The Suffering

Koľkokrát za život sa človek stretne s ponukou, ktorá sa neodmieta? V rovnakej pozícii sa ocitol aj Henry, ktorý jedného dňa prichádza do vily pána Remiela, aby splnil všetky jeho požiadavky. Čudná vyrážka, ktorú si v prvé ráno nájde na tele, alebo objav záhadného obesenca v opustenej chatke, sú len predzvesťou množstva podivných udalostí s ktorými sa v nasledujúce dni stretne. Je len na ňom, aby opätovne precitol, a uvedomil si: ide o realitu, alebo nočnú moru, z ktorej sa nevie prebudiť? (*CARNIFEX*)

psychokiller

Nemohu říct, že jsem nějak zklamaný, ale zároveň nemohu říct, že jsem i potěšený. V první části filmu, jsem si říkal, že to bude nějaká fakt naprostá slátanina všeho možného dohromady, ale pak se to v celku, tedy ne úplně vylepšilo. Dle mého názoru, je scénář vystřelený, tak nějak naslepo a Hamilton doufá, že se to uchytí. Upřímně, film mě sám o sobě zaujal, donutil mě několikrát se zamyslet. Chvíli však trvalo, než jsem pochopil ten konec, poněvadž mi to vůbec nedávalo smysl. Ovšem při hlubším přemýšlení, jsem celou myšlenku filmu pochopil. Hodnotím 80%. 100% si to nezaslouží vůbec, jelikož efekty víceméně odfláknuté, scénář tak nějak nedomyšlený (mohl být lepší), výkony herců, v určitých pasážích mírně pokulhávají. Ovšem velikým plus - prostředí, ve kterém se to odehrává, na odlehlém místě, kam sotva lidské oko dohlédne a tajemná atmosféra. Nakonec to nebyl nějak promarněný čas. V celku povedený film, ale mohlo to být i lepší . ()

jarmil8 odpad!

Lepší se dívat na náctileté trouby pobíhající s roztřesenou kamerou po lese než na tuto nadutou nudnou amatérskou duchařinu s přemrštěnou délkou. ()

Ayax odpad!

Súhlasím s LIVINGDEAD a preto iba preložím do slovenčiny jeho názor. Tak s touto sračkou som si skurvil sobotný večer :-( Že som ja blbec radšej nečumel na Jungle Book alebo na Tarzana. Táto hovadina vás unudí k smrti. Žiadne ľakačky, obsahovo trápne, nezaujímavé herecké obsadenie. Jednoducho kosoštvorec! (c) LD :) ()

Accuphose

Jak to hodnotit, v první řadě si dovolím nesouhlasit s tím, že to nemá atmosféru, má a jakou. Nicméně kámenem úrazu celého filmu je, že je nedotažený, jednotlivé části nezapadají do sebe a ačkoliv od zhruba 2/3 sice tušíte pointu, stejně vám pak není jasné hlavně to, proč tam hlavní postava dělala zrovna to, co tam dělala... Musím však ocenit kameru a scény, které vás udržují v napětí a atmosféře... ()

Martin29

Chlápek jede do domu jakéhosi staříka, aby mu odhadl cenu domu. Při prohlídce nalezne oběšence a jakéhosi muslima, který ho nejdříve chce zabít a pak ho nazývá přítelem(WTF?). Ke konci se z toho vyklube něco ve stylu já tě soudím očisti se od hříchů atd. 40 procent jak je na csfd zvykem opět nadhodnocený horor kde 59 procent by to nemělo ani normálně ani náhodou. ()

goauld

Uplně k zatracení tento snímek není, ale je fakt, že pro běžného konzumenta horrorů to není. Problém je daný film pochopit, "vo co gou" a to bohužel zjistíte až na konec (tedy, pokud se dokoukáte do konce, což možná mnozí nevydrží, protože se tam víc kecá než děje ;-) . Ten muslim je jako postava zcela zbytečná a defakto dosud ani netuším proč jí tam autor filmu zařadil... (spíše se jednalo o rušivý element, který v podstatě nic neobjasnil). Faktem zůstává pouze konstatování, že pokud bych měl v ten den "něco" jiného na výběr, tak by asi tento snímek zůstal nepovšimnut - t.j. byl by "zařazen" na delší a zimnější večery. ()

poppy75 odpad!

to,co mi hadam najviac liezlo na nervy bola hudba....prilis vela hudby,navyse velmi necitlivo vybrana...ale hlavne:privela hudby.......reziser sa asi chcel pohravat s atmosferou,namiesto toho mozete vidiet len mnozstvo hluchych miest,ked vam uz od nudy budu klipkat oci....cely film by sa dal zostrihat minimalne na polovicu...pozliepane vsetky mozne prvky zo strasidelnych filmov /zamerne nenapisem hororov/...aj stylovo je to dokonaly mis mas.....male plus za par vizualnych poetickych momentov...........inak by som vam to doporucila pozerat len v ramci ocistca /haha :P / ()

Sukuba odpad!

Nejzajímavější na tomhle filmu je, že když jsem ho viděla podruhé, došlo mi to až těsně před koncem. Tak moc nudné a nezajímavé to je, že tu informaci mozek ihned po skončení vymazal. ()