Joanna požádá Elliota, aby sledoval volání z neznámého čísla. Dom se pustí do pátrání a Cisco objeví v chytrém domě něco nečekaného. (Netflix)

Anderton

Pre mňa osobne jeden z najlepších dielov, i keď nedokážem ani obhájiť poriadne prečo. Zrejme preto, že nepôsobí takým roztriešteným dojmom ako niektoré epizódy, ktoré sa snažia rovnomerne ponúkať informácie o všetkých dejových líniách. Toto je veľmi ucelené, napínavé, výnimočne atmosférické a veľké navnadenie na finále. Proste slučky sa sťahujú na všetkých frontoch a človek sa už nevie dočkať ako skončí celá séria. Len taká poznámka, ono ten popis mladík v šiltovke s porastom je dosť všeobecný, ale tak z hľadiska dramaturgie to asi inak nejde. ()

TomX2

Celkový dojem: Dosť napínavý diel o vyšetrovaní FBI a Wellickovi, posledných 15 minút to je dosť našľapnuté a takmer bezchybné. Dúfam, že sa už konečne dozvieme o Wellickovi, pretože celá táto séria je len behanie okolo neho, ale zatiaľ sme toho veľa nezistili. Moje hodnotenie: 90% ()

xzajox

Jedna s najviac zapamätateľných častí, hlavne vďaka koncu. Vlastne všetky posledné časti mávajú tendenciu eskalovať dej vyššie, ako tie predošlé. Inak, mne to síce nevadí, ale hudba v posledných minútach mi pripadá ako "požičaná" od Daft Punku. Konkrétne zo soundtracku pre Tron Legacy, skladba "Armory". ()

Frajer42

Poměrně netradiční díl s dost netradiční atmosférou. Velice mě potěšilo, že bylo v tomto díle konečně naprosté minimum Angely. Naopak mě zarmoutilo, že jsem se v mnoha částech trošku nudil. To neustálé pátrání po Wellickovi začíná klouzat trošku do nudy. Naopak zcela luxusní je závěr, kterým nás provází zřejmě nejlepší soundtrack, který byl doposud k poslechu. Opravdu neskutečně to gradovalo a zimomriavky se po mně proháněly na saních. Závěr série bude určitě luxusní záležitostí. ()

GuderianVoss

Sam Esmail je pro mě skvělý tím, že natáčí zdlouhavě a napínavě. Celý tento díl jsem zkouknul jedním dechem, naprosto doporučuji - tento díl vás prostě přišpendlí na pohovky či židle a nepropustí vás ani po jeho konci. Další díl prostě potřebujete vidět, potřebujete rozuzlení, které vám tento díl neposkytnul. ()