Zhasni a zemřeš

• USA Lights Out (více)

+sfinx+

Příběh samotný za 5 hvězd. Museli ale zase zapojit ulízanýho hezounka, který do hororu za každou cenu chce vnést trochu romantiky? Vždyť i ten malý kluk dokáže přispět k hororovému příběhu, ale neoholenou máničku zajímá jen romantické vyznání a společný šuplík. Stačí si ale odmyslet těch pár ubohých scén a zbude jednoduchý, moc povedený horor. Jediné, co tomu schází, je trocha překvapení. Od počátku do konce je to trochu předvídatelné. No ale co na tom, že ten úžasný závěr šlo trochu předvídat? Stejně si ta potrhlá rodinka i s tou zrůdou z dermatologického oddělení zaslouží velkou pochvalu. 4,5* jen proto, že všichni rádi Cheena a ne Kutchera... ()

Homer1912

Na můj vkus je tam trochu moc záporáků, to už pak není ono. Jo, ta holka vypadá dost děsivě, zvlášť když jí svítí oči ve "tmě". Ale kdo by se bál malýho kluka, bezdomovce a ženy v depresi? Vždyť se jich nebojí ani hlavní hrdinka (která by si mimochodem měla občas ostříhat nehty). ()

Dabling

Tohle je jeden z mála filmů, u kterých jsem se opravdu párkrát slušně lekl a měl jsem pěknou husinu. Atmosféra bombastická, Diana opravdu děsivá a postavy sympatické. Přemýšlel jsem nad plným počtem, ale dle mého názoru mohlo být trochu více promyšlené finále. ()

LoneLion

Upřímně jsem od toho čekal víc. Podle upoutávek super film, ale výsledek nic moc. Děsivá babizna co si povídá s maminkou, kterou nijak nezajímá, že její synáček má nervy v kýblu a její přestarostlivělá dcera co chce bratříčka mermomocí zachránit... Dalo by se z toho vytěžit o něco víc, než že babizna je na světě vlastně jenom kvůli labilní mamince. Jinak koukatelný to bylo, abych nebyl jenom v negativech. Sem tam lekačka, většinou tma a Mariu Bello mám rád takže 4. ()

JurkoNatalka

N:Ničím neublíži, ničím neohúri. Horor, ktorý stavil na klasickú formu "lakačiek" bez väčšej snahy vytvárania nepríjemnej a hustej atmosféry už len z celkovej scény, ktorá sa odohráva aj bez paní Diany. Plus za to, že to nebolo nasilu tlačené do zbytočne dlhej minutáže vzhľadom k pomerne jednoduchšiemu deju. 55per J:Dobrych Horrov je ako šafránu, od tohto som mal velké očakávania a vkladal som doňho velké nádeje na prekonanie Sinistra z 2012. Žial prekvapenie sa nekoná, čo je škoda pretože námet patril k tým originálnejším, ale stále sa jedná o jednu z lepších žánroviek za posledných pár rokov. Dej odsýpa a nemá skoro žiadne hluché miesta prispieva k tomu aj kratšia stopáž po hodine a 20. minutách som už dlho nešiel z kina ;] 65per. ()

vrch07256732

Horor mi silne pripomenul Mámu (http://www.csfd.cz/film/307086-mama) no tento je ovela komornejší - všetko sa odohrá v jednom dome - čo ale neuberá na kvalite. Po čase konečne horor podľa môjho gusta s jednoduchým dejom, celkom originálnym a prostým nápadom čo sa fungovania bubáka týka, klasické lakačky dobre načasované a nemíňajú sa účinkom, jednoducho film spĺňa všetko čo ducharsky horor má mať. A nemusí byť nutne od šikmookých priateľov. ()

Speedy115

Jít dvakrát na stejný horor to by udělal jen šílenec, přesto jsem se vypravil na tento slušný filmový snímek znovu a to jen proto abych se mohl více soustředit na film, jelikož jsem byl předtím podělaný až za ušima a na nějaké prohlížení nebyl čas. Musím říct že to moc nepomohlo, koupené chipsy jsem po první strašidelné scéně, o které jsem dokonce věděl že přijde, leknutím hodil na paní co seděla zamnou. Je to prostě horor jak má být, několikrát se leknete a pak si po příchodu domů párkrát bliknete s vypínačem, jestli náhodou nemáte Dianu v domě. :) ()

ciapok

SPOILER SPOILER SPOILER_K tomu, aby sa vo filme strelila matka pred dcérou do hlavy je potrebný sakra dobrý príbeh a tu bol sakra slabý príbeh a okrem toho zlátaný z už prešitých záplat. Kedy už skončí táto línia hororov ?? Teresa Palmer vsak bola ok, krpec tiež vrámci detskej role ok, preto tie 2 hviezdy. (jednu scénu ale musím pochváliť ... papierik "I need help") ()

