ji pak jako režisér interpretovat filmovými prostředky. Současně při práci s hudbou a celkovou stavbou ví, co na diváky platí, aniž by sklouzával k přepálené sentimentalitě či naopak vtipu za každou cenu. Fúsi je proto divácky vstřícný a přesto chytře postavený snímek s některými typickými atributy severské kinematografie. (KVIFF 50)(15.7.2015)

 • JohnnyCrash
  ****

  Není třeba delšího komentáře, jelikož tenhle film mi dokonale ukázal, že proti bezradnosti se někdy nedá dělat vůbec nic. Někdy je opravdu lepší nasednout do letadla a letět. Gunnar Jónsson je famózní!(11.5.2016)

 • Marigold
  ****

  Od Islandu toho už moč nečekám, cenama ověnčená povídková pavučina Vonarstræti byla naivní a so 90s, Berani fajn, ale Un Certain Regard to nemělo vyhrát ani omylem. O to příjemnější překvápko je návrat odepsanýho Dagura Káriho, kterej natočil film, co v jádru vypadá jako každý druhý islandský dramátko o osamělým podivínovi, ale daří se mu vytvořit uvěřitelnou lidskou horu emocí, křehkosti a panenský dobroty. Film jemnej, bez falše a výstřelků, předvídatelný, leč překvapivě dojemný a podmanivý vyprávění o čistý dobrotě. Tender love is blind, jak zpívá Dolly Parton. Fúsi rozhodně patří k nejlepším tamním věcem za poslední (a dlouhý) roky.(21.1.2016)

 • T2
  ***

  Rozpočet $-miliónovTržby Celosvetovo $477,000▐ nechýba troška šikany a následný stret s novým životom na pleciach roztomilého a bezbranného Fusiho, v celku podarené /60%/(26.5.2016)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace