Režie:
Seong-woo JooHudba:
Jay KimEpizody(50)
-
Episode 1 (E01)
-
Episode 2 (E02)
-
Episode 3 (E03)
-
Episode 4 (E04)
-
Episode 5 (E05)
-
Episode 6 (E06)
-
Episode 7 (E07)
-
Episode 8 (E08)
-
Episode 9 (E09)
-
Episode 10 (E10)
-
Episode 11 (E11)
-
Episode 12 (E12)
-
Episode 13 (E13)
-
Episode 14 (E14)
-
Episode 15 (E15)
-
Episode 16 (E16)
-
Episode 17 (E17)
-
Episode 18 (E18)
-
Episode 19 (E19)
-
Episode 20 (E20)
-
Episode 21 (E21)
-
Episode 22 (E22)
-
Episode 23 (E23)
-
Episode 24 (E24)
-
Episode 25 (E25)
-
Episode 26 (E26)
-
Episode 27 (E27)
-
Episode 28 (E28)
-
Episode 29 (E29)
-
Episode 30 (E30)
Hrají
Ah-hyeon Lee
Jižní Korea
Nejlepší seriály:
Maerineun wibakjoong (2010) (seriál)
Areumdawoon geodaeege (2012) (seriál)
Sangduya, hakgyogaja! (2003) (seriál)
Chae-mi Lee
Jižní Korea
Nejlepší seriály:
Dalui yeonin : bobogyungsim ryeo (2016) (seriál)
Toowikseu (2013) (seriál)
Yagyungkkoonilji (2014) (seriál)
Seung-hwan Shin
Jižní Korea
Nejlepší seriály:
Vagabond (2019) (seriál)
Midas (2011) (seriál)
Yookryongi nareusha (2015) (seriál)
Se-ah Kim
Jižní Korea
Nejlepší seriály:
Škola 2015: Kdo jsi? (2015) (seriál)
In-beom Go
Jižní Korea
Nejlepší seriály:
Gaksital (2012) (seriál)
Yawang (2013) (seriál)
Geu gyeowool, barami boonda (2013) (seriál)
Myeong-soo Kim
Jižní Korea
Nejlepší seriály:
Ki hwanghoo (2013) (seriál)
Slunce a Měsíc (2012) (seriál)
Jeonwoo (2010) (seriál)
Myeong-ryeol Nam
Jižní Korea
Nejlepší seriály:
Kávový princ (2007) (seriál)
Misaeng (2014) (seriál)
Seonggyoonkwan seukaendeul (2010) (seriál)
Gyoo-soo Jeong
Jižní Korea
Nejlepší seriály:
Hojič (2014) (seriál)
Gwimul (2021) (seriál)
Deo paekiji (2017) (seriál)
Won-jong Lee
Jižní Korea
Nejlepší seriály:
Ki hwanghoo (2013) (seriál)
Host (2018) (seriál)
Seonggyoonkwan seukaendeul (2010) (seriál)
Yul-eum Lee
Jižní Korea
Nejlepší seriály:
Nicméně (2021) (seriál)
Gogyocheosewang (2014) (seriál)
The 8 Show (2024) (seriál)
Yoon Go
Jižní Korea
Nejlepší seriály:
Ailiseu (2009) (seriál)
Hotelking (2014) (seriál)
Sisyfos: Mýtus (2021) (seriál)
Kyu-sub Lee
Jižní Korea
Nejlepší seriály:
Pigoin (2017) (seriál)
Neoheedeuleun powidwaetda (2014) (seriál)
Ailiseu (2009) (seriál)
Dong-yeob Kang
Jižní Korea
Nejlepší seriály:
Kilmi, hilmi (2015) (seriál)
Shinui sunmool - 14il (2014) (seriál)
Churieui yeowang (2017) (seriál)
Dae-seong Choi
Jižní Korea
Nejlepší seriály:
Milenec z vesmíru (2013) (seriál)
Neoui moksoriga deulleo (2013) (seriál)
Tajemná zahrada (2010) (seriál)
Joey Albright
Nejlepší seriály:
Tunel (2017) (seriál)
Sseulsseulhago charanhasindoggaebi (2016) (seriál)
Děti Slunce (2016) (seriál)
Joo-hwan Shin
Jižní Korea
Nejlepší seriály:
Sseokeul (2017) (seriál)
Producenti (2015) (seriál)
Návnada v pastičce (2016) (seriál)
Jae-jin Jeong
Jižní Korea
Kwang-in Kim
Jižní Korea
Nejlepší seriály:
Daejanggeum (2003) (seriál)
Samchongsa (2014) (seriál)
Škola 2015: Kdo jsi? (2015) (seriál)
Hong-il Choi
Jižní Korea
Nejlepší seriály:
Host (2018) (seriál)
Yawang (2013) (seriál)
Odvážný poslíček (2017) (seriál)
Hoon Park
Jižní Korea
Nejlepší seriály:
Prezident v pořadí: 60 dní (2019) (seriál)
Děti Slunce (2016) (seriál)
Vlastní (ne)cestou (2017) (seriál)