Masaru Kato je na cestě z práce domů svědkem strašlivého incidentu v metru, kde je napaden starší muž. Když se Kato pokouší zraněnému pomoci, pozornost útočníka se zaměří na něj a Kato je ubodán k smrti. Toto však není jeho poslední hodinka, a tak se mladý muž probouzí v tajemném pokoji. Zde se potkává s televizní celebritou Reikou Shimohirou, postarším pánem Yoshikazu Suzukim, tajemným mladíkem Joichirem Nishim a naštvaným mužem, který se ani neobtěžuje představit. Od Suzukiho se Kato dozvídá o tom, že i oni kdysi zemřeli a stejně jako on se objevili zde. Pokoji vévodí velká černá koule, které ostatní říkají Gantz a která dohlíží na brutální hru, které se musí tato skupina zúčastnit... (Jeoffrey)

domirovec

Krev, temný svět a extrémně cool a kreativní monstra. Gantz: O je neskutečný brutální akční nářez, který od začátku do konce baví a hlavně překvapuje velmi zajímavými monstry a parádní animací. Je to výborný spektákl plný super postav, zasazený do světa, který fakt nepůsobí příjemně (v dobrém smyslu slova). Šel jsem do toho poslepu a dokoukal jsem to celý nadšený. Palce nahoru a 5/5. ()

Gendarme

Anime bylo určitě lepší ... ale není to úplně provar, chvílemi se mi to i dost líbilo. Nese si to veškeré trade marky série, jen zde není čas na veliké filozofování. ()

LordMysti

Animovaná japonská bláznivá řežba s příběhem na pozadí. Řekl bych nenáročné béčko, ale je to proti zažitému žánru tak jiné a originální, že hvězda navíc. ()

vikino1

Ty jo tak to je ultra nářez. Vůbec mi nevadí jednodušší děj, když je to takovej masakr. Vizuál super, adrenalinové souboje, řezba po dvaceti minutách až do konce. Je fakt, že trošku toho šikmookého přehrávání tam je, ale sere pes. Od Residen Evil:Zatracení nejlepší anime. ()

Tamten

Než film, spíše to připomíná záznam počítačové hry. Kdo má rád japonské akční hry, kde hrdinové likvidují čím dál tím větší a šílenější monstra, tak si toto užije. Pro ostatní to není. Výtvarné zpracování je ovšem vynikající. ()

Pepe_cz123

Gantz se dočkal svýho dalšího filmového zpracování a musím říct že se to povedlo na jedničku. Je to drsný, brutalní, krvavý, hnusný, nádherně naanimované až vám to přijde skutečný a temný. A co je důležité říci tak to že se to nádherně adaptuje předlohu. Hiroya Oku jakožto tvůrce předlohy dokázal z Gantze udělat neskutečný manga klenot, a proto je lepší mít i nadrcenou předlohu v podobě 37 svazků mangy. Samozřejmě že to jde i bez toho a užijete si to i tak, protože ram je vše krásně vysvětleno. 9/10 a opravdu velikánské překvapení ()

mimozakon

... alebo o tom, ako si milovnik akcneho anime uzije svoju extazu. Odklon od stadardneho Gantzu nie je vobec zly. Nesustredi sa uz tak na dejovu liniu a postavy, ale hlavne na mega akciu v Tokyu a Osake... Alienov je hafo a od vymyslu sveta, su vazne skvele animovani. Akcie, krvi a masakrov je viac nez dost.. ()

Danny723

O jednu hvězdičku méně kvůli té patetické slaďárně cca ve třech čtvrtinách filmu. Jinak celkem dobrý popcorn, u kterého je nejlepší odložit mozek před vstupem do kinosálu. ()

stephano

Nemůžu jinak než plnej počet a to Japanimace nemusim. Tohle ma prostw koule a spoustu invence. Samozrejme dialogy sou naivní ale koho to zajímá. Dal bych druhej dil hned :) ()

kirmakX6on

v podstatě jde o jeden a půl hodiny trvající bitku, kde se střídá "děj" (=postavy vyděšeně a zmateně koukají kolem sebe) a "akce" (=postava vezme pistoli ...a vystřelí). Možná ještě horší než nudnost tohoto téměř odpadního snímku jsou ty počítačem vytvořené obličeje postav s totálně nezvládnutou mimikou. ()

muti

Gantz O, aleb Gantz Osaka arc. Namiesto anime máme CGI a od mangy je podstatný odklon v zložení tímu. Toto mal byť doteraz najväčší fight ale náš Tokio team je tu riadne zdecimovany - chýbajú VŠETKY silné postavy z tímu takže je otázne ako majú vlastne naši vyhrať. Chýba tu aj jeden z trojice bossov (taký pes - chrt) ktorý tu chýba úplne bezdôvodne. Odklon od predlohy je úplne zbytočný (je toho viacej...) a len vyvoláva nepriaznivé ohlasy u fanúšikov. na druhej strane je fajn vidieť v pohybe so zvukom to co som doteraz čítal. Keď k tomu pridáme aj správnu hudbu a odhliadnuc od tej predlohy... Musím povedať že Gantz sa mi natoľko zapáčil že tento film si pozriem rád fakt ze kedykoľvek ()

Veskoslav

Omylem jsem při procházení na Netflixu na to kliknul. Doma mám první dva díly této mangy. Ale film jako takový? Brutální, plný krve násilí a smrti. A naivního hlavního hrdiny. Aspoň ze začátku. Rozhodně kvalitní akční nářez plný krve, krve a málem bych zapomněl krve. ()

spawnxp

Musim říct, že seriál je lepší. Jasně, je delší, postavy se můžou víc profilovat a tak, ale má to prostě začátek a konec. Tohle je akce (perfektní) a "jenom" akce. Nad seriálem se člověk mohl občas i zamyslet. Nicméně, podívaná to je velká, technika úžasná. Rozhodně stojí za to vidět... ()

kolly13

Dostat druhou šanci na návrat do života ve hře, je dobrý start. Ale pak se zmateně snažit něco dokázat a házet hrozivé pohledy, to bylo utrpění. Naštěstí, ale naštěstí jsem byl udiven a potěšen akčními scénami a zejména stvůrami a monstry, které by se v reálném filmu tak dobře vyjímaly. Takže rozporuplné pocity při slaboduchých dialozích a následně skvělým soubojům a až nelidské krutosti. ()

Karbos

Solidní animace a originálně ztvárněné kreatury potěšily, ovšem postavy samotné, dialogy a scénář obecně byl fakt tupoučkej. Měl jsem i přes líbivou akci, animaci i kozy pohupující se v každém druhém záběru co dělat, abych to před koncem nevypnul. Hodně slabý *** ()