Vlad

Styri hlavne momenty hlavnej muzskej (tu len vedlajsej) roly: 1. Prosikat pindu aby si u nej smel nechat aspon ponozky, predtym nez ho vyhodi z bytu. 2. Ist nakupit, ked zisti, ze pinda doma nema ziadnu stravu. 3. Pri prvom naznaku problemu utiec a zavolat policiu. 4. Postarat sa o dieta kym sa pani hlavna hrdinka pokusi zapasit s priserou. Za takuto feministicku hororovu frasku hodnotenie: ODPAD. Odhliadnuc od tejto diskvalifikacie film plny logickych lapsusov, skratiek, barliciek, klise a prvoplanovych lakaciek tak 3*. Priemer: 2*. ()

Maratonec

Pro mě letošní nejlepší hororová dvojka roku.Plné hodnocení si zasloužilo V zajetí démona 2 a právě tento horor.Jestli prvně zmiňovaný snímek vyniká postupně gradovanou atmosférou s nabírajícími dechberoucími záběry,tady se šlape na plný plyn již od začátku.A tak lze prominout nerozvinutou příběhovou pasáž,kde se divák ztotožňuje s postavy právě díky brilantním a mrazivým scénám,kterých je tu na pět dalších hororů. ()

TheWomenshow

Za mě určitě jedno velké zklamání...Nepromyšlené,uchvátané,dějově prázdné a nudné.Tohle se nepovedlo.Mimochodem dost nadhodnocené. ()

wcelaq

Za me fakt dobry,ma to dobrej drive,atmosferu a hned od zacatku vidite scim mate tu cest :) sice trosku vykradacka ale jinak nicim nenatahovanej horor kterej je proste takovej jakej je,ducharina stejna jako xhrororu prednim za poslednich par let ale vlivem tech 75 minut to slape az do uplnyho konce coz je tak maximum co dnesni mainstremovej horor muze dat. ()

Selmicka2014

Dobrý den Moc skvělý film od začátku až do konce jsme se doma všichni bali,výborné efekty,hudba,děj Dávám 5 hvězdiček SUPER ()

hlenyzkrabic

Obyčejný horor, na který je lepší zapomenout. Nelogické chování lidí, slabá práce s tmou a s tématem vůbec. Kamera místy vynikající. ()

kratajirka

Milý deníčku. Jmenuji se DianaKobzanová a chrápu s hokejistou, protože má zaprvé prachy a zadruhé má prostě prachy. Svět ale nebyl vždy tak růžový. Vyhrála jsem soutěž NejohavnějšíGesicht v ČR a dlouho jsem nemohla najít někoho, kterému bude záležet jen na mém těle a ne na tom, jak vypadám o půlmetrů výše, než u pupíku. Byla jsem zoufalá, lidi se mi smáli, že jsem vysoká a ohavná. Skrývala jsem se. Nechodila mezi lidi. Často jsem se dívala do zrcadla, zda-li je to pravda, že jsem tak ošklivá. Raději jsem vždy zhasínala ledku. Ale pak se můj život otočil o 20milionů dolarů a já začala být se svým obličejem spokojená. Shlédněte můj nový autobiografický snímek "DollarsOut!". Hezký den vaše Dianka ze zá(moří)hrobí! :) ()

r3musko

Film začína pekne z ostra a ľakačky sa dočkáme už v prvých minútach. Osobne mi je sympatickejšie, ak atmosféra graduje postupne a strašidelný moment príde až keď som napnutý ako struna. Ale budiž. Toto by som ešte prekusol, pretože hlavná idea funguje bezproblémovo - strach z neznámeho. Technicky je film na veľmi dobrej úrovni, spomenul by som hlavne kameru a strih. Nelogické správanie hlavných postáv ignorujem, pretože to k hororom zdá sa patrí. Čo ma zamrzelo bola druhá polovica a hlavne záver. To čo dovtedy fungovalo, prestane mať účinok, keď sa nám odhalí strašidlo v plnej kráse. Už to nie je nič tajomné, len anorektická žena, ktorá vyzerá, že by ju skolil aj nežný vánok. Dobrý dojem sa vytratil a film sa stane iba jedným z ďalších na jedno pozretie. Škoda. ()

BStone

Postavit film na jednom fórku se světlem je poměrně troufalé. Taky to tak dopadlo. Velice chabý scénář podpořený mdlými hereckými výkony a nezajímavé lekačky. Nejvíc mě pobavila jedna z prvních scén, kdy se chlap v posteli "po" ptá: "Jaká je šance na pokračování?" - a ženská přitom leží v kalhotkách a noční košili... Béčková záležitost 35% ()

Rock vs. Superman?

Rock vs. Superman?