Báječný den

One Fine Day

Báječný deň

Romantický / Komedie / Rodinný

USA, 1996, 108 min

Může se za označením americká romantická komedie skrývat něco příjemného, nebo snad dokonce velmi příjemného a nadprůměrného? Ano, tady je důkaz. Když je tam krásnej chlap a krásná ženská, kteří navíc mají charisma a jsou skvělí herci a scénárista nedal mozku dovolenou, jde to bez problémů. P.S.: Nejlepší sledovat ve dvou. 70%.(11.2.2006)

Tak trochu jiná americká komedie. Především složením hlavní dvojice. George Clooney a Michelle Pfeiffer tvoří vážně super pár. Klidně bych si je dokázal představit ve skutečnosti spolu. Prostě fajn pokoukání, které můžu doporučit, protože se malinko vymyká běžným romantickým komediím ze zámoří.(17.10.2009)

Nechce se mi k této klasice psát nic jiného, takže jen - One Fine Film.(5.10.2010)

Nenáročná romantická pohodovka, ktorej koniec poznáte ešte skôr, než sa film vôbec začne.(10.2.2004)

Rozpočet $-miliónovTržby USA $46,151,454Tržby Celosvetovo $97,529,550/65%/(22.7.2005)