Proslulý archeolog Robert Burns (STEVEN SEAGAL) najde ve starověkých ruinách východní Číny vzácné artefakty. Měly by být zrestaurovány, ale čínská mafie Tong má vlastní plány. Burns zjistí, že mafie využívá cenné památky jako schránky k pašování drog do zámoří. Od té chvíle si nemůže být jistý životem. Je falešně obviněn ze smrti svého asistenta a uvězněn. Po propuštění je zapojen do vládního plánu na likvidaci mafie a stává se návnadou v nastražené pasti... (oficiální text distributora)

duffi

Jeden zfilmu konce top10 Stevena Seagala, bohuzel postupem casu je to cimdal horsi a horsi. Prepadeni v Pacifiku jsem videl vic nez 15x, o to jsou pro mne posledni filmy velkei zklamani. ()

Bakemaster

Příjemná zábava na to, když příjdete v noci společensky unavení domů:) Děj filmu je ve stylu akční kopací 2D hry z 90. let. ()

AntiasKing odpad!

Bóóóže ... nuda, děj žádný ... Segal jen chodí z místa na místo, navíc ani neuroní jedinou slzu za svoji ženu, kterou v každém druhém svém filmu zabijou a Sagal se jde mstít...proč se to furt točí dokolajen s jinými záporáky. Všimli jste si, že skoro na každém plakátu svého filmu drží pistoli. Už je to trapas...15% ()

cyright odpad!

Panebože, Steaven Seagal je opravdu PAN herec! Já ho prokoukl, on kopíruje "herectví s kamennou tváří" našeho Rudolfa Hrušínského! To jen my kritičtí škarohlídi jsme stále nepronikli do hlubin jeho umělecké geniality;-). Teď vážně. Kdyby tahle "akční pecka" byla natočena o 20 let dříve, dal bych jí i celou 1*. ()

rublik05

Příběh o asijské mafii a archeologických vykopávkách působí velmi zajímavě, jeho potenciál je ovšem využit jenom ze začátku filmu, poté se film ubírá klasickým směrem nudné vybíječky, kdy se v podstatě nic zajímavého neděje. Seagal znatelně přibral, proto se mu přizpůsobily i choreografie soubojů a akčních scén, které jsou sice dobře provedené a natočené, ale působí trochu lacině a jednoduše nebo jsou zbytečně zpomaleny. Scénář a dialogy jsou místy až velmi hloupé. A to nemluvím o létajících mafiánech, kteří působí velmi vtipně. Vsuvky s drsnými mafiánskými bossy jsem taktéž moc nepochápal, scény jsou nudné a po čase už i otravné. Plus naprosto dementní závěr, který celý film dokonale pohřbil. Námět filmu nebyl vůbec špatný, filmaři z něj ovšem udělali totální propadák a jednu z nejhorších "seagalovek" vůbec. 1* z milosti za Seagala, který zde ještě hraje sám a nepoužívá v soubojích dubléra. 1/10. ()

Acrobat odpad!

Archeológ, ktorý sa pohybuje ako duch, čo nezabudne zdôrazniť aj zbytočná a smiešno-trápna agentka. Števo a ostatné postavy v každej scéne iba otvárajú dvere do nejakej miestnosti na mieste, kde sa dostali strihom, ktorý nenadväzoval na predošlé scény. Zabijak je o tom, že triády sedia v Paríži na tom istom mieste a prednášajú frázy po každej bitke, ako ho musia zlikvidovať. Treba hľadať režisérsky trápnejšie dielo, ktoré je svojou formou útrpné, hnusné, bezlogické, hanebné. Čínština, boje s šikomookým chodiacim po stenách, frázy, vyčetrovanie ako z psychiatrickej ambulancie. Hrôza. (videné 13.02.2020, DajTo archív) ()

Likan7 odpad!

Seagal tady ještě nebyl TAK tlustej a legrační, takže se snažil hrát na trochu vážnější notu. O to víc to bolí, protože po akční stránce to stojí za starou belu, ale nejde se tomu ani smát, jak moc to je špatný. Regulérně z toho vypadl jeden z nejhorších filmů, co jsem za poslední léta viděl. ()

AlexDLarge odpad!

Musím se přiznat, že mám rád Seagala i jeho filmy. To mi ale nebrání v tom, abych mu dal odpad. Protože, jestli existuje něco horšího a dementnějšího než tohle, tak potěš pánbuh. P.S.: Zlatej Troška a jeho Kameňák. Z fleku bych mu dal dvanáct Oscarů. O jeden víc než Benu Húrovi, Titanicu a Návratu krále. ()

Euchrid odpad!

To co se děje se seagalem už ani pomalu není smutné...Chudák se zasekl v době, kdy ještě někoho filmy ve kterých tlustý archeolog navlečený v koženém kabátě, který není vůbec cool vymlatí pomocí aikida celou asijskou mafii ještě někoho bavily. Kdyby tam aspoň byly nějaké zajímavé bojové scény, kdyby se seagal pořád jenom netvářil a nechoval jako superman, kdyby to nebylo celé tak monumentálně dementní..Momentálně mě nenapadá zbytečnější film, který jsem viděl tak za poslední rok...A samozřejmě jsem to radši v rámci příčetnosti tak ve třetině přepnul, takže jestli tenhle názor nechcete brát jako směrodatný, nedělejte to. ()

andulasafarova

To je TAK debilní, že nevím, jestli za 5* nebo odpad. Ale ten umělý měsíc a ta čínská lušťovka na konci... dám pět. Určitě je to zábavnější než sledovat fotbal ()

Eraser

Seagalův zřetelný ústup ze "slávy". Lovec policajtů se stal jeho comebackem. Steven toho nevyužil a po velmi průměrném Na pokraji smrti zabředl do už snad ani ne béčkových vod. Jedna hvězdička je spíš z nostalgie než oceněním kvality tohohle filmu. ()

ktzc

No jo... další seagalovka, tahle je ale poněkud bečko-až-céčkovitější. Celé se to odehrává v nevýrazném a nudném prosředí a hlavního záporáka vyřídí Seagal taky pěkně suše. Stevene, tenhle film se nepovedl. ()

Stories

Klasický nudný snímek se Segalem. Příjde mi, že je to až trapný hrát pořád stejný postavy. Akorát vždy změnit název filmu. ()

hackstolle odpad!

2.564 hodnoceni po 87 minutach ... to mame rovnych 223.068 minut, tj. asi 3717 hodin, coz predstavuje dohromady skoro 155 naprosto zbytecne stravenych dni. Lidi, neplytvejme tolik casem !!! Mne se treba chtelo zvracet u te sceny, kdy Steven ujizdi kamsi v Jeppu, pronasledovan kymsi .... tak zle a nedobre natocene, ze jsem si opravdu malem zadelal koberec. Fuj. Uz nikdy vice. ps: a stejne neverim, ze vsichni hodnotitele byli schopni tento brak dokoukat az do konce.... :/ ()