poster

Nick Cave: One More Time with Feeling

 • Velká Británie

  One More Time with Feeling

 • Francie

  One More Time With Feeling

Dokumentární / Hudební

Velká Británie / Francie, 2016, 112 min

Režie:

Andrew Dominik
(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • tempus
  *****

  Silné a hluboké v kontrastu s chvilkou "Distant sky"(4.12.2016)

 • luke.red
  ****

  "Deep Water" na závěr je poslední "feelingový" hřebíček do rakve: Dominikova režie přitom neztrácí ani na chvíli nadhled a Caveovy meditace či očividné strádání tak dostávají hlubší smysl. Kdo by to byl řek', že právě tu Cave ukáže svou nejlaskavější tvář a i přes nutnou odměřenost odhalí, že vlastně všichni - Prince nePrince - tápem v tmách(14.9.2016)

 • Yardie
  *****

  Uvažoval jsem, jestli na film vůbec jít. Viděl jsem až při druhé projekci. Za prvé jsem byl utahaný z práce. Za druhé jsem věděl, o jaký typ filmu půjde, a že pro mě jako absolutního racionalistu bude spousta věcí nepochopitelných a nebudu a nebudu si pod nimi schopen nic představit. Ale nakonec jsem šel, protože Nicka poslouchám a byl jsem na několika koncertech. Dostalo se mi naprosto toho co jsem čekal. V podstatě jsem nepochopil, oč v tom filmu jde a pro mě film vlastně o ničem. Dostal jsem ovšem nálož skvělé hudby a vizuálu. Takže ve finále jsem u toho skoro dvě hodiny seděl a ani jsem nemukl a užíval jsem si to. Má to zvláštní atmosféru, která člověka pohltí i přes to, že vlastně je mu obsah nebo forma sdělení vzdálená a nejasná. Proto 5*. Šel bych na to klidně znovu - užil jsem si to, bavilo mě to a měl jsem takový zvláštní pocit po cestě domů. Howgh!(15.12.2016)

 • Bachy
  *****

  Ten kontrast s 20,000 Days on Earth je tak zdrcující. Všechny barvy zmizely.(8.9.2016)

 • Bingos
  *****

  Neskutečně silné, meditativně přízračné, hluboce osobní... nemluví se o tom snadno.(9.9.2016)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